NM / NM junior / UM2017-02-23T18:05:34+00:00

Under er en oversikt over svømmere som har klart tidskrav for å delta i kort og/eller langbane NM. Svømmere kan fra det året de fyller 13 år delta i alle stevner de er tidsmessig kvalifisert for. Svømmere som er tidsmessig kvalifisert i flere alders klasser vises i de aktuelle klassene med tidskravet som gjelder i den klassen.

Mer informasjon om mesterskapene, kvalifiserings perioder og alders betemmelser finnes på Norges Svømmeforbund sine nettsider Kvalifiseringskrav svømming

NM Jr/UM kortbane 2018
Navn Distanse K/L Dato Sted Tid Krav
Benedicte Vrolijk 400m fri K 16.11.17 NM Kristiansand 4:33.09 4:36.82
800m fri K 17.11.17 NM Kristiansand 9:20.60 9:28.39
1500m fri K 19.11.17 NM Kristiansand 17:45.37 18:17.36
Camilla Skar Talberg 50m bryst K 04.11.18 Kristiansand 33.99 35.46
100m bryst K 02.11.18 Kristiansand 1:15.33 1:16.89
200m bryst K 15.11.18 NM Holmen 2:45.19 2:46.50
100m medley K 04.11.18 Kristiansand 1:09.06 1:09.17
Caroline Hallberg 800m fri K 17.11.17 NM Kristiansand 9:27.95 9:28.39
1500m fri K 19.11.17 NM Kristiansand 18:04.07 18:17.36
Dennis Gjesdal Hillesund 50m rygg K 03.11.18 Kristiansand 28.95 29.10
100m rygg K 03.11.18 Kristiansand 1:00.20 1:03.04
200m rygg K 04.11.18 Kristiansand 2:08.82 2:16.90
200m butterfly K 02.11.18 Kristiansand 2:15.32 2:20.48
200m medley K 02.11.18 Kristiansand 2:15.11 2:16.89
Elin Meling 1500m fri K 19.11.17 NM Kristiansand 18:06.23 18:17.36
50m butterfly L 26.01.18 Kristiansand 30.55 30.82
100m butterfly K 15.11.18 NM Holmen 1:06.17 1:07.78
200m butterfly K 19.11.17 NM Kristiansand 2:27.27 2:37.42
Eline Vik 50m fri L 27.01.18 Kristiansand 28.54 28.95
100m fri K 03.11.18 Kristiansand 59.40 1:00.39
200m fri K 15.11.18 NM Holmen 2:04.70 2:11.69
400m fri K 15.11.18 NM Holmen 4:21.58 4:36.82
800m fri K 17.03.18 NM Nadderud 9:08.09 9:28.39
1500m fri K 17.03.18 NM Nadderud 17:08.17 18:17.36
50m bryst L 26.01.18 Kristiansand 35.63 36.59
100m bryst K 29.04.18 Giskehallen 1:16.22 1:16.89
200m bryst K 10.02.18 Bergen 2:37.19 2:46.50
50m rygg K 15.11.18 NM Holmen 30.69 31.98
100m rygg K 17.03.18 NM Nadderud 1:05.76 1:08.42
200m rygg K 11.02.18 Bergen 2:22.11 2:27.48
50m butterfly L 26.01.18 Kristiansand 30.03 30.82
100m butterfly K 10.02.18 Bergen 1:04.26 1:07.78
200m butterfly K 19.11.17 NM Kristiansand 2:20.93 2:37.42
100m medley K 04.11.18 Kristiansand 1:06.09 1:09.17
200m medley K 02.11.18 Kristiansand 2:18.39 2:29.27
400m medley K 18.03.18 NM Nadderud 4:54.12 5:18.95
Eva Sofie Larsen Stangeland 50m fri K 03.11.18 Kristiansand 27.93 28.04
200m rygg K 07.04.18 ÅM Lambertseter 2:26.77 2:27.48
50m butterfly K 03.11.18 Kristiansand 28.12 29.99
100m butterfly K 15.11.18 NM Holmen 1:02.30 1:07.78
200m butterfly K 19.11.17 NM Kristiansand 2:22.27 2:37.42
100m medley K 21.10.18 Hundvåg Svømmehall 1:08.55 1:09.17
200m medley K 11.02.18 Bergen 2:27.90 2:29.27
400m medley K 18.11.17 NM Kristiansand 5:11.84 5:18.95
Fredrik Holm 100m butterfly L 02.06.18 Kristiansand 1:04.03 1:04.10
Isabelle Pedersen 100m fri K 17.11.17 NM Kristiansand 1:00.29 1:00.39
200m fri K 16.11.17 NM Kristiansand 2:11.19 2:11.69
Johanne Heines Pettersen 50m fri L 01.06.18 Kristiansand 28.28 28.47
200m fri K 15.03.18 NM Nadderud 2:09.64 2:09.95
50m bryst K 16.03.18 NM Nadderud 32.52 34.96
100m bryst K 29.04.18 Giskehallen 1:12.11 1:14.99
200m bryst L 15.07.18 NM Tøyen 2:45.86 2:49.40
100m medley K 28.04.18 Giskehallen 1:06.15 1:08.34
200m medley K 09.06.18 Kvernevik Svømmehall 2:21.87 2:27.52
400m medley K 10.06.18 Kvernevik Svømmehall 4:58.02 5:14.87
Lars Erik Berland 200m butterfly K 21.10.18 Hundvåg Svømmehall 2:14.62 2:17.81
Linus Klepp Vik 1500m fri K 19.10.18 Hundvåg Svømmehall 16:23.44 16:36.91
100m butterfly L 02.06.18 Kristiansand 1:02.12 1:02.94
200m butterfly K 16.03.18 NM Nadderud 2:12.05 2:17.81
Live Tjemsland 400m fri K 06.04.18 ÅM Lambertseter 4:31.18 4:36.82
800m fri K 17.11.17 NM Kristiansand 9:21.04 9:28.39
1500m fri K 19.11.17 NM Kristiansand 17:47.24 18:17.36
50m bryst K 28.04.18 Giskehallen 34.49 35.46
100m bryst K 29.04.18 Giskehallen 1:15.71 1:16.89
200m bryst K 07.04.18 ÅM Lambertseter 2:39.60 2:46.50
100m butterfly K 08.04.18 ÅM Lambertseter 1:07.54 1:07.78
200m butterfly K 24.02.18 Hundvåg Svømmehall 2:32.61 2:37.42
100m medley K 28.04.18 Giskehallen 1:08.71 1:09.17
200m medley K 08.04.18 ÅM Lambertseter 2:22.64 2:29.27
400m medley K 18.03.18 NM Nadderud 5:04.99 5:18.95
Marie Alle 1500m fri K 19.10.18 Hundvåg Svømmehall 18:15.07 18:17.36
Martin Skar Talberg 50m fri K 17.03.18 NM Nadderud 24.34 24.54
50m bryst K 16.11.17 NM Kristiansand 29.29 31.42
100m bryst K 18.03.18 NM Nadderud 1:04.16 1:08.60
200m bryst K 17.11.17 NM Kristiansand 2:26.05 2:29.90
50m butterfly L 13.07.18 NM Tøyen 27.39 27.49
100m medley K 19.11.17 NM Kristiansand 57.66 1:00.84
Martine Hallberg 200m fri K 16.11.17 NM Kristiansand 2:08.10 2:11.69
400m fri K 09.06.18 Kvernevik Svømmehall 4:26.26 4:36.82
800m fri K 17.11.17 NM Kristiansand 8:55.16 9:28.39
1500m fri K 19.11.17 NM Kristiansand 17:01.02 18:17.36
200m rygg K 11.02.18 Bergen 2:23.64 2:27.48
200m medley K 17.11.17 NM Kristiansand 2:25.72 2:29.27
400m medley K 18.11.17 NM Kristiansand 5:08.19 5:18.95
Millie French 200m fri K 18.11.17 NM Kristiansand 2:09.21 2:11.69
400m fri K 15.11.18 NM Holmen 4:26.47 4:36.82
800m fri K 02.11.18 Kristiansand 9:14.11 9:28.39
1500m fri K 17.03.18 NM Nadderud 17:44.84 18:17.36
50m butterfly L 26.01.18 Kristiansand 30.54 30.82
100m butterfly K 10.02.18 Bergen 1:05.19 1:07.78
200m butterfly K 02.11.18 Kristiansand 2:23.39 2:37.42
200m medley K 15.03.18 NM Nadderud 2:24.06 2:29.27
400m medley K 18.03.18 NM Nadderud 5:11.58 5:18.95
Simen Vik 50m fri K 18.11.17 NM Kristiansand 24.42 24.54
100m fri L 02.06.18 Kristiansand 55.23 55.52
200m fri K 17.11.17 NM Kristiansand 1:52.41 1:57.88
400m fri K 09.06.18 Kvernevik Svømmehall 4:08.12 4:09.30
1500m fri K 08.06.18 Kvernevik Svømmehall 16:22.71 16:36.91
50m bryst L 26.01.18 Kristiansand 32.48 32.53
50m rygg K 17.11.17 NM Kristiansand 26.86 28.28
100m rygg K 19.11.17 NM Kristiansand 58.56 1:01.84
200m rygg K 16.11.17 NM Kristiansand 2:07.19 2:13.80
100m butterfly K 20.01.18 Time Ungdomskule 59.05 59.59
200m butterfly K 18.11.17 NM Kristiansand 2:05.75 2:17.81
100m medley K 19.11.17 NM Kristiansand 58.19 1:00.84
200m medley K 16.11.17 NM Kristiansand 2:05.63 2:12.76
400m medley K 19.11.17 NM Kristiansand 4:27.65 4:47.34
NM langbane 2019
Navn Distanse K/L Dato Sted Tid Krav
Camilla Skar Talberg 50m bryst K 04.11.18 Kristiansand 33.99 34.96
Dennis Gjesdal Hillesund 100m rygg K 03.11.18 Kristiansand 1:00.20 1:01.84
200m rygg K 04.11.18 Kristiansand 2:08.82 2:13.80
200m butterfly K 02.11.18 Kristiansand 2:15.32 2:17.81
Elin Meling 100m butterfly K 15.11.18 NM Holmen 1:06.17 1:07.08
Eline Vik 100m fri K 03.11.18 Kristiansand 59.40 59.65
200m fri K 15.11.18 NM Holmen 2:04.70 2:09.95
400m fri K 15.11.18 NM Holmen 4:21.58 4:34.95
200m bryst L 15.07.18 NM Tøyen 2:47.22 2:49.40
50m rygg K 15.11.18 NM Holmen 30.69 31.56
100m rygg K 03.11.18 Kristiansand 1:05.84 1:07.81
100m butterfly K 15.11.18 NM Holmen 1:05.40 1:07.08
200m butterfly K 02.11.18 Kristiansand 2:21.14 2:32.11
100m medley K 04.11.18 Kristiansand 1:06.09 1:08.34
200m medley K 02.11.18 Kristiansand 2:18.39 2:27.52
400m medley L 12.07.18 NM Tøyen 5:00.21 5:24.79
Eva Sofie Larsen Stangeland 50m butterfly K 03.11.18 Kristiansand 28.12 29.59
100m butterfly K 15.11.18 NM Holmen 1:02.30 1:07.08
200m butterfly K 02.11.18 Kristiansand 2:24.36 2:32.11
Johanne Heines Pettersen 200m fri L 14.07.18 NM Tøyen 2:10.31 2:11.66
50m bryst L 14.07.18 NM Tøyen 33.30 35.47
100m bryst L 12.07.18 NM Tøyen 1:14.96 1:17.80
200m bryst L 15.07.18 NM Tøyen 2:45.86 2:49.40
400m medley L 12.07.18 NM Tøyen 5:06.16 5:24.79
Lars Erik Berland 200m butterfly K 21.10.18 Hundvåg Svømmehall 2:14.62 2:16.78
Linus Klepp Vik 1500m fri K 19.10.18 Hundvåg Svømmehall 16:23.44 16:36.91
100m butterfly L 12.07.18 NM Tøyen 1:02.65 1:02.94
200m butterfly K 21.10.18 Hundvåg Svømmehall 2:12.43 2:17.81
Live Tjemsland 50m bryst K 04.11.18 Kristiansand 34.64 34.96
200m bryst K 03.11.18 Kristiansand 2:42.23 2:43.22
200m medley L 14.07.18 NM Tøyen 2:29.59 2:32.97
400m medley L 12.07.18 NM Tøyen 5:17.25 5:24.79
Martin Skar Talberg 50m bryst L 12.07.18 NM Tøyen 31.28 32.53
100m bryst L 14.07.18 NM Tøyen 1:10.21 1:11.24
50m butterfly L 13.07.18 NM Tøyen 27.39 27.49
Martine Hallberg 400m fri K 15.11.18 NM Holmen 4:30.82 4:34.95
800m fri K 02.11.18 Kristiansand 9:10.74 9:20.66
1500m fri K 19.10.18 Hundvåg Svømmehall 17:35.54 18:09.24
Millie French 400m fri K 15.11.18 NM Holmen 4:26.47 4:34.95
800m fri K 02.11.18 Kristiansand 9:14.11 9:20.66
1500m fri L 15.07.18 NM Tøyen 18:13.92 18:28.77
100m butterfly K 15.11.18 NM Holmen 1:05.20 1:07.08
200m butterfly K 02.11.18 Kristiansand 2:23.39 2:32.11
200m medley K 20.10.18 Hundvåg Svømmehall 2:27.05 2:27.52
400m medley L 12.07.18 NM Tøyen 5:18.56 5:24.79
Simen Vik 100m rygg L 15.07.18 NM Tøyen 1:01.28 1:03.24
200m rygg L 13.07.18 NM Tøyen 2:13.69 2:18.24
200m butterfly L 15.07.18 NM Tøyen 2:12.18 2:22.08
200m medley L 12.07.18 NM Tøyen 2:12.24 2:19.11
400m medley L 14.07.18 NM Tøyen 4:47.57 4:55.66
X