DSC02275

Siste dag på LÅMØ ble nok flott dag med mange personlige rekorder, samt flere medaljer.

Eline og Jørgen fikk hvert sitt gull, Siri og Ole Andre fikk sølv og Eirik fikk bronse på 200 rygg.

På siste øvelse 200 medley fikk Eline sølv og Jørgen bronse. Gratulerer alle sammen!

Da er LÅMØ over for denne gang og det ble en suksess for SSLK med hele 130 perser av 150 starter! Veldig gledelig at svømmerne får igjen for alt treningen de legger ned i bassenget.

SSLK fikk følgende flotte plasseringer:

Eline 1.plass klasse jenter 02

Camilla 3.plass klasse jenter 02
Jørgen 3.plass klasse gutter 01
Marius 3.plass klasse gutter 99

Siri fikk 4.plass klasse jenter 00
Ole Andre 4.plass gutter 99
Eirik 4.plass klasse gutter 98

Fredrik 5.plass klasse gutter 03

Martin 5.plass klasse gutter 00

Elin og Martine delt 6.plass klasse jenter 02

 

Flott levert alle sammen, vi gleder oss til fortsettelsen!

[fbalbum url=»https://www.facebook.com/media/set/?set=a.696493070371187.1073741858.544669665553529&type=3″]
Årsklasserekorder - Jenter
Distanse År Navn K/L Fina Tid Dato Sted
Expand 100m butterfly 12 Eline Vik K (386) 1:14.98 07.02.14 Førde
Loading
Expand 200m rygg 12 Eline Vik K (391) 2:42.94 09.02.14 Førde
Loading
Expand 200m rygg 14 Siri Bowitz Nedregaard K (448) 2:35.82 09.02.14 Førde
Loading
Expand 200m medley 12 Eline Vik K (437) 2:40.55 09.02.14 Førde
Loading
Expand 50m butterfly 14 Siri Bowitz Nedregaard K (429) 32.32 09.02.14 Førde
Loading
Årsklasserekorder - Gutter
Distanse År Navn K/L Fina Tid Dato Sted
Expand 400m fri 15 Ole Andre Wigestrand K (541) 4:20.45 07.02.14 Førde
Loading

LÅMØ Vest 2014 – Sammenlagt resultater for Sandnes SLK

Damer

Klasse 1998
15 Stine Martinsen 98 1717p
Øvelse 11. 400m fri, jenter – født 1998 5.02,24 469
Øvelse 35. 200m bryst, jenter – født 1998 2.59,73 419
Øvelse 47. 200m rygg, jenter – født 1998 2.47,09 370
Øvelse 59. 200m individuell medley, jenter – født 1998 2.41,52 459
21 Cecilie Skeie 98 1508p
Øvelse 11. 400m fri, jenter – født 1998 5.14,63 415
Øvelse 35. 200m bryst, jenter – født 1998 3.20,12 304
Øvelse 47. 200m rygg, jenter – født 1998 2.41,42 411
Øvelse 59. 200m individuell medley, jenter – født 1998 2.52,24 378
Klasse 1999
22 Ida Byre Olsen 99 1372p
Øvelse 9. 400m fri, jenter – født 1999 5.36,78 339
Øvelse 21. 100m butterfly, jenter – født 1999 1.23,63 285
Øvelse 33. 200m bryst, jenter – født 1999 3.08,31 364
Øvelse 57. 200m individuell medley, jenter – født 1999 2.51,33 384
Klasse 2000
4 Siri B. Nedregaard 00 1915p
Øvelse 7. 400m fri, jenter – født 2000 4.56,59 496
Øvelse 19. 100m butterfly, jenter – født 2000 1.11,43 457
Øvelse 43. 200m rygg, jenter – født 2000 2.35,82 457
Øvelse 55. 200m individuell medley, jenter – født 2000 2.36,38 505
Klasse 2002
1 Eline Vik 02 1805p
Øvelse 15. 400m fri, jenter – født 2002 4.53,95 509
Øvelse 27. 200m bryst, jenter – født 2002 2.58,22 430
Øvelse 39. 200m rygg, jenter – født 2002 2.42,94 399
Øvelse 51. 200m individuell medley, jenter – født 2002 2.40,55 467
3 Camilla Skar Talberg 02 1625p
Øvelse 15. 400m fri, jenter – født 2002 5.11,70 427
Øvelse 27. 200m bryst, jenter – født 2002 3.00,37 415
Øvelse 39. 200m rygg, jenter – født 2002 2.48,71 360
Øvelse 51. 200m individuell medley, jenter – født 2002 2.45,94 423
6 Martine Hallberg 02 1535p
Øvelse 15. 400m fri, jenter – født 2002 5.13,59 420
Øvelse 27. 200m bryst, jenter – født 2002 3.09,69 357
Øvelse 39. 200m rygg, jenter – født 2002 2.48,32 362
Øvelse 51. 200m individuell medley, jenter – født 2002 2.49,66 396
6 Elin Meling 02 1535p
Øvelse 15. 400m fri, jenter – født 2002 5.13,06 422
Øvelse 27. 200m bryst, jenter – født 2002 3.11,03 349
Øvelse 39. 200m rygg, jenter – født 2002 2.49,43 355
Øvelse 51. 200m individuell medley, jenter – født 2002 2.47,81 409
12 Live Tjemsland 02 1187p
Øvelse 15. 400m fri, jenter – født 2002 5.40,95 326
Øvelse 27. 200m bryst, jenter – født 2002 3.29,37 265
Øvelse 39. 200m rygg, jenter – født 2002 3.00,08 296
Øvelse 51. 200m individuell medley, jenter – født 2002 3.05,98 300
20 Eva Sofie Larsen Stangeland 02 1048p
Øvelse 3. 100m butterfly, jenter – født 2002 1.32,11 213
Øvelse 15. 400m fri, jenter – født 2002 5.44,49 316
Øvelse 27. 200m bryst, jenter – født 2002 3.38,75 232
Øvelse 51. 200m individuell medley, jenter født 2002 3.08,79 287
21 Kaja Johannessen 02 1024p
Øvelse 15. 400m fri, jenter – født 2002 6.15,33 244
Øvelse 27. 200m bryst, jenter – født 2002 3.33,74 249
Øvelse 39. 200m rygg, jenter – født 2002 3.07,09 264
Øvelse 51. 200m individuell medley, jenter født 2002 3.13,44 267
23 Marita Bruun Berg 02 926p
Øvelse 15. 400m fri, jenter født 2002 6.10,15 255
Øvelse 27. 200m bryst, jenter – født 2002 3.31,92 256
Øvelse 39. 200m rygg, jenter – født 2002 3.22,82 207
Øvelse 51. 200m individuell medley, jenter født 2002 3.30,03 208
28 Amalia Åshild Veltman 02 851p
Øvelse 3. 100m butterfly, jenter – født 2002 1.44,60 145
Øvelse 15. 400m fri, jenter – født 2002 6.07,63 260
Øvelse 27. 200m bryst, jenter – født 2002 3.54,00 190
Øvelse 51. 200m individuell medley, jenter – født 2002 3.16,20 256
34 Marie Wathne 02 675p
Øvelse 3. 100m butterfly, jenter – født 2002 1.58,39 100
Øvelse 15. 400m fri, jenter – født 2002 6.23,12 230
Øvelse 27. 200m bryst, jenter – født 2002 4.05,90 163
Øvelse 51. 200m individuell medley, jenter – født 2002 3.39,82 182
Klasse 2003
7 Maren Sofia Osorio Årsvoll 03 942p
Øvelse 1. 50m butterfly, jenter – født 2003 44,48 164
Øvelse 13. 400m fri, jenter – født 2003 5.47,49 308
Øvelse 25. 100m bryst, jenter – født 2003 1.45,17 211
Øvelse 49. 200m individuell medley, jenter – født 2003 3.15,29 259

Herrer

Klasse 1998
4 Eirik Rønneberg Bustnes 98 1789p
Øvelse 12. 400m fri, gutter – født 1998 4.23,00 525
Øvelse 24. 100m butterfly, gutter – født 1998 1.05,92 397
Øvelse 48. 200m rygg, gutter – født 1998 2.21,22 424
Øvelse 60. 200m individuell medley, gutter – født 1998 2.23,74 443
Klasse 1999
3 Marius Holm 99 1835p
Øvelse 10. 400m fri, gutter – født 1999 4.23,27 524
Øvelse 22. 100m butterfly, gutter – født 1999 1.03,59 443
Øvelse 46. 200m rygg, gutter – født 1999 2.20,75 428
Øvelse 58. 200m individuell medley, gutter – født 1999 2.24,09 440
4 Ole Andre Wigestrand 99 1821p
Øvelse 10. 400m fri, gutter – født 1999 4.20,45 541
Øvelse 22. 100m butterfly, gutter – født 1999 1.06,80 382
Øvelse 46. 200m rygg, gutter – født 1999 2.15,58 479
Øvelse 58. 200m individuell medley, gutter – født 1999 2.26,42 419
7 Simen Vik 99 1790p
Øvelse 10. 400m fri, gutter – født 1999 4.26,52 505
Øvelse 22. 100m butterfly, gutter – født 1999 1.05,20 411
Øvelse 34. 200m bryst, gutter – født 1999 2.39,62 432
Øvelse 58. 200m individuell medley, gutter – født 1999 2.23,91 442
Klasse 2000
5 Martin Skar Talberg 00 1573p
Øvelse 8. 400m fri, gutter – født 2000 4.45,96 408
Øvelse 32. 200m bryst, gutter – født 2000 2.45,37 388
Øvelse 44. 200m rygg, gutter – født 2000 2.27,21 374
Øvelse 56. 200m individuell medley, gutter – født 2000 2.28,30 403
11 Kristoffer von Brandis 00 1369p
Øvelse 8. 400m fri, gutter – født 2000 4.48,34 398
Øvelse 20. 100m butterfly, gutter – født 2000 1.12,58 298
Øvelse 32. 200m bryst, gutter – født 2000 2.57,37 314
Øvelse 56. 200m individuell medley, gutter – født 2000 2.34,24 359
15 Håvard Meling 00 1334p
Øvelse 8. 400m fri, gutter – født 2000 4.59,06 357
Øvelse 20. 100m butterfly, gutter – født 2000 1.12,15 303
Øvelse 32. 200m bryst, gutter – født 2000 2.53,42 336
Øvelse 56. 200m individuell medley, gutter – født 2000 2.37,35 338
22 Kjartan Jespersen 00 996p
Øvelse 8. 400m fri, gutter – født 2000 5.24,22 280
Øvelse 32. 200m bryst, gutter – født 2000 3.21,19 215
Øvelse 44. 200m rygg, gutter – født 2000 2.46,77 257
Øvelse 56. 200m individuell medley, gutter – født 2000 2.55,29 244
Klasse 2001
3 Jørgen Vestly 01 1216p
Øvelse 18. 400m fri, gutter – født 2001 5.09,18 323
Øvelse 30. 200m bryst, gutter – født 2001 3.07,23 267
Øvelse 42. 200m rygg, gutter – født 2001 2.35,13 320
Øvelse 54. 200m individuell medley, gutter – født 2001 2.42,64 306
9 Lasse Dickhausen 01 1046p
Øvelse 18. 400m fri, gutter – født 2001 5.17,41 299
Øvelse 30. 200m bryst, gutter – født 2001 3.11,08 251
Øvelse 42. 200m rygg, gutter – født 2001 2.52,68 232
Øvelse 54. 200m individuell medley, gutter – født 2001 2.50,80 264
16 Alexander Svaboe 01 839p
Øvelse 6. 100m butterfly, gutter – født 2001 1.24,36 189
Øvelse 18. 400m fri, gutter – født 2001 5.31,82 261
Øvelse 42. 200m rygg, gutter – født 2001 3.03,01 194
Øvelse 54. 200m individuell medley, gutter – født 2001 3.08,78 195
21 Joakim Neresen 01 502p
Øvelse 6. 100m butterfly, gutter – født 2001 1.44,54 99
Øvelse 18. 400m fri, gutter – født 2001 6.26,42 165
Øvelse 30. 200m bryst, gutter – født 2001 4.01,79 124
Øvelse 42. 200m rygg, gutter – født 2001 3.38,36 114
Klasse 2002
12 Magnus von Brandis 02 742p
Øvelse 16. 400m fri, gutter – født 2002 5.43,26 236
Øvelse 28. 200m bryst, gutter – født 2002 3.43,71 156
Øvelse 40. 200m rygg, gutter – født 2002 3.09,97 174
Øvelse 52. 200m individuell medley, gutter – født 2002 3.15,54 176
Klasse 2003
5 Fredrik Holm 03 667p
Øvelse 14. 400m fri, gutter – født 2003 5.57,99 208
Øvelse 26. 100m bryst, gutter – født 2003 1.43,68 154
Øvelse 38. 100m rygg, gutter – født 2003 1.33,27 144
Øvelse 50. 200m individuell medley, gutter – født 2003 3.21,52 161
15 Karl Martin Tveit 03 358p
Øvelse 14. 400m fri, gutter – født 2003 7.17,07 114
Øvelse 26. 100m bryst, gutter – født 2003 2.20,75 61
Øvelse 38. 100m rygg, gutter – født 2003 1.45,82 98
Øvelse 50. 200m individuell medley, gutter – født 2003 4.08,65 85