Top 20 - 50 fri - Jenter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Jeanett Aasland 1961 K (621) 27.23 01.02.86 Stavanger Svømmehall
2 Lisa Aaslestad 1996 K (411) 31.24 28.05.11 Stavanger Svømmehall
3 Ingvild Andersen 1996 K (280) 35.49 10.04.10 Giskehallen
4 Vigdis Andersen 1994 K (204) 39.45 19.10.08 Egersundhallen
5 Stine Anderssen 1995 K (444) 30.45 03.04.11 Giskehallen
6 Kathrine Anfinsen Hatling 1994 K (239) 37.41 22.09.07 Stavanger Svømmehall
7 Rebekka Asbjørnsen 1996 K (330) 33.63 27.03.11 Stavanger Svømmehall
8 Malin Berentsen 1994 K (197) 39.94 14.04.07 Giskehallen
9 Karen Moss Berland 1999 K (58) 59.92 11.04.10 Giskehallen
10 Maren Moss Berland 1999 K (163) 42.49 20.10.12 Stord
11 Ragnhild Bjørndal 1992 K (282) 35.41 09.06.07 Randaberghallen
12 Silje Marie Bjørnå 1998 K (265) 36.14 11.04.10 Giskehallen
13 Birgitte Mjøs Brattelid 1989 K (507) 29.14 12.11.06 Stavanger Svømmehall
14 Hanne Briedis 1995 K (291) 35.06 07.11.10 Randaberghallen
15 Runa Bårdsgård 1995 K (417) 31.09 30.01.10 Kristiansand
16 Anja Christensen 1998 K (197) 39.88 20.10.12 Stord
17 Nicole Egeland 1993 K (544) 28.46 13.11.09 Stavanger Svømmehall
18 Vilde Ræge Egeland 1996 K (254) 36.66 15.03.09 Dysjalandshallen
19 Ingvild Eldøy 1995 K (305) 34.52 06.12.09 Stavanger Svømmehall
20 Emma Cassandra S. Fredriksen 2000 K (94) 50.95 11.04.10 Giskehallen

Top 20 - 100 fri - Jenter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Linda Skar 1971 K (642) 59.00 24.05.87 England
2 Jeanett Aasland 1961 K (640) 59.07 05.04.81 Stavanger Svømmehall
3 Lisa Aaslestad 1996 K (395) 1:09.33 20.02.11 Haraldshallen
4 Stine Anderssen 1995 K (432) 1:07.34 20.02.11 Haraldshallen
5 Rebekka Asbjørnsen 1996 K (323) 1:14.18 19.09.10 Haraldshallen
6 Maren Moss Berland 1999 K (149) 1:35.97 18.11.12 Klepphallen
7 Ragnhild Bjørndal 1992 K (233) 1:22.65 09.06.07 Randaberghallen
8 Silje Marie Bjørnå 1998 K (234) 1:22.60 10.04.10 Giskehallen
9 Birgitte Mjøs Brattelid 1989 K (542) 1:02.44 10.06.06 Stavanger Svømmehall
10 Hanne Briedis 1995 K (209) 1:25.76 22.03.09 Haraldshallen
11 Runa Bårdsgård 1995 K (395) 1:09.37 30.01.10 Kristiansand
12 Anja Christensen 1998 K (183) 1:29.56 20.10.12 Stord
13 Nicole Egeland 1993 K (479) 1:05.03 18.04.09 Giskehallen
14 Ingvild Eldøy 1995 K (284) 1:17.40 10.04.10 Giskehallen
15 Heidi Gjerde 1992 K (313) 1:14.95 24.05.08 Stavanger Svømmehall
16 Hilde Skien Grannes 1996 K (219) 1:24.41 26.09.10 Time Ungdomskule
17 Ida Grønnestad 1995 K (344) 1:12.59 10.04.10 Giskehallen
18 Ine Strand Hagenes 1998 K (213) 1:25.13 18.11.12 Klepphallen
19 Ina Flakk Hammer 1998 K (235) 1:22.45 13.04.13 Giskehallen
20 Marit Bergsland Hansen 1995 K (316) 1:14.68 11.09.11 Haraldshallen

Top 20 - 200 fri - Jenter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 K (710) 2:04.17 25.05.19 Stavanger Svømmehall
2 Millie French 2003 K (661) 2:07.17 14.11.19 NM Stavanger
3 Johanne Heines Pettersen 1999 L (651) 2:10.31 14.07.18 NM Tøyen
4 Jeanett Aasland 1961 K (650) 2:07.87 02.04.82 Sunndal
5 Martine Hallberg 2002 K (646) 2:08.10 16.11.17 NM Kristiansand
6 Emily Lane 2000 K (630) 2:09.16 17.11.16 NM Bergen
7 Anne Larsen 1964 K (617) 2:10.11 04.04.81 Stavanger Svømmehall
8 Linda Skar 1971 K (616) 2:10.17 04.02.89 Stavanger Svømmehall
9 Marie Heines Pettersen 1996 K (611) 2:10.55 25.10.14 Stavanger Svømmehall
10 Trine Aasland 1967 K (606) 2:10.90 31.05.81 Sola
11 Live Tjemsland 2002 K (604) 2:11.02 05.11.17 Kristiansand
12 Isabelle Pedersen 2002 K (602) 2:11.19 16.11.17 NM Kristiansand
13 Line Nyman 1976 K (599) 2:11.37 31.12.93
14 Caroline Hallberg 2004 K (586) 2:12.35 16.11.17 NM Kristiansand
15 Aasa Lie-Ersdal 2004 K (582) 2:12.67 17.10.20 UM Tromsø
16 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 K (568) 2:13.74 15.11.18 NM Holmen
17 Laila Larsen 1967 K (567) 2:13.80 31.12.83
18 Anne Siri Kvia 1975 K (566) 2:13.87 31.12.92
Siri Bowitz Nedregaard 2000 K (566) 2:13.87 17.10.15 Stavanger Svømmehall
20 Eva Malmanger 1972 K (566) 2:13.90 31.12.88

Top 20 - 400 fri - Jenter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 K (730) 4:20.42 24.05.19 Stavanger Svømmehall
2 Martine Hallberg 2002 K (698) 4:24.27 04.11.17 Kristiansand
3 Millie French 2003 K (681) 4:26.47 15.11.18 NM Holmen
4 Line Nyman 1976 K (657) 4:29.70 19.11.93 Stavanger Svømmehall
5 Live Tjemsland 2002 K (646) 4:31.18 06.04.18 ÅM Lambertseter
6 Anne Larsen 1964 K (635) 4:32.80 31.12.81
7 Benedicte Vrolijk 2003 K (633) 4:33.09 16.11.17 NM Kristiansand
8 Emily Lane 2000 K (632) 4:33.15 04.11.16 Stavanger Svømmehall
9 Trine Aasland 1967 K (631) 4:33.40 12.09.81 Stavanger Svømmehall
10 Jeanett Aasland 1961 K (618) 4:35.20 28.09.89 Kristiansand
11 Caroline Hallberg 2004 K (606) 4:37.12 04.11.17 Kristiansand
12 Astrid Sofie Berland 2005 K (605) 4:37.20 16.10.20 UM Tromsø
13 Elin Meling 2002 K (605) 4:37.21 06.04.18 ÅM Lambertseter
14 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 K (605) 4:37.24 09.02.18 Bergen
15 Marie Alle 2003 K (605) 4:37.25 24.05.19 Stavanger Svømmehall
16 Andrea Skeie 2000 K (604) 4:37.30 05.02.16 Stavanger Svømmehall
17 Johanne Heines Pettersen 1999 L (604) 4:41.90 07.05.17 Bergen
18 Jeanette samuelsen 1973 K (603) 4:37.52 31.12.91
19 Oddny Eide 1962 K (598) 4:38.30 31.12.77
20 Anne Siri Kvia 1975 K (575) 4:42.00 31.12.93

Top 20 - 800 fri - Jenter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Martine Hallberg 2002 K (718) 8:55.16 17.11.17 NM Kristiansand
2 Eline Vik 2002 K (668) 9:08.09 17.03.18 NM Nadderud
3 Line Nyman 1976 K (655) 9:11.70 23.05.93 Stavanger Svømmehall
4 Emily Lane 2000 K (654) 9:12.17 04.11.16 Stavanger Svømmehall
5 Millie French 2003 K (647) 9:14.11 02.11.18 Kristiansand
6 Astrid Sofie Berland 2005 K (631) 9:18.82 16.10.20 UM Tromsø
7 Benedicte Vrolijk 2003 K (625) 9:20.60 17.11.17 NM Kristiansand
8 Anne Larsen 1964 K (624) 9:20.73 31.12.81
9 Live Tjemsland 2002 K (623) 9:21.04 17.11.17 NM Kristiansand
10 Trine Aasland 1967 K (615) 9:23.60 04.04.82 Sunndal
11 Caroline Hallberg 2004 K (606) 9:26.27 03.11.17 Kristiansand
12 Andrea Skeie 2000 K (604) 9:27.06 21.10.16 Stavanger Svømmehall
13 Marie Alle 2003 K (598) 9:28.64 26.05.19 Stavanger Svømmehall
14 Elin Meling 2002 K (598) 9:28.87 03.11.17 Kristiansand
15 Oddny Eide 1962 K (591) 9:31.10 31.12.77
16 Aasa Lie-Ersdal 2004 K (586) 9:32.79 18.10.19 UM Bergen
17 Johanne Heines Pettersen 1999 L (577) 9:45.41 02.06.17 Kristiansand
18 Jeanett Aasland 1961 K (576) 9:35.89 04.10.81 Haraldshallen
19 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 K (567) 9:38.97 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
20 Mina Krog Gausel 2000 K (562) 9:40.78 12.06.16 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 1500 fri - Jenter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Martine Hallberg 2002 K (739) 16:57.09 20.10.17 Hundvåg Svømmehall
2 Eline Vik 2002 K (715) 17:08.17 17.03.18 NM Nadderud
3 Millie French 2003 K (644) 17:44.84 17.03.18 NM Nadderud
4 Benedicte Vrolijk 2003 K (643) 17:45.37 19.11.17 NM Kristiansand
5 Live Tjemsland 2002 K (639) 17:47.24 19.11.17 NM Kristiansand
6 Astrid Sofie Berland 2005 K (638) 17:47.99 25.09.20 Stavanger Svømmehall
7 Andrea Skeie 2000 K (621) 17:57.45 10.06.16 Stavanger Svømmehall
8 Marie Alle 2003 K (621) 17:57.63 25.09.20 Stavanger Svømmehall
9 Caroline Hallberg 2004 K (610) 18:04.07 19.11.17 NM Kristiansand
10 Elin Meling 2002 K (606) 18:06.23 19.11.17 NM Kristiansand
11 Sunniva Volden 1996 K (589) 18:17.16 02.06.13 Stavanger Svømmehall
12 Johanne Heines Pettersen 1999 L (583) 18:27.51 02.06.17 Kristiansand
13 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 K (553) 18:40.13 11.06.17 Kvernevik Svømmehall
14 Line Nyman 1976 K (549) 18:43.20 13.10.91 Giskehallen
15 Aasa Lie-Ersdal 2004 K (540) 18:49.22 19.10.18 Hundvåg Svømmehall
16 Hanna Årsvoll Ryen 1997 K (538) 18:50.12 28.09.13 Stavanger Svømmehall
17 Mina Krog Gausel 2000 K (537) 18:51.50 16.10.15 Stavanger Svømmehall
18 Vilde Bentzen 2004 K (534) 18:53.51 25.05.19 Stavanger Svømmehall
19 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2003 K (515) 19:06.73 10.06.16 Stavanger Svømmehall
20 Birgitte Mjøs Brattelid 1989 K (513) 19:08.71 19.05.06 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 50 bryst - Jenter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Lisa Aaslestad 1996 K (391) 39.37 03.04.11 Giskehallen
2 Ingvild Andersen 1996 K (207) 48.68 19.04.09 Giskehallen
3 Vigdis Andersen 1994 K (241) 46.25 27.09.08 Time Ungdomskule
4 Stine Anderssen 1995 K (422) 38.38 05.12.10 Stavanger Svømmehall
5 Kathrine Anfinsen Hatling 1994 K (289) 43.55 18.11.07 Klepphallen
6 Rebekka Asbjørnsen 1996 K (279) 44.07 19.02.11 Haraldshallen
7 Maren Moss Berland 1999 K (196) 49.58 16.09.12 Haraldshallen
8 Ragnhild Bjørndal 1992 K (352) 40.77 21.10.07 Egersundhallen
9 Birgitte Mjøs Brattelid 1989 K (438) 37.92 03.12.06 Stavanger Svømmehall
10 Hanne Briedis 1995 K (271) 44.48 10.04.10 Giskehallen
11 Runa Bårdsgård 1995 K (228) 47.09 21.03.09 Haraldshallen
12 Anja Christensen 1998 K (142) 55.15 18.11.12 Klepphallen
13 Nicole Egeland 1993 K (437) 37.94 26.04.09 Stavanger Svømmehall
14 Ingvild Eldøy 1995 K (248) 45.79 11.04.10 Giskehallen
15 Hilde Skien Grannes 1996 K (122) 58.06 13.04.08 Giskehallen
16 Ida Grønnestad 1995 K (341) 41.19 11.04.10 Giskehallen
17 Ine Strand Hagenes 1998 K (154) 53.64 18.11.12 Klepphallen
18 Emma Hamre 2003 K (117) 58.74 14.04.13 Giskehallen
19 Marit Bergsland Hansen 1995 K (289) 43.53 21.01.12 Time Ungdomskule
20 Karianne Humborstad 2000 K (111) 59.91 14.04.13 Giskehallen

Top 20 - 100 bryst - Jenter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Johanne Heines Pettersen 1999 K (691) 1:10.53 04.11.16 Stavanger Svømmehall
2 Line Nyman 1976 L (636) 1:14.79 23.07.93 Drammen
3 Live Tjemsland 2002 K (593) 1:14.22 18.11.18 NM Holmen
4 Eline Vik 2002 K (586) 1:14.50 12.09.20 Haraldshallen
5 Marita Bruun Berg 2002 L (584) 1:31.04 05.06.16 Kristiansand
6 Camilla Skar Talberg 2002 K (575) 1:14.96 01.11.19 Stavanger Svømmehall
7 Elin Meling 2002 K (537) 1:31.22 29.04.17 Giskehallen
8 Freja Christensen Oftedal 2005 K (533) 1:16.88 01.02.20 Stavanger Svømmehall
9 Anne Siri Kvia 1975 K (532) 1:16.92 31.12.92
10 Emilie Bentzen 2007 K (525) 1:17.27 18.10.20 UM Tromsø
11 Jeanette Samuelsen 1973 K (513) 1:17.87 31.12.90
12 Linda Skar 1971 K (511) 1:18.00 31.12.87
13 Aasa Lie-Ersdal 2004 K (503) 1:18.37 20.10.19 UM Bergen
14 Hanna Årsvoll Ryen 1997 K (500) 1:18.54 29.11.13 Stavanger Svømmehall
15 Jeanett Aasland 1961 K (491) 1:19.00 31.12.82
16 Marianne Fuglestad 1986 K (489) 1:19.12 31.12.03
17 Emily Lane 2000 K (488) 1:19.16 23.10.16 Stavanger Svømmehall
Millie French 2003 K (488) 1:19.16 27.09.20 Stavanger Svømmehall
19 Marie Alle 2003 K (487) 1:24.87 29.04.17 Giskehallen
20 Edle K. Strømland 1982 K (476) 1:19.84 31.12.97

Top 20 - 200 bryst - Jenter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Line Nyman 1976 L (695) 2:37.00 24.07.93 Drammen
2 Eline Vik 2002 K (627) 2:37.19 10.02.18 Bergen
3 Johanne Heines Pettersen 1999 K (606) 2:39.01 10.06.17 Kvernevik Svømmehall
4 Live Tjemsland 2002 K (599) 2:39.60 07.04.18 ÅM Lambertseter
5 Anne Siri Kvia 1975 K (563) 2:42.97 31.12.92
6 Camilla Skar Talberg 2002 K (555) 2:43.75 25.05.19 Stavanger Svømmehall
7 Martine Hallberg 2002 K (540) 2:45.18 22.04.17 Levanger
8 Marie Alle 2003 L (524) 3:17.17 05.06.16 Kristiansand
9 Millie French 2003 K (520) 2:47.31 20.10.18 Hundvåg Svømmehall
10 Hanna Årsvoll Ryen 1997 K (518) 2:47.53 30.11.13 Stavanger Svømmehall
11 Linda Skar 1971 K (504) 2:49.05 31.12.89
12 Laila Larsen 1967 K (503) 2:49.12 31.12.83
13 Elisabeth Førland 1988 K (502) 2:49.31 31.12.02
14 Julie Amdal 2006 L (501) 2:55.11 24.01.20 Kristiansand
15 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 K (496) 2:49.90 10.02.18 Bergen
16 Jeanett Aasland 1961 K (495) 2:50.10 31.12.81
17 Aasa Lie-Ersdal 2004 L (492) 2:56.18 24.01.20 Kristiansand
18 Vilde Bentzen 2004 K (478) 2:51.99 20.01.18 Time Ungdomskule
19 Marianne Fuglestad 1986 K (478) 2:52.01 31.12.04
20 Emilie Bentzen 2007 K (476) 2:52.31 26.09.20 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 50 rygg - Jenter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 L (663) 31.03 25.01.20 Kristiansand
2 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 L (574) 32.56 25.01.20 Kristiansand
3 Siri Bowitz Nedregaard 2000 L (564) 32.75 13.12.15 Amsterdam
4 Thea Bowitz Nedregaard 1996 L (559) 32.83 12.12.14 Amsterdam
5 Siril Therese Follo Bårtvedt 1997 L (531) 33.40 25.01.14 Kristiansand
6 Freja Christensen Oftedal 2005 K (523) 31.85 12.09.20 Haraldshallen
7 Hanna Riska 2001 L (508) 34.96 04.06.16 Kristiansand
8 Johanne Heines Pettersen 1999 L (504) 34.00 05.05.17 Bergen
9 Linda Skar 1971 K (502) 32.29 08.05.88 Giskehallen
10 Nicole Egeland 1993 K (500) 32.33 15.11.09 Stavanger Svømmehall
11 Emily Lane 2000 L (490) 34.31 28.01.17 Kristiansand
12 Millie French 2003 L (488) 34.35 25.01.20 Kristiansand
13 Live Tjemsland 2002 L (482) 34.51 26.01.19 Kristiansand
14 Line Nyman 1976 K (476) 32.86 11.03.94 Kristiansand
15 Caroline Hallberg 2004 L (475) 34.68 26.01.19 Kristiansand
16 Marie Emilie E. Evanger 2005 K (466) 33.11 26.09.20 Stavanger Svømmehall
17 Inger Lise Kittelsen 1986 K (463) 33.18 18.09.04 Haraldshallen
18 Anette Kvalbein 1972 K (460) 33.25 31.12.88
19 Isabelle Pedersen 2002 K (452) 33.44 17.11.16 NM Bergen
20 Andrea Skeie 2000 L (445) 35.42 07.06.15 Kristiansand

Top 20 - 100 rygg - Jenter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 L (654) 1:06.93 25.01.20 Kristiansand
2 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2003 K (564) 1:14.34 05.11.16 Stavanger Svømmehall
3 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 K (547) 1:07.28 02.02.20 Stavanger Svømmehall
4 Thea Bowitz Nedregaard 1996 L (544) 1:11.16 13.12.14 Amsterdam
5 Siri Bowitz Nedregaard 2000 L (543) 1:11.20 05.07.15 NM Bergen
6 Caroline Hallberg 2004 L (542) 1:11.26 02.06.18 Kristiansand
7 Line Nyman 1976 K (522) 1:08.33 29.01.94 Kristiansand
8 Johanne Heines Pettersen 1999 L (521) 1:12.19 02.06.17 Kristiansand
9 Freja Christensen Oftedal 2005 K (505) 1:09.07 27.09.20 Stavanger Svømmehall
10 Linda Skar 1971 K (490) 1:09.80 31.12.87
11 Martine Hallberg 2002 K (489) 1:09.83 27.09.20 Stavanger Svømmehall
Hanna Riska 2001 K (489) 1:09.83 12.03.17 Haraldshallen
13 Siril Therese Follo Bårtvedt 1997 L (472) 1:14.64 07.06.13 Kristiansand
14 Anette Kvalbein 1972 K (467) 1:10.92 31.12.90
15 Laila Larsen 1967 K (461) 1:11.20 31.12.84
16 Marie Emilie E. Evanger 2005 K (442) 1:12.19 13.09.20 Haraldshallen
17 Isabelle Pedersen 2002 K (442) 1:12.20 24.09.17 Time Ungdomskole
18 Camilla Skar Talberg 2002 L (441) 1:16.32 23.04.16 Drammen
19 Mariann Seldal 1969 K (433) 1:12.70 31.12.86
20 Andrea Skeie 2000 K (431) 1:12.83 10.04.16 Giskehallen

Top 20 - 200 rygg - Jenter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 K (633) 2:18.86 15.11.19 NM Stavanger
2 Martine Hallberg 2002 K (571) 2:23.64 11.02.18 Bergen
3 Caroline Hallberg 2004 L (552) 2:31.17 25.01.19 Kristiansand
4 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 K (536) 2:26.77 07.04.18 ÅM Lambertseter
5 Siri Bowitz Nedregaard 2000 K (534) 2:26.92 07.02.16 Stavanger Svømmehall
6 Thea Bowitz Nedregaard 1996 K (531) 2:27.17 21.11.14 NM Nadderud
7 Live Tjemsland 2002 K (522) 2:28.02 07.04.18 ÅM Lambertseter
8 Line Nyman 1976 K (521) 2:28.13 22.05.93 Stavanger Svømmehall
9 Hanna Riska 2001 K (508) 2:29.38 12.02.17 Førde
10 Johanne Heines Pettersen 1999 L (504) 2:35.79 07.05.17 Bergen
11 Millie French 2003 K (490) 2:31.21 11.02.18 Bergen
12 Linda Skar 1971 K (482) 2:32.02 31.12.89
13 Benedicte Vrolijk 2003 K (482) 2:32.04 03.12.17 Nadderudhallen
14 Siril Therese Follo Bårtvedt 1997 K (472) 2:33.11 14.09.13 Haraldshallen
15 Laila Larsen 1967 K (464) 2:33.90 31.12.84
16 Isabelle Pedersen 2002 K (460) 2:34.36 05.11.17 Kristiansand
17 Cecilie Holstad 1977 K (459) 2:34.50 31.12.92
18 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2003 K (459) 2:34.53 21.01.17 Time Ungdomskule
19 Eline Hetland 2006 K (456) 2:34.85 03.11.19 Stavanger Svømmehall
20 Anette Kvalbein 1972 K (455) 2:35.00 31.12.88

Top 20 - 50 butterfly - Jenter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 K (658) 28.03 16.11.18 NM Holmen
2 Millie French 2003 K (624) 28.53 15.11.19 NM Stavanger
3 Eline Vik 2002 L (599) 28.98 25.01.20 Kristiansand
4 Johanne Heines Pettersen 1999 K (545) 29.84 07.11.15 Stavanger Svømmehall
5 Elin Meling 2002 K (534) 30.04 16.11.18 NM Holmen
6 Siri Bowitz Nedregaard 2000 K (526) 30.19 06.12.15 Stavanger Svømmehall
7 Linda Skar 1971 K (522) 30.27 13.12.86 Stavanger Svømmehall
8 Isabelle Pedersen 2002 K (519) 34.98 30.04.17 Giskehallen
9 Marita Bruun Berg 2002 K (517) 36.89 10.09.16 Haraldshallen
10 Emily Lane 2000 K (515) 30.40 11.12.16 Stavanger Svømmehall
11 Siril Therese Follo Bårtvedt 1997 K (500) 30.70 07.12.14 Stavanger Svømmehall
12 Live Tjemsland 2002 K (498) 33.60 04.11.16 Stavanger Svømmehall
13 Jeanett Aasland 1961 K (497) 30.76 31.12.82
14 Line Nyman 1976 K (491) 30.89 31.12.93
15 Marie Heines Pettersen 1996 L (488) 31.01 08.06.14 Kristiansand
16 Freja Christensen Oftedal 2005 K (487) 30.97 27.09.20 Stavanger Svømmehall
17 Alvilde Morken 1989 K (483) 31.06 22.09.07 Stavanger Svømmehall
18 Camilla Skar Talberg 2002 K (478) 31.16 03.11.18 Kristiansand
19 Marie Andersen 1970 K (477) 31.19 31.12.85
20 Nicole Egeland 1993 K (477) 31.20 14.11.09 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 100 butterfly - Jenter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Millie French 2003 K (677) 1:02.18 18.10.19 UM Bergen
2 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 K (673) 1:02.30 15.11.18 NM Holmen
3 Eline Vik 2002 K (616) 1:04.18 12.09.20 Haraldshallen
4 Johanne Heines Pettersen 1999 K (609) 1:04.40 22.10.16 Stavanger Svømmehall
5 Elin Meling 2002 K (581) 1:11.91 04.11.16 Stavanger Svømmehall
6 Emily Lane 2000 K (563) 1:06.13 17.11.16 NM Bergen
7 Linda Skar 1971 K (552) 1:06.56 04.02.89 Stavanger Svømmehall
8 Jeanett Aasland 1961 K (548) 1:06.70 31.12.81
9 Siri Bowitz Nedregaard 2000 K (542) 1:06.97 03.04.16 ÅM Mandal
10 Live Tjemsland 2002 K (528) 1:07.54 08.04.18 ÅM Lambertseter
11 Line Nyman 1976 K (522) 1:07.80 31.12.94
12 Martine Hallberg 2002 K (520) 1:07.90 10.02.18 Bergen
13 Brit Brustveit 1968 K (502) 1:08.70 31.12.84
14 Katrin Alle 2005 K (495) 1:09.00 03.10.20 Stavanger Svømmehall
15 Jeanette Samuelsen 1973 K (493) 1:09.10 31.12.90
16 Marie Heines Pettersen 1996 K (489) 1:09.30 20.11.14 NM Nadderud
17 Mariann Seldal 1969 K (482) 1:09.65 31.12.86
18 Marie Andersen 1970 K (475) 1:09.96 31.12.85
19 Anne Bollestad 1972 K (474) 1:10.00 31.12.90
20 Camilla Skar Talberg 2002 K (465) 1:10.46 10.02.18 Bergen

Top 20 - 200 butterfly - Jenter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 K (697) 2:14.87 01.11.19 Stavanger Svømmehall
2 Millie French 2003 K (683) 2:15.79 20.10.19 UM Bergen
3 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 K (594) 2:22.27 19.11.17 NM Kristiansand
4 Emily Lane 2000 L (556) 2:28.05 28.01.17 Kristiansand
5 Elin Meling 2002 K (535) 2:27.27 19.11.17 NM Kristiansand
6 Johanne Heines Pettersen 1999 L (529) 2:30.55 05.05.17 Bergen
7 Anne Bollestad 1972 K (498) 2:30.80 04.06.89 Stavanger Svømmehall
8 Martine Hallberg 2002 K (495) 2:31.16 04.11.16 Stavanger Svømmehall
9 Katrin Alle 2005 K (486) 2:32.06 13.09.20 Haraldshallen
10 Live Tjemsland 2002 K (481) 2:32.61 24.02.18 Hundvåg Svømmehall
11 Brit Brustveit 1968 K (481) 2:32.64 26.11.83 Sarpsborg
12 Line Nyman 1976 K (462) 2:34.64 31.12.94
13 Mariann Seldal 1969 K (459) 2:35.01 31.12.85
14 Marie Andersen 1970 K (453) 2:35.70 31.12.85
15 Åshild Rønneberg Bustnes 2004 K (449) 2:36.15 01.11.19 Stavanger Svømmehall
16 Jeanette Samuelsen 1973 K (445) 2:36.66 31.12.90
17 Jeanett Aasland 1961 K (439) 2:37.30 31.12.82
18 Elin R. Hagen 1968 K (437) 2:37.60 31.12.83
19 Karina Samuelsen 1965 K (397) 2:42.70 31.12.80
20 Emilie Bentzen 2007 K (369) 2:46.68 27.09.20 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 100 medley - Jenter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 K (673) 1:04.65 16.11.19 NM Stavanger
2 Johanne Heines Pettersen 1999 K (654) 1:05.26 11.03.16 NM Stavanger
3 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 K (608) 1:06.89 16.11.19 NM Stavanger
4 Millie French 2003 K (591) 1:07.51 19.10.19 UM Bergen
5 Marie Heines Pettersen 1996 K (581) 1:07.89 08.12.13 Stavanger Svømmehall
6 Line Nyman 1976 K (573) 1:08.19 24.09.94 Haraldshallen
7 Live Tjemsland 2002 K (561) 1:08.71 28.04.18 Giskehallen
8 Siri Bowitz Nedregaard 2000 K (556) 1:08.90 08.11.15 Stavanger Svømmehall
9 Alvilde Morken 1989 K (556) 1:08.91 11.11.07 Stavanger Svømmehall
10 Camilla Skar Talberg 2002 K (552) 1:09.06 04.11.18 Kristiansand
11 Linda Skar 1971 K (546) 1:09.30 31.12.88
12 Freja Christensen Oftedal 2005 K (540) 1:09.56 17.10.20 UM Tromsø
13 Emily Lane 2000 K (530) 1:09.99 27.08.17 Stavanger Svømmestadion
14 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2003 K (527) 1:10.15 11.11.17 Klepphallen
15 Anne Siri Kvia 1975 K (516) 1:10.65 31.12.92
16 Emilie Bentzen 2007 K (510) 1:10.92 03.10.20 Stavanger Svømmehall
17 Martine Hallberg 2002 K (501) 1:11.33 27.08.17 Stavanger Svømmestadion
18 Thea Bowitz Nedregaard 1996 K (500) 1:11.37 07.12.14 Stavanger Svømmehall
19 Marie Andersen 1970 K (499) 1:11.40 31.12.85
20 Jeanett Aasland 1961 K (498) 1:11.49 05.06.82 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 200 medley - Jenter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 K (719) 2:15.98 15.11.19 NM Stavanger
2 Johanne Heines Pettersen 1999 K (678) 2:18.70 18.11.16 NM Bergen
3 Line Nyman 1976 L (656) 2:25.12 23.07.93 Drammen
4 Live Tjemsland 2002 K (623) 2:22.64 08.04.18 ÅM Lambertseter
5 Emily Lane 2000 L (621) 2:27.77 10.07.17 NM Trondheim
6 Millie French 2003 K (605) 2:24.06 15.03.18 NM Nadderud
7 Martine Hallberg 2002 K (592) 2:25.10 23.04.17 Levanger
8 Marie Heines Pettersen 1996 L (561) 2:32.84 19.07.14 Drammen
9 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 K (559) 2:27.90 11.02.18 Bergen
10 Linda Skar 1971 K (552) 2:28.47 31.12.87
11 Siri Bowitz Nedregaard 2000 K (543) 2:29.35 03.04.16 ÅM Mandal
12 Jeanett Aasland 1961 K (538) 2:29.80 26.04.81 Peterhead
13 Jeanette Samuelsen 1973 K (536) 2:29.94 31.12.91
14 Camilla Skar Talberg 2002 K (528) 2:30.77 11.02.18 Bergen
15 Alvilde Morken 1989 K (527) 2:30.86 23.11.07 Nadderud
16 Anne Siri Kvia 1975 K (518) 2:31.64 31.12.92
17 Elin Meling 2002 K (517) 2:31.79 11.02.18 Bergen
18 Laila Larsen 1967 K (510) 2:32.44 31.12.84
19 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2003 K (505) 2:32.99 03.11.17 Kristiansand
20 Mariann Seldal 1969 K (505) 2:33.02 31.12.86

Top 20 - 400 medley - Jenter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 L (714) 5:00.21 12.07.18 NM Tøyen
2 Johanne Heines Pettersen 1999 K (695) 4:52.86 19.11.16 NM Bergen
3 Millie French 2003 K (657) 4:58.39 19.10.19 UM Bergen
4 Emily Lane 2000 K (645) 5:00.18 19.11.16 NM Bergen
5 Line Nyman 1976 K (633) 5:02.04 13.03.94 Kristiansand
6 Live Tjemsland 2002 K (615) 5:04.99 18.03.18 NM Nadderud
7 Martine Hallberg 2002 K (598) 5:07.88 19.11.16 NM Bergen
8 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 K (575) 5:11.84 18.11.17 NM Kristiansand
9 Jeanette Samuelsen 1973 K (551) 5:16.37 31.12.90
10 Jeanett Aasland 1961 K (537) 5:19.06 21.03.81 Stavanger Svømmehall
11 Anne Siri Kvia 1975 K (535) 5:19.53 31.12.92
12 Laila Larsen 1967 K (522) 5:22.19 31.12.83
13 Katrin Alle 2005 K (513) 5:23.97 03.10.20 Stavanger Svømmehall
14 Elin Meling 2002 L (513) 5:35.27 05.06.16 Kristiansand
15 Marie Heines Pettersen 1996 K (509) 5:24.76 01.06.14 Stavanger Svømmehall
16 Julie Amdal 2006 K (505) 5:25.78 03.10.20 Stavanger Svømmehall
17 Anette Kvalbein 1972 K (498) 5:27.30 31.12.90
18 Mariann Seldal 1969 K (491) 5:28.83 31.12.86
19 Anne Larsen 1964 K (486) 5:29.80 31.12.82
20 Brit Brustveit 1968 K (475) 5:32.53 31.12.84


Top 20 - 50 fri - Gutter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Trond Andersen 1974 K (219) 33.59 15.12.84 Stavanger Svømmehall
2 Trym Rokkones 1969 K (235) 32.79 23.11.80 Giskehallen
3 Chornelius Rød 1967 K (254) 31.99 01.12.79 Giskehallen
4 Rolf Kristoffersen 1974 K (432) 26.79 01.12.89 Stavanger Svømmehall
5 Bjørn Jacques 1973 K (502) 25.49 25.03.90 Giskehallen
6 Tor Olav Brustveit 1965 K (474) 25.98 04.12.83 Kristiansand
7 Stein Danielsen 1968 K (480) 25.86 16.01.88 Stavanger Svømmehall
8 Håvard Anfinsen Hatling 1996 K (213) 33.92 13.04.08 Giskehallen
9 Martin Anfinsen 1993 K (149) 38.19 12.03.05 Time Ungdomskule
10 Sturle Anfinsen 1999 K (135) 39.41 18.11.12 Klepphallen
11 Håvard Arnesen 1992 K (193) 35.03 09.04.05 Giskehallen
12 Thor Billington 1990 K (495) 25.61 03.12.06 Stavanger Svømmehall
13 Kristian Josef Boldog 1993 K (202) 34.49 10.06.06 Stavanger Svømmehall
14 Kent Magne Dybing 1989 K (260) 31.73 22.04.06 Giskehallen
15 Kenneth Dyvik 1994 K (188) 35.31 13.04.08 Giskehallen
16 Rolv Egelandsdal 1995 K (104) 43.07 11.04.10 Giskehallen
17 Erik Eide 1995 K (126) 40.36 19.04.09 Giskehallen
18 Jon Andrès Fiskebekk 1997 K (304) 30.10 22.10.11 Stord
19 Ivar Idsøe Flaten 1989 K (456) 26.31 15.02.08 Stavanger Svømmehall
20 Joar Skien Grannes 1990 K (558) 24.60 09.06.07 Randaberghallen

Top 20 - 100 fri - Gutter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Chornelius Rød 1967 K (282) 1:08.49 08.12.79 Giskehallen
2 Erling Asserson 1985 K (392) 1:01.37 20.11.99 Stavanger Svømmehall
3 Rolf Kristoffersen 1974 K (463) 58.05 21.01.90 Kristiansand
4 Erlend Anfinsen 1997 K (459) 58.24 21.04.12 Giskehallen
5 Martin Anfinsen 1993 K (130) 1:28.56 09.04.05 Giskehallen
6 Sturle Anfinsen 1999 K (122) 1:30.47 16.09.12 Haraldshallen
7 Thor Billington 1990 K (494) 56.83 08.06.08 Stavanger Svømmehall
8 Kristian Josef Boldog 1993 K (196) 1:17.27 10.06.06 Stavanger Svømmehall
9 Kent Magne Dybing 1989 K (273) 1:09.23 29.01.06 Kristiansand
10 Ivar Idsøe Flaten 1989 K (473) 57.65 12.05.07 Klepphallen
11 Joar Skien Grannes 1990 K (582) 53.81 01.03.07 Asker
12 Rune Skien Grannes 1988 K (533) 55.40 17.04.08 Stavanger Svømmehall
13 Einar Grønnevik 1997 K (242) 1:12.06 27.03.11 Stavanger Svømmehall
14 Valmar Guttormsson 1996 K (340) 1:04.38 29.05.11 Stavanger Svømmehall
15 Sondre Haga 1991 K (351) 1:03.70 14.04.07 Giskehallen
16 Pål Homnes 1988 K (404) 1:00.75 19.05.06 Stavanger Svømmehall
17 Petter Magnus Ledsaak 1990 K (390) 1:01.46 10.06.07 Randaberghallen
18 Tobias Lund 1993 K (202) 1:16.53 01.10.06 Stavanger Svømmehall
19 Jan-Ove Lytomt 1992 K (358) 1:03.27 09.01.11 Kamøyhallen
20 Jon Mathiassen 1993 K (279) 1:08.70 18.04.09 Giskehallen

Top 20 - 200 fri - Gutter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 K (690) 1:52.41 17.11.17 NM Kristiansand
2 Martin Skar Talberg 2000 L (591) 2:01.48 08.07.17 NM Trondheim
3 Linus Klepp Vik 2001 L (577) 2:02.51 04.07.19 NM Drammen
4 Eirik Rønneberg Bustnes 1998 K (560) 2:00.51 21.11.14 NM Nadderud
5 Marius Holm 1999 K (560) 2:00.53 18.11.16 NM Bergen
6 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 K (558) 2:00.68 25.05.19 Stavanger Svømmehall
7 Lars Erik Berland 1999 L (547) 2:04.66 05.04.19 København
8 Jørgen Vestly 2001 K (537) 2:02.21 11.06.17 Kvernevik Svømmehall
9 Henry Ravndal 1993 K (536) 2:02.32 19.02.11 Haraldshallen
10 Steffen French 2005 K (524) 2:03.20 26.09.20 Stavanger Svømmehall
11 Kristoffer von Brandis 2000 K (516) 2:03.83 05.11.17 Kristiansand
12 Glenn Skjæveland 1992 K (502) 2:05.02 19.02.11 Haraldshallen
13 Einar Ramsland 1971 K (500) 2:05.14 14.05.88 Stavanger Svømmehall
14 Ole André Wigestrand 1999 K (495) 2:05.61 25.10.14 Stavanger Svømmehall
15 Thomas Brustveit 1993 K (494) 2:05.68 14.05.11 Stavanger Svømmehall
16 Ivar Idsøe Flaten 1989 K (487) 2:06.27 04.02.07 Kristiansand
17 Hans Emil Torgersen 1995 L (484) 2:09.91 08.06.14 Kristiansand
18 Bjørn Berge 1967 K (483) 2:06.58 31.12.84
19 Kjartan Jespersen 2000 L (479) 2:10.30 04.06.17 Kristiansand
20 Markus Messmer 2004 K (474) 2:07.43 26.09.20 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 400 fri - Gutter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 K (659) 4:03.88 11.03.16 NM Stavanger
2 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 K (608) 4:10.46 02.11.19 Stavanger Svømmehall
3 Linus Klepp Vik 2001 L (608) 4:19.67 09.04.19 København
4 Eirik Rønneberg Bustnes 1998 L (585) 4:23.13 17.07.14 Drammen
5 Ole André Wigestrand 1999 L (574) 4:24.75 05.07.15 NM Bergen
6 Jørgen Vestly 2001 K (561) 4:17.33 05.02.16 Stavanger Svømmehall
7 Martin Skar Talberg 2000 K (554) 4:18.31 05.02.16 Stavanger Svømmehall
8 Thomas Brustveit 1993 K (552) 4:18.66 10.09.11 Haraldshallen
9 Steffen French 2005 K (550) 4:18.97 16.10.20 UM Tromsø
10 Lars Erik Berland 1999 K (545) 4:19.69 03.11.18 Kristiansand
11 Henry Ravndal 1993 K (534) 4:21.52 24.10.10 Stavanger Svømmehall
12 Einar Ramsland 1971 K (524) 4:23.12 15.05.88 Stavanger Svømmehall
13 Marius Holm 1999 K (524) 4:23.27 07.02.14 Førde
14 Kjartan Jespersen 2000 L (524) 4:32.95 07.05.17 Bergen
15 Erlend Anfinsen 1997 K (502) 4:27.03 08.02.13 Stavanger Svømmehall
16 Fredrik Holm 2003 K (499) 4:27.48 15.03.19 Karmøy
17 Hans Emil Torgersen 1995 K (490) 4:29.09 16.10.15 Stavanger Svømmehall
18 Kristoffer von Brandis 2000 K (490) 4:29.17 05.02.16 Stavanger Svømmehall
19 Paal Frode Larsen 1965 K (486) 4:29.78 31.12.82
20 Bjørn Berge 1967 K (484) 4:30.20 25.09.82 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 800 fri - Gutter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 K (687) 8:22.29 16.03.17 NM Bergen
2 Linus Klepp Vik 2001 K (630) 8:37.03 17.11.18 NM Holmen
3 Eirik Rønneberg Bustnes 1998 K (607) 8:43.67 20.11.14 NM Nadderud
4 Steffen French 2005 K (605) 8:44.03 16.10.20 UM Tromsø
5 Ole André Wigestrand 1999 L (601) 8:55.62 05.07.15 NM Bergen
6 Lars Erik Berland 1999 K (575) 8:53.09 19.10.18 Hundvåg Svømmehall
7 Henry Ravndal 1993 K (534) 9:06.51 29.05.11 Stavanger Svømmehall
8 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 K (529) 9:08.07 08.06.18 Kvernevik Svømmehall
9 Hans Emil Torgersen 1995 K (526) 9:09.25 16.10.15 Stavanger Svømmehall
10 Kjartan Jespersen 2000 K (526) 9:09.28 20.10.17 Hundvåg Svømmehall
11 Ole Riska 2005 K (508) 9:15.39 02.02.20 Stavanger Svømmehall
12 Joar Skien Grannes 1990 K (491) 9:21.83 12.05.07 Klepphallen
13 Erlend Anfinsen 1997 K (488) 9:22.84 17.03.12 Stavanger Svømmehall
14 Paal Frode Larsen 1965 K (478) 9:27.10 22.06.80 Trondheim
15 Bjørn Berge 1967 K (476) 9:27.80 01.07.81 Giskehallen
16 Axel Ravndal 1998 K (475) 9:27.92 17.03.12 Stavanger Svømmehall
17 Espen Mangor Skretting 2006 K (472) 9:29.16 27.09.20 Stavanger Svømmehall
18 Arne L. Norheim 1969 K (451) 9:38.08 31.12.84
19 Håvard Lapin 1995 K (442) 9:41.77 02.06.12 Stavanger Svømmehall
20 Martin Skar Talberg 2000 L (436) 9:55.80 01.06.18 Kristiansand

Top 20 - 1500 fri - Gutter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 K (687) 16:01.01 12.03.16 NM Stavanger
2 Linus Klepp Vik 2001 L (653) 16:43.63 05.04.19 København
3 Ole André Wigestrand 1999 L (631) 16:55.23 05.07.15 NM Bergen
4 Eirik Rønneberg Bustnes 1998 K (620) 16:34.47 21.03.15 NM Kristiansand
5 Lars Erik Berland 1999 K (605) 16:42.28 19.10.18 Hundvåg Svømmehall
6 Steffen French 2005 K (566) 17:04.81 02.02.20 Stavanger Svømmehall
7 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 K (553) 17:13.17 08.06.18 Kvernevik Svømmehall
8 Henry Ravndal 1993 K (541) 17:20.30 29.05.11 Stavanger Svømmehall
9 Hans Emil Torgersen 1995 K (539) 17:21.74 16.10.15 Stavanger Svømmehall
10 Kjartan Jespersen 2000 K (535) 17:24.04 20.10.17 Hundvåg Svømmehall
11 Ole Riska 2005 K (532) 17:26.42 02.02.20 Stavanger Svømmehall
12 Paal Frode Larsen 1965 K (505) 17:44.60 22.06.80 Trondheim
13 Martin Skar Talberg 2000 L (474) 18:36.76 01.06.18 Kristiansand
14 Arne L. Norheim 1969 K (468) 18:11.98 31.12.84
15 Bjørn Berge 1967 K (457) 18:20.20 31.12.82
16 Asgeir Kvalbein 1972 K (456) 18:21.80 26.05.89 Time Ungdomskule
17 Håvard Lapin 1995 K (455) 18:21.94 03.06.12 Stavanger Svømmehall
18 Håvard Meling 2000 K (431) 18:41.97 24.10.14 Stavanger Svømmehall
19 Tobias Fjellheim 2006 K (420) 18:51.92 25.09.20 Stavanger Svømmehall
20 Einar Ramsland 1971 K (415) 18:56.06 31.12.86

Top 20 - 50 bryst - Gutter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Trym Rokkones 1969 K (158) 46.69 16.08.79 Giskehallen
2 Bjørn Vestly 1972 K (208) 42.59 18.12.83 Giskehallen
3 Marek Ziolkowski 1979 K (481) 32.22 26.11.96 Stavanger Svømmehall
4 Bjørn Anda 1996 K (124) 50.58 14.04.07 Giskehallen
5 Håvard Anfinsen Hatling 1996 K (200) 43.17 13.04.08 Giskehallen
6 Erlend Anfinsen 1997 K (327) 36.63 09.02.13 Stavanger Svømmehall
7 Martin Anfinsen 1993 K (86) 57.02 09.04.05 Giskehallen
8 Sturle Anfinsen 1999 K (146) 47.94 16.09.12 Haraldshallen
9 Håvard Arnesen 1992 K (181) 44.58 09.04.05 Giskehallen
10 Stian Bekkeheien 2001 K (100) 54.25 09.12.12 Stavanger Svømmehall
11 Thor Billington 1990 K (332) 36.45 14.04.07 Giskehallen
12 Kent Magne Dybing 1989 K (227) 41.39 24.09.05 Haraldshallen
13 Kenneth Dyvik 1994 K (205) 42.79 13.04.08 Giskehallen
14 Jon Andrès Fiskebekk 1997 K (250) 40.06 23.10.11 Stord
15 Alexander Fiveland 1999 K (121) 50.97 13.04.13 Giskehallen
16 Ivar Idsøe Flaten 1989 K (387) 34.63 23.11.08 Klepphallen
17 Joar Skien Grannes 1990 K (418) 33.76 03.12.06 Stavanger Svømmehall
18 Rune Skien Grannes 1988 K (427) 33.51 02.02.07 Kristiansand
19 Einar Grønnevik 1997 K (212) 42.30 06.11.11 Randaberghallen
20 Valmar Guttormsson 1996 K (179) 44.75 23.01.11 Time Ungdomskule

Top 20 - 100 bryst - Gutter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Martin Skar Talberg 2000 K (651) 1:04.16 18.03.18 NM Nadderud
2 Andreas Vold 1962 K (641) 1:04.49 15.11.81 Stavanger Svømmehall
3 Simen Vik 1999 K (619) 1:05.25 20.06.20 Corona Stavanger Svømmestadion Gamlin
4 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 K (564) 1:07.27 16.11.19 NM Stavanger
5 Hans Emil Torgersen 1995 K (560) 1:07.45 13.06.15 Stavanger Svømmehall
6 Glenn Skjæveland 1992 K (534) 1:08.52 29.11.13 Stavanger Svømmehall
7 Stian Konstad 1974 K (521) 1:09.08 31.12.93
8 Fredrik Holm 2003 K (496) 1:28.02 11.09.16 Haraldshallen
9 Petter Magnus Ledsaak 1990 K (486) 1:10.70 10.11.06 Stavanger Svømmehall
10 Fredrik Hansen 1966 K (482) 1:10.90 31.12.83
11 Tomas Eiane 2006 K (469) 1:11.53 18.10.20 UM Tromsø
12 Marek Ziolkowski 1979 K (469) 1:11.57 31.12.97
13 Kristoffer von Brandis 2000 K (468) 1:12.45 04.11.16 Stavanger Svømmehall
14 Lasse Dickhausen 2001 K (463) 1:11.87 03.11.17 Kristiansand
15 Christian Ramsland 1971 K (449) 1:12.57 31.12.89
16 Steffen French 2005 K (449) 1:12.58 02.02.20 Stavanger Svømmehall
17 Herman Aadnøy Tunheim 2003 K (446) 1:39.01 11.09.16 Haraldshallen
18 Lars Erik Berland 1999 K (444) 1:12.86 27.04.19 Giskehallen
19 Tor Olav Brustveit 1965 K (443) 1:12.90 31.12.83
20 Erling Asserson 1985 K (443) 1:12.92 31.12.01

Top 20 - 200 bryst - Gutter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Andreas Vold 1962 K (636) 2:20.07 04.04.82 Sunndal
2 Martin Skar Talberg 2000 L (598) 2:30.72 09.07.17 NM Trondheim
3 Stian Konstad 1974 K (558) 2:26.31 22.05.91 Kristiansand
4 Simen Vik 1999 K (557) 2:26.39 22.10.16 Stavanger Svømmehall
5 Hans Emil Torgersen 1995 K (536) 2:28.29 12.06.16 Stavanger Svømmehall
6 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 K (534) 2:28.49 16.03.19 Karmøy
7 Glenn Skjæveland 1992 K (528) 2:29.03 30.11.13 Stavanger Svømmehall
8 Herman Aadnøy Tunheim 2003 K (488) 3:28.80 11.09.16 Haraldshallen
9 Tomas Eiane 2006 K (461) 2:35.96 26.09.20 Stavanger Svømmehall
10 Steffen French 2005 L (460) 2:44.46 24.01.20 Kristiansand
11 Petter Magnus Ledsaak 1990 K (446) 2:37.68 24.05.08 Stavanger Svømmehall
12 Christian Ramsland 1971 K (445) 2:37.78 31.12.89
13 Kristoffer von Brandis 2000 K (438) 2:38.60 02.04.16 ÅM Mandal
14 Tor Olav Brustveit 1965 K (435) 2:39.00 31.12.83
15 Fredrik Holm 2003 K (433) 2:39.15 16.03.19 Karmøy
16 Fredrik Hansen 1966 K (431) 2:39.48 31.12.83
Marek Ziolkowski 1979 K (431) 2:39.48 31.12.96
18 Jørgen Vestly 2001 K (428) 2:39.79 06.02.16 Stavanger Svømmehall
19 Erling Asserson 1985 K (426) 2:40.02 31.12.00
20 Lars Erik Berland 1999 L (425) 2:48.87 27.01.18 Kristiansand

Top 20 - 50 rygg - Gutter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Erling Mjøs Brattelid 1991 K (2991) 30.78 09.03.19 NM Masters, Bergen
2 Simen Vik 1999 L (612) 28.30 25.01.20 Kristiansand
3 Joar Skien Grannes 1990 L (555) 29.25 15.07.06 Trondheim
4 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 L (539) 29.53 24.01.20 Kristiansand
5 Glenn Skjæveland 1992 L (522) 29.84 08.06.14 Kristiansand
6 Ole André Wigestrand 1999 L (520) 29.88 06.06.15 Kristiansand
7 Martin Skar Talberg 2000 L (505) 30.18 27.01.18 Kristiansand
8 Thomas Brustveit 1993 L (498) 30.31 11.07.11 Drammen
9 Jørgen Vestly 2001 L (485) 30.58 31.01.16 Kristiansand
10 Marius Holm 1999 L (461) 31.11 13.12.15 Amsterdam
11 Kristoffer von Brandis 2000 L (443) 31.53 07.06.15 Kristiansand
12 Steffen French 2005 K (423) 29.60 08.12.19 Stavanger Svømmehall
13 Fredrik Holm 2003 L (413) 32.28 28.01.17 Kristiansand
14 Marius Meling 2004 L (404) 32.50 03.06.18 Kristiansand
15 Stein Gundersen 1965 K (398) 30.20 31.12.85
16 Lasse Dickhausen 2001 L (395) 32.75 03.06.18 Kristiansand
17 Rune Skien Grannes 1988 K (388) 30.46 14.04.07 Giskehallen
18 Thor Billington 1990 K (380) 30.66 03.12.06 Stavanger Svømmehall
19 Filip Kvilekval Bentzen 2005 K (380) 43.39 29.04.17 Giskehallen
20 Bjørn Jacques 1973 K (371) 30.90 31.12.90

Top 20 - 100 rygg - Gutter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 L (584) 1:02.13 01.06.18 Kristiansand
2 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 L (572) 1:02.45 14.04.19 Stockholm
3 Joar Skien Grannes 1990 K (565) 59.16 25.11.07 Nadderud
4 Jørgen Vestly 2001 L (539) 1:03.82 17.07.16 NM Kristiansand
5 Thomas Brustveit 1993 K (535) 1:00.23 29.10.11 Lambertseter
6 Ole André Wigestrand 1999 L (531) 1:04.11 06.06.15 Kristiansand
7 Glenn Skjæveland 1992 K (481) 1:02.43 21.11.10 Bergen
8 Martin Skar Talberg 2000 K (457) 1:03.50 10.06.18 Kvernevik Svømmehall
9 Kristoffer von Brandis 2000 L (437) 1:08.43 05.06.15 Kristiansand
10 Steffen French 2005 K (428) 1:04.87 01.02.20 Stavanger Svømmehall
11 Trond Andersen 1974 K (421) 1:05.26 02.02.97 Kristiansand
12 Marius Holm 1999 L (418) 1:09.44 05.06.15 Kristiansand
13 Fredrik Holm 2003 L (415) 1:09.62 26.01.19 Kristiansand
14 Stein Gundersen 1965 K (414) 1:05.59 31.12.84
15 Amund Bjerkeseth 1974 K (407) 1:05.96 25.05.92 Tromsø
16 Linus Klepp Vik 2001 K (389) 1:06.97 27.04.19 Giskehallen
17 Bjørn Berge 1967 K (389) 1:07.00 06.11.83 Stavanger Svømmehall
18 Erlend Anfinsen 1997 K (377) 1:07.69 22.04.12 Giskehallen
19 Eirik Vågshaug 1959 K (377) 1:07.70 31.12.80
20 Lars Erik Berland 1999 L (372) 1:12.16 25.01.20 Kristiansand

Top 20 - 200 rygg - Gutter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 L (586) 2:13.69 13.07.18 NM Tøyen
2 Joar Skien Grannes 1990 K (569) 2:07.46 26.03.09 Kristiansund
3 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 K (566) 2:07.65 18.10.19 UM Bergen
4 Ole André Wigestrand 1999 L (563) 2:15.52 05.07.15 NM Bergen
5 Thomas Brustveit 1993 K (536) 2:10.03 24.03.11 Nadderud
6 Jørgen Vestly 2001 L (533) 2:17.99 15.07.16 NM Kristiansand
7 Steffen French 2005 K (467) 2:16.07 26.09.20 Stavanger Svømmehall
8 Glenn Skjæveland 1992 K (428) 2:20.12 26.03.11 Stavanger Svømmehall
9 Fredrik Holm 2003 K (425) 2:20.43 17.03.19 Karmøy
10 Eirik Rønneberg Bustnes 1998 K (423) 2:20.70 26.04.14 Stavanger Svømmehall
11 Marius Holm 1999 K (422) 2:20.75 09.02.14 Førde
12 Kristoffer von Brandis 2000 K (418) 2:21.19 07.02.16 Stavanger Svømmehall
13 Amund Bjerkeseth 1974 K (413) 2:21.80 19.05.92 Stavanger Svømmehall
14 Martin Skar Talberg 2000 K (411) 2:21.97 11.04.15 ÅM Lambertseter
15 Erlend Anfinsen 1997 K (399) 2:23.47 14.04.12 Mandal
16 Ole Riska 2005 K (389) 2:24.66 03.11.19 Stavanger Svømmehall
17 Eirik Vågshaug 1960 K (385) 2:25.10 16.02.80 Egersundhallen
18 Bjørn Berge 1967 K (381) 2:25.60 31.12.82
19 Isach Kamfjord 2005 K (374) 2:26.49 26.09.20 Stavanger Svømmehall
20 Stein Gundersen 1965 K (366) 2:27.60 31.12.84

Top 20 - 50 butterfly - Gutter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Glenn Skjæveland 1992 K (5105) 28.28 09.03.19 NM Masters, Bergen
2 Helge Ihle 1964 K (3462) 31.40 09.03.19 NM Masters, Bergen
3 Marius Holm 1999 L (597) 28.01 04.06.16 Kristiansand
4 Simen Vik 1999 L (571) 27.03 25.01.20 Kristiansand
5 Martin Skar Talberg 2000 L (565) 27.13 09.07.17 NM Trondheim
Dennis Gjesdal Hillesund 2004 L (565) 27.13 25.01.20 Kristiansand
7 Kristoffer von Brandis 2000 K (556) 26.50 05.11.17 Kristiansand
8 Fredrik Holm 2003 L (532) 27.67 05.07.19 NM Drammen
9 Thor Billington 1990 K (519) 27.11 22.11.07 Nadderud
10 Joar Skien Grannes 1990 K (500) 27.46 29.01.06 Kristiansand
11 Linus Klepp Vik 2001 L (478) 28.67 25.01.20 Kristiansand
12 Rune Skien Grannes 1988 K (474) 27.95 02.12.07 Stavanger Svømmehall
13 Isach Kamfjord 2005 K (470) 28.03 27.09.20 Stavanger Svømmehall
14 Lars Erik Berland 1999 L (468) 28.88 07.04.19 København
15 Bjørn Berge 1967 K (457) 28.30 31.12.83
16 Steffen French 2005 K (456) 28.32 27.09.20 Stavanger Svømmehall
17 Stein Danielsen 1968 K (452) 28.40 31.12.87
18 Hans Emil Torgersen 1995 K (451) 28.42 09.04.16 Giskehallen
19 Jørgen Vestly 2001 L (446) 29.34 03.06.17 Kristiansand
20 Eirik Vågshaug 1959 K (442) 28.60 31.12.83

Top 20 - 100 butterfly - Gutter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 K (582) 57.99 15.11.19 NM Stavanger
2 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 L (578) 59.78 24.01.20 Kristiansand
3 Marius Holm 1999 L (567) 1:00.18 04.06.16 Kristiansand
4 Fredrik Holm 2003 L (534) 1:01.40 04.07.19 NM Drammen
5 Linus Klepp Vik 2001 L (523) 1:01.81 04.07.19 NM Drammen
6 Kristoffer von Brandis 2000 K (513) 1:00.48 05.11.17 Kristiansand
7 Lars Erik Berland 1999 K (501) 1:00.98 16.11.19 NM Stavanger
8 Martin Skar Talberg 2000 L (487) 1:03.31 03.06.17 Kristiansand
9 Erik Andre Klepp Vik 1996 L (469) 1:04.09 07.06.14 Kristiansand
10 Thor Billington 1990 K (463) 1:02.60 21.10.07 Egersundhallen
11 Isach Kamfjord 2005 K (460) 1:02.71 16.10.20 UM Tromsø
12 Joar Skien Grannes 1990 K (451) 1:03.14 09.06.07 Randaberghallen
13 Steffen French 2005 K (447) 1:03.32 22.08.20 Stavanger Svømmestadion Gamlin
14 Jørgen Vestly 2001 L (447) 1:05.13 03.06.17 Kristiansand
15 Bjørn Berge 1967 K (439) 1:03.70 11.03.84 Sola
16 Hans Emil Torgersen 1995 L (438) 1:05.59 31.05.15 Bergen
17 Henry Ravndal 1993 K (432) 1:04.03 28.05.11 Stavanger Svømmehall
18 Asgeir Kvalbein 1972 K (432) 1:04.04 06.01.91 Stavanger Svømmehall
19 Eirik Vågshaug 1959 K (431) 1:04.10 31.12.82
20 Rolf Kristoffersen 1974 K (430) 1:04.13 19.06.90 Bergen

Top 20 - 200 butterfly - Gutter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 K (685) 2:03.14 16.11.19 NM Stavanger
2 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 K (598) 2:08.83 20.10.19 UM Bergen
3 Linus Klepp Vik 2001 L (591) 2:12.83 06.04.19 København
4 Lars Erik Berland 1999 L (561) 2:15.16 06.04.19 København
5 Marius Holm 1999 K (559) 2:11.72 11.03.16 NM Stavanger
6 Steffen French 2005 K (542) 2:13.10 18.10.20 UM Tromsø
7 Fredrik Holm 2003 K (540) 2:28.75 11.03.17 Haraldshallen
8 Erik Andre Klepp Vik 1996 K (480) 2:18.57 16.11.13 Asker
9 Asgeir Kvalbein 1972 K (433) 2:23.42 18.07.92 Hamar
10 Isach Kamfjord 2005 K (432) 2:23.55 18.10.20 UM Tromsø
11 Ole André Wigestrand 1999 L (432) 2:27.47 05.06.15 Kristiansand
12 Markus Messmer 2004 K (405) 2:26.71 03.10.20 Stavanger Svømmehall
13 Stein Danielsen 1968 K (390) 2:28.50 31.12.84
14 Henry Ravndal 1993 K (390) 2:28.55 06.06.09 Stavanger Svømmehall
15 Eirik Vågshaug 1959 K (384) 2:29.30 31.12.82
16 Bjørn Berge 1967 K (375) 2:30.50 29.11.82 Stavanger Svømmehall
17 Glenn Skjæveland 1992 K (370) 2:31.14 27.03.11 Stavanger Svømmehall
18 Paal Frode Larsen 1965 K (367) 2:31.50 31.12.82
19 Håvard Meling 2000 K (354) 2:33.35 26.10.14 Stavanger Svømmehall
20 Ole Riska 2005 K (350) 2:33.96 27.09.20 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 100 medley - Gutter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Martin Skar Talberg 2000 K (678) 57.66 19.11.17 NM Kristiansand
2 Simen Vik 1999 K (659) 58.19 19.11.17 NM Kristiansand
3 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 K (625) 59.25 19.10.19 UM Bergen
4 Glenn Skjæveland 1992 K (539) 1:02.22 16.11.13 Køge
5 Fredrik Holm 2003 K (519) 1:03.01 19.10.19 UM Bergen
6 Joar Skien Grannes 1990 K (518) 1:03.04 03.12.06 Stavanger Svømmehall
7 Marius Holm 1999 K (512) 1:03.30 09.04.16 Giskehallen
8 Thomas Brustveit 1993 K (488) 1:04.34 04.12.11 Stavanger Svømmehall
9 Trond Andersen 1974 K (484) 1:04.51 17.04.96 Giskehallen
10 Hans Emil Torgersen 1995 K (482) 1:04.58 06.12.15 Stavanger Svømmehall
11 Steffen French 2005 K (476) 1:04.85 03.11.19 Stavanger Svømmehall
12 Kristoffer von Brandis 2000 K (468) 1:05.21 06.11.16 Stavanger Svømmehall
13 Lars Erik Berland 1999 K (467) 1:05.28 28.04.19 Giskehallen
14 Jørgen Vestly 2001 K (465) 1:05.39 06.12.15 Stavanger Svømmehall
15 Lasse Dickhausen 2001 K (454) 1:05.89 03.12.17 Hundvåg Svømmehall
16 Thor Billington 1990 K (439) 1:06.63 03.12.06 Stavanger Svømmehall
17 Eirik Rønneberg Bustnes 1998 K (438) 1:06.69 24.05.14 Bergen
18 Ivar Idsøe Flaten 1989 K (437) 1:06.71 22.09.07 Stavanger Svømmehall
19 Henry Ravndal 1993 K (436) 1:06.77 05.12.10 Stavanger Svømmehall
20 Rune Skien Grannes 1988 K (433) 1:06.93 10.06.07 Randaberghallen

Top 20 - 200 medley - Gutter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 K (664) 2:05.63 16.11.17 NM Kristiansand
2 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 K (630) 2:07.82 18.10.19 UM Bergen
3 Steffen French 2005 K (612) 3:03.23 11.09.16 Haraldshallen
4 Marius Holm 1999 K (528) 2:15.57 19.11.15 NM Alta
5 Lars Erik Berland 1999 L (508) 2:22.83 06.04.19 København
6 Martin Skar Talberg 2000 L (501) 2:23.47 02.06.18 Kristiansand
7 Fredrik Holm 2003 K (494) 2:18.63 17.03.19 Karmøy
8 Jørgen Vestly 2001 K (488) 2:19.19 07.02.16 Stavanger Svømmehall
9 Andreas Vold 1962 K (484) 2:19.60 04.10.81 Haraldshallen
10 Kristoffer von Brandis 2000 K (477) 2:20.23 07.02.16 Stavanger Svømmehall
11 Stian Konstad 1974 K (472) 2:20.77 31.12.93
12 Glenn Skjæveland 1992 K (466) 2:21.39 23.01.11 Time Ungdomskule
13 Joar Skien Grannes 1990 K (457) 2:22.25 17.09.06 Haraldshallen
14 Ole André Wigestrand 1999 K (455) 2:22.50 27.04.14 Stavanger Svømmehall
15 Erlend Anfinsen 1997 K (454) 2:22.62 15.04.12 Mandal
16 Hans Emil Torgersen 1995 K (446) 2:23.48 31.05.14 Stavanger Svømmehall
17 Eirik Rønneberg Bustnes 1998 K (443) 2:23.74 09.02.14 Førde
18 Eirik Vågshaug 1959 K (437) 2:24.40 31.12.82
19 Martin Tveit 2003 K (432) 2:57.85 11.09.16 Haraldshallen
20 Bjørn Berge 1967 K (429) 2:25.30 16.05.82 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 400 medley - Gutter
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 K (681) 4:27.65 19.11.17 NM Kristiansand
2 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 K (625) 4:35.35 19.10.19 UM Bergen
3 Steffen French 2005 K (573) 4:43.40 17.10.20 UM Tromsø
4 Ole André Wigestrand 1999 L (527) 5:01.70 06.07.15 NM Bergen
5 Lars Erik Berland 1999 K (521) 4:52.64 04.11.18 Kristiansand
6 Glenn Skjæveland 1992 K (471) 5:02.53 24.10.10 Stavanger Svømmehall
7 Jørgen Vestly 2001 K (451) 5:07.02 13.06.15 Stavanger Svømmehall
8 Martin Skar Talberg 2000 L (451) 5:17.90 03.06.18 Kristiansand
9 Paal Frode Larsen 1965 K (450) 5:07.30 23.05.82 Stavanger Svømmehall
10 Bjørn Berge 1967 K (441) 5:09.30 12.05.82 Stavanger Svømmehall
11 Tomas Eiane 2006 K (435) 5:10.58 25.09.20 Stavanger Svømmehall
12 Sindre Sele 2005 K (431) 5:11.62 03.10.20 Stavanger Svømmehall
13 Asgeir Kvalbein 1972 K (428) 5:12.44 27.05.90 Stavanger Svømmehall
14 Eirik Vågshaug 1959 K (420) 5:14.40 31.12.78
15 Marius Holm 1999 K (418) 5:14.79 28.09.13 Stavanger Svømmehall
16 Espen Mangor Skretting 2006 K (406) 5:17.92 25.09.20 Stavanger Svømmehall
17 Erik Andre Klepp Vik 1996 L (405) 5:29.57 08.06.14 Kristiansand
18 Erlend Anfinsen 1997 K (404) 5:18.36 21.10.12 Egersundhallen
19 Ole Riska 2005 K (402) 5:18.96 01.02.20 Stavanger Svømmehall
20 Håvard Meling 2000 L (399) 5:30.99 28.09.14 Bergen

Top 20 - 50 fri -
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Halvar Alonso Osorio Årsvoll 2005 K (149) 38.14 26.03.17 Dysjalandshallen
2 Ole Riska 2005 K (152) 37.92 26.03.17 Dysjalandshallen
3 Fredrik Holm 2003 L (414) 28.04 04.06.17 Kristiansand
4 Steffen French 2000 K (208) 34.14 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
5 Astrid Sofie Berland 2000 K (164) 36.98 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
6 Tuva Bore 2000 K (151) 37.97 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
7 Ole Riska 2000 K (134) 39.54 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
8 Katrin Alle 2000 K (128) 40.18 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
9 Filip Kvilekval Bentzen 2000 K (145) 38.51 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
10 Halvar Alonso Osorio Årsvoll 2000 K (123) 40.69 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
11 Tobias Fjellheim 2000 K (120) 41.00 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
12 Kjartan Jespersen 2000 K (415) 27.15 27.08.17 Stavanger Svømmestadion
13 Tomas Eiane 2006 K (173) 36.33 27.08.17 Stavanger Svømmestadion
14 Martin Skar Talberg 2000 K (557) 24.61 03.12.17 Hundvåg Svømmehall
15 Freja Christensen Oftedal 2005 K (255) 31.93 03.12.17 Hundvåg Svømmehall

Top 20 - 100 fri -
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Steffen French 2000 K (223) 1:14.05 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
2 Astrid Sofie Berland 2000 K (194) 1:17.51 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
3 Tuva Bore 2000 K (175) 1:20.34 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
4 Ole Riska 2000 K (160) 1:22.68 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
5 Katrin Alle 2000 K (145) 1:25.51 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
6 Filip Kvilekval Bentzen 2000 K (148) 1:24.82 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
7 Halvar Alonso Osorio Årsvoll 2000 K (133) 1:28.00 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
8 Tobias Fjellheim 2000 K (139) 1:26.60 09.06.17 Kvernevik Svømmehall

Top 20 - 200 fri -
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Steffen French 2000 K (267) 2:34.28 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
2 Astrid Sofie Berland 2000 K (234) 2:41.12 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
3 Tuva Bore 2000 K (215) 2:45.79 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
4 Ole Riska 2000 K (196) 2:50.99 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
5 Katrin Alle 2000 K (179) 2:56.21 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
6 Tobias Fjellheim 2000 K (177) 2:56.73 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
7 Filip Kvilekval Bentzen 2000 K (166) 3:00.48 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
8 Halvar Alonso Osorio Årsvoll 2000 K (161) 3:02.46 09.06.17 Kvernevik Svømmehall

Top 20 - 400 fri -
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Steffen French 2000 K (294) 5:18.97 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
2 Astrid Sofie Berland 2000 K (270) 5:28.06 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
3 Tuva Bore 2000 K (250) 5:36.92 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
4 Ole Riska 2000 K (225) 5:48.82 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
5 Katrin Alle 2000 K (210) 5:56.87 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
6 Tobias Fjellheim 2000 K (206) 5:58.87 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
7 Filip Kvilekval Bentzen 2000 K (187) 6:10.94 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
8 Halvar Alonso Osorio Årsvoll 2000 K (187) 6:11.14 09.06.17 Kvernevik Svømmehall

Top 20 - 800 fri -
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Steffen French 2000 K (324) 10:45.07 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
2 Astrid Sofie Berland 2000 K (302) 11:00.26 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
3 Tuva Bore 2000 K (282) 11:15.47 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
4 Ole Riska 2000 K (261) 11:33.41 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
5 Katrin Alle 2000 K (240) 11:53.12 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
6 Tobias Fjellheim 2000 K (225) 12:08.17 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
7 Filip Kvilekval Bentzen 2000 K (208) 12:27.28 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
8 Halvar Alonso Osorio Årsvoll 2000 K (203) 12:33.58 09.06.17 Kvernevik Svømmehall

Top 20 - 50 rygg -
Plass Navn Født K/L Fina Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 K (485) 27.74 04.11.17 Kristiansand
2 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 K (344) 31.10 03.12.17 Nadderudhallen
3 Ole Riska 2005 K (169) 39.43 03.12.17 Nadderudhallen