Styret 2017-05-16T09:27:05+00:00
Verv Navn e-post
Leder Tor Inge Vik leder@sandnes-slk.com
Nestleder Niels Alle nestleder@sandnes-slk.com
Kasserer Anders Vestly kasserer@sandnes-slk.com
Sekretær Mona Riska sektretaer@sandnes-slk.com
Matrialforvalter Cecilie Ersdal matrialforvalter@sandnes-slk.com
Oppmann Lars Ove Vik oppmann@sandnes-slk.com
Reiseansvarlig K. Elin Larsen reiseansvarlig@sandnes-slk.com
Medlemsregister Live Gjesdal Nilsson faktura@sandnes-slk.com
Foreldrelaget Jan Vegard Bentzen foreldrelaget@sandnes-slk.com
Svømmernes representant Johanne Heines Pettersen  

Felles e-post til hele styret: styret@sandnes-slk.com