query_vars[‘sslk_navn’]) ? «

«.urldecode(str_replace(‘_’, ‘ ‘, $wp_query->query_vars[‘sslk_navn’])).» – «.urldecode(str_replace(‘_’, ‘ ‘,$wp_query->query_vars[‘sslk_fodt’])).»

» : «»;
?>

Klubbrekorder langbane -
Distanse Navn Født Tid Dato Sted
Expand 200m fri Simen Vik 1999 2:00.10 14.07.16 NM Kristiansand
Loading
Expand 400m fri Simen Vik 1999 4:14.56 29.01.16 Kristiansand
Loading
Expand 800m fri Simen Vik 1999 8:44.93 22.04.16 Drammen
Loading
Expand 1500m fri Linus Klepp Vik 2001 16:43.63 05.04.19 København
Loading
Expand 200m rygg Simen Vik 1999 2:13.69 13.07.18 NM Tøyen
Loading
Expand 100m butterfly Marius Holm 1999 1:00.18 04.06.16 Kristiansand
Loading
Expand 200m butterfly Simen Vik 1999 2:12.18 15.07.18 NM Tøyen
Loading
Expand 200m medley Simen Vik 1999 2:12.24 12.07.18 NM Tøyen
Loading
Expand 400m medley Simen Vik 1999 4:43.77 13.04.18 AdO arena
Loading

Årsklasserekorder kortbane -
Distanse År Navn Tid Dato Sted
Expand 100m fri 11 Linda Skar 1:09.30 30.11.82 Stavanger Svømmehall
Loading
Expand 100m fri 12 Trine Aasland 1:03.59 17.11.79 Stavanger Svømmehall
Loading
Expand 200m fri 11 Eline Vik 2:25.86 29.09.13 Stavanger Svømmehall
Loading
Expand 200m fri 12 Eline Vik 2:17.54 26.10.14 Stavanger Svømmehall
Loading
Expand 400m fri 11 Caroline Hallberg 5:07.00 14.11.15 Klepphallen
Loading
Expand 400m fri 12 Eline Vik 4:48.35 15.11.14 Klepphallen
Loading
Expand 800m fri 11 Caroline Hallberg 10:28.23 13.09.15 Haraldshallen
Loading
Expand 800m fri 12 Eline Vik 9:58.86 31.05.14 Stavanger Svømmehall
Loading
Expand 800m fri 13 Caroline Hallberg 9:26.27 03.11.17 Kristiansand
Loading
Expand 800m fri 14 Martine Hallberg 9:00.43 02.12.16 Nordic Championship
Loading
Expand 1500m fri 12 Caroline Hallberg 18:55.17 21.10.16 Stavanger Svømmehall
Loading
Expand 1500m fri 13 Martine Hallberg 17:48.69 16.10.15 Stavanger Svømmehall
Loading
Expand 1500m fri 14 Martine Hallberg 17:05.85 20.11.16 NM Bergen
Loading
Expand 50m bryst 11 Camilla Skar Talberg 38.76 23.11.13 Klepphallen
Loading
Expand 50m bryst 12 Camilla Skar Talberg 36.90 07.12.14 Stavanger Svømmehall
Loading
Expand 100m bryst 11 Line Nyman 1:27.66 28.11.87 Randaberghallen
Loading
Expand 100m bryst 12 Elisabeth Førland 1:22.06 22.10.00 Klepphallen
Loading
Expand 200m bryst 13 Line Nyman 2:45.53 24.11.89 Stavanger Svømmehall
Loading
Expand 200m bryst 14 Line Nyman 2:36.59 24.11.90 Stavanger Svømmehall
Loading
Expand 100m rygg 11 Caroline Hallberg 1:18.76 08.02.15 Bergen
Loading
Expand 200m rygg 11 Caroline Hallberg 2:46.64 14.06.15 Stavanger Svømmehall
Loading
Expand 50m butterfly 11 Eline Vik 33.88 28.09.13 Stavanger Svømmehall
Loading
Expand 100m butterfly 11 Eline Vik 1:15.53 23.11.13 Klepphallen
Loading
Expand 200m butterfly 11 Eline Vik 2:55.06 05.05.13 Sandefjord
Loading
Expand 200m butterfly 12 Eline Vik 2:38.29 19.10.14 Egersundhallen
Loading
Expand 200m butterfly 13 Eline Vik 2:28.98 22.11.15 NM Alta
Loading
Expand 100m medley 11 Camilla Skar Talberg 1:17.02 08.12.13 Stavanger Svømmehall
Loading
Expand 200m medley 11 Eline Vik 2:48.09 23.11.13 Klepphallen
Loading
Expand 200m medley 12 Eline Vik 2:36.14 15.11.14 Klepphallen
Loading
Expand 400m medley 11 Eline Vik 5:48.58 24.11.13 Klepphallen
Loading
Expand 400m medley 12 Eline Vik 5:24.87 16.11.14 Klepphallen
Loading
Expand 400m medley 13 Eline Vik 5:13.83 21.11.15 NM Alta
Loading
Expand 400m medley 14 Eline Vik 4:59.11 11.06.16 Stavanger Svømmehall
Loading

Årsklasserekorder langbane -
Distanse År Navn Tid Dato Sted
Expand 50m fri 13 Dennis Gjesdal Hillesund 29.25 02.06.17 Kristiansand
Loading
Expand 50m fri 14 Dennis Gjesdal Hillesund 27.50 15.04.18 AdO arena
Loading
Expand 50m fri 17 Martin Skar Talberg 25.09 07.05.17 Bergen
Loading
Expand 50m fri SR Simen Vik 25.40 27.01.18 Kristiansand
Loading
Expand 100m fri 13 Dennis Gjesdal Hillesund 1:03.28 03.06.17 Kristiansand
Loading
Expand 100m fri 14 Dennis Gjesdal Hillesund 59.73 13.04.18 AdO arena
Loading
Expand 100m fri 17 Simen Vik 55.66 04.06.16 Kristiansand
Loading
Expand 200m fri 11 Caroline Hallberg 2:31.96 07.06.15 Kristiansand
Loading
Expand 200m fri 13 Dennis Gjesdal Hillesund 2:17.92 06.05.17 Bergen
Loading
Expand 200m fri 14 Dennis Gjesdal Hillesund 2:10.13 14.04.18 AdO arena
Loading
Expand 200m fri 17 Simen Vik 2:00.10 14.07.16 NM Kristiansand
Loading
Expand 200m fri SR Simen Vik 2:00.27 28.01.18 Kristiansand
Loading
Expand 400m fri 11 Eline Vik 5:21.50 07.06.13 Kristiansand
Loading
Expand 400m fri 15 Eline Vik 4:29.95 10.07.17 NM Trondheim
Loading
Expand 400m fri 17 Simen Vik 4:14.56 29.01.16 Kristiansand
Loading
Expand 400m fri SR Simen Vik 4:17.19 15.04.18 AdO arena
Loading
Expand 800m fri 12 Eline Vik 10:28.46 27.09.14 Bergen
Loading
Expand 800m fri 13 Martine Hallberg 9:51.94 05.07.15 NM Bergen
Loading
Expand 800m fri 15 Simen Vik 9:04.82 27.09.14 Bergen
Loading
Expand 800m fri 16 Simen Vik 8:54.45 07.07.15 NM Bergen
Loading
Expand 800m fri 17 Simen Vik 8:44.93 22.04.16 Drammen
Loading
Expand 800m fri SR Linus Klepp Vik 8:50.17 07.04.19 København
Loading
Expand 1500m fri 13 Caroline Hallberg 18:56.13 02.06.17 Kristiansand
Loading
Expand 1500m fri 14 Martine Hallberg 17:51.99 17.07.16 NM Kristiansand
Loading
Expand 1500m fri 15 Ole André Wigestrand 17:07.20 18.07.14 Drammen
Loading
Expand 1500m fri 16 Ole André Wigestrand 16:55.23 05.07.15 NM Bergen
Loading
Expand 1500m fri 17 Linus Klepp Vik 16:46.47 01.06.18 Kristiansand
Loading
Expand 1500m fri SR Linus Klepp Vik 16:43.63 05.04.19 København
Loading
Expand 50m bryst 11 Camilla Skar Talberg 41.74 07.06.13 Kristiansand
Loading
Expand 50m bryst 14 Martin Skar Talberg 34.66 07.06.14 Kristiansand
Loading
Expand 100m bryst 12 Camilla Skar Talberg 1:26.11 27.09.14 Bergen
Loading
Expand 100m bryst 14 Martin Skar Talberg 1:17.62 27.09.14 Bergen
Loading
Expand 200m bryst 11 Maren Sofia Osorio Årsvoll 3:27.52 08.06.14 Kristiansand
Loading
Expand 200m bryst 12 Maren Sofia Osorio Årsvoll 3:06.51 07.06.15 Kristiansand
Loading
Expand 200m bryst 13 Dennis Gjesdal Hillesund 3:01.18 04.06.17 Kristiansand
Loading
Expand 200m bryst 14 Eline Vik 2:54.73 05.06.16 Kristiansand
Loading
Expand 200m bryst 15 Martin Skar Talberg 2:40.73 05.07.15 NM Bergen
Loading
Expand 200m bryst 16 Martin Skar Talberg 2:36.41 15.07.16 NM Kristiansand
Loading
Expand 200m bryst SR Hans Emil Torgersen 2:36.61 05.07.15 NM Bergen
Loading
Expand 50m rygg 11 Caroline Hallberg 38.15 07.06.15 Kristiansand
Loading
Expand 50m rygg 13 Dennis Gjesdal Hillesund 33.27 04.06.17 Kristiansand
Loading
Expand 50m rygg SR Simen Vik 28.78 27.01.18 Kristiansand
Loading
Expand 100m rygg 13 Jørgen Vestly 1:11.60 27.09.14 Bergen
Loading
Expand 100m rygg 16 Jørgen Vestly 1:03.55 11.07.17 NM Trondheim
Loading
Expand 100m rygg SR Simen Vik 1:01.28 15.07.18 NM Tøyen
Loading
Expand 200m rygg 11 Caroline Hallberg 2:51.98 06.06.15 Kristiansand
Loading
Expand 200m rygg 12 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2:51.52 06.06.15 Kristiansand
Loading
Expand 200m rygg 14 Ole Andre Wigestrand 2:18.76 07.12.13 Amsterdam
Loading
Expand 200m rygg 15 Dennis Gjesdal Hillesund 2:16.34 12.04.19 Stockholm
Loading
Expand 200m rygg SR Simen Vik 2:13.69 13.07.18 NM Tøyen
Loading
Expand 50m butterfly 11 Camilla Skar Talberg 34.70 07.06.13 Kristiansand
Loading
Expand 50m butterfly 13 Dennis Gjesdal Hillesund 30.89 06.05.17 Bergen
Loading
Expand 50m butterfly 14 Marius Holm 29.11 07.06.13 Kristiansand
Loading
Expand 50m butterfly 17 Martin Skar Talberg 27.13 09.07.17 NM Trondheim
Loading
Expand 50m butterfly SR Martin Skar Talberg 27.39 13.07.18 NM Tøyen
Loading
Expand 100m butterfly 11 Freja Christensen Oftedal 1:40.15 04.06.16 Kristiansand
Loading
Expand 100m butterfly 12 Eline Vik 1:15.13 07.06.14 Kristiansand
Loading
Expand 100m butterfly 13 Marius Holm 1:10.33 29.04.12 Drammen
Loading
Expand 100m butterfly 14 Dennis Gjesdal Hillesund 1:05.05 15.04.18 AdO arena
Loading
Expand 100m butterfly 15 Dennis Gjesdal Hillesund 1:00.73 13.04.19 Stockholm
Loading
Expand 100m butterfly 16 Fredrik Holm 1:01.44 13.04.19 Stockholm
Loading
Expand 100m butterfly 17 Marius Holm 1:00.18 04.06.16 Kristiansand
Loading
Expand 100m butterfly SR Simen Vik 1:00.25 28.01.18 Kristiansand
Loading
Expand 200m butterfly 12 Eline Vik 2:41.71 06.06.14 Kristiansand
Loading
Expand 200m butterfly 15 Simen Vik 2:21.10 20.07.14 Drammen
Loading
Expand 200m butterfly 16 Simen Vik 2:17.65 07.07.15 NM Bergen
Loading
Expand 200m butterfly 17 Linus Klepp Vik 2:15.66 15.07.18 NM Tøyen
Loading
Expand 200m butterfly SR Simen Vik 2:12.18 15.07.18 NM Tøyen
Loading
Expand 200m medley 11 Caroline Hallberg 2:58.20 06.06.15 Kristiansand
Loading
Expand 200m medley 12 Eline Vik 2:43.18 07.06.14 Kristiansand
Loading
Expand 200m medley 13 Dennis Gjesdal Hillesund 2:33.75 06.05.17 Bergen
Loading
Expand 200m medley 14 Dennis Gjesdal Hillesund 2:23.10 02.06.18 Kristiansand
Loading
Expand 200m medley 16 Simen Vik 2:15.66 04.07.15 NM Bergen
Loading
Expand 200m medley SR Simen Vik 2:12.24 12.07.18 NM Tøyen
Loading
Expand 400m medley 12 Eline Vik 5:41.36 28.09.14 Bergen
Loading
Expand 400m medley 13 Dennis Gjesdal Hillesund 5:25.71 05.05.17 Bergen
Loading
Expand 400m medley 14 Dennis Gjesdal Hillesund 5:08.41 03.06.18 Kristiansand
Loading
Expand 400m medley 15 Dennis Gjesdal Hillesund 4:51.68 14.04.19 Stockholm
Loading
Expand 400m medley 16 Simen Vik 4:50.82 06.07.15 NM Bergen
Loading
Expand 400m medley SR Simen Vik 4:43.77 13.04.18 AdO arena
Loading

Årsklasse tider kortbane -
SR 17 16 15 14 13 12 11 10 9
50 Fri 24.34 24.11 24.60 24.84 25.97 27.09 28.97 30.84 33.25 35.50
100 Fri 54.00 52.84 53.99 54.97 56.05 58.20 1:03.59 1:09.30 1:13.75 1:21.17
200 Fri 1:52.41 1:55.66 1:56.88 2:00.68 2:02.29 2:09.00 2:17.54 2:25.86 2:33.56 2:53.70
400 Fri 4:08.01 4:03.88 4:06.13 4:12.57 4:19.29 4:29.88 4:48.35 5:07.00 5:21.09 6:06.71
800 Fri 8:22.29 8:23.63 8:32.32 8:46.93 9:00.43 9:26.27 9:58.86 10:28.23 11:47.91
1500 Fri 16:11.43 16:01.01 16:10.50 16:30.97 17:05.85 17:48.69 18:55.17 19:57.13 24:00.99
50 Rygg 26.86 28.01 27.62 28.16 28.95 30.79 32.97 36.08 38.83 43.56
100 Rygg 58.56 59.16 1:00.11 1:00.85 1:00.20 1:07.77 1:13.02 1:18.76 1:23.08 1:34.23
200 Rygg 2:07.19 2:09.71 2:10.36 2:09.62 2:08.82 2:22.49 2:33.22 2:46.64 2:53.39
50 Bryst 29.56 29.29 29.90 30.83 33.06 34.71 36.90 38.76 42.14 49.77
100 Bryst 1:04.16 1:04.35 1:06.78 1:07.59 1:11.74 1:15.60 1:22.06 1:27.66 1:31.91 1:46.51
200 Bryst 2:20.07 2:24.10 2:28.84 2:28.49 2:36.59 2:45.53 2:53.78 3:09.93 3:19.31
50 Fly 27.11 26.50 26.80 27.25 28.15 29.26 31.80 33.88 36.73 42.21
100 Fly 58.45 58.61 58.97 1:00.05 1:02.96 1:04.97 1:11.90 1:15.53 1:22.21
200 Fly 2:05.75 2:08.83 2:10.42 2:14.50 2:15.32 2:28.98 2:38.29 2:55.06 3:14.81
100 Medley 57.92 57.66 59.90 1:01.67 1:05.00 1:06.46 1:12.11 1:17.02 1:22.85 1:36.64
200 Medley 2:05.63 2:07.60 2:12.41 2:13.28 2:15.11 2:25.41 2:36.14 2:48.09 3:01.81 3:14.43
400 Medley 4:27.65 4:30.23 4:33.75 4:43.32 4:59.11 5:13.83 5:24.87 5:48.58 7:01.20

Årsklasse tider langbane -
SR 17 16 15 14 13 12 11
50 Fri 25.40 25.09 25.80 26.30 27.50 29.25 31.24 32.81
100 Fri 55.23 55.66 56.07 57.50 59.73 1:03.28 1:08.19 1:13.55
200 Fri 2:00.27 2:00.10 2:01.55 2:04.66 2:10.13 2:17.92 2:24.93 2:31.96
400 Fri 4:17.19 4:14.56 4:15.26 4:29.95 4:36.24 4:48.62 5:05.52 5:21.50
800 Fri 8:50.17 8:44.93 8:54.45 9:04.82 9:24.98 9:51.94 10:28.46
1500 Fri 16:43.63 16:46.47 16:55.23 17:07.20 17:51.99 18:56.13
50 Rygg 28.78 30.00 29.25 29.87 30.35 33.27 38.24 38.15
100 Rygg 1:01.28 1:04.27 1:03.55 1:02.45 1:03.97 1:11.60 1:19.69 1:20.42
200 Rygg 2:13.69 2:18.28 2:15.52 2:16.34 2:18.76 2:30.84 2:51.52 2:51.98
50 Bryst 30.95 31.37 31.60 32.46 34.66 36.63 38.60 41.74
100 Bryst 1:10.21 1:10.01 1:10.44 1:13.37 1:17.62 1:21.42 1:26.11 1:39.79
200 Bryst 2:36.61 2:30.72 2:36.41 2:40.73 2:54.73 3:01.18 3:06.51 3:27.52
50 Fly 27.39 27.13 27.77 27.49 29.11 30.89 33.20 34.70
100 Fly 1:00.25 1:00.18 1:01.44 1:00.73 1:05.05 1:10.33 1:15.13 1:40.15
200 Fly 2:12.18 2:15.66 2:17.65 2:21.10 2:29.42 2:37.46 2:41.71
100 Medley
200 Medley 2:12.24 2:14.27 2:15.66 2:17.49 2:23.10 2:33.75 2:43.18 2:58.20
400 Medley 4:43.77 4:49.16 4:50.82 4:51.68 5:08.41 5:25.71 5:41.36

NM langbane 2019
Navn Distanse K/L Dato Sted Tid Krav
Camilla Skar Talberg 50m bryst K 04.11.18 Kristiansand 33.99 34.96
Dennis Gjesdal Hillesund 200m bryst K 16.03.19 Karmøy 2:28.49 2:29.90
100m rygg K 03.11.18 Kristiansand 1:00.20 1:01.84
200m rygg K 04.11.18 Kristiansand 2:08.82 2:13.80
50m butterfly L 12.04.19 Stockholm 27.83 27.99
100m butterfly L 13.04.19 Stockholm 1:00.73 1:02.94
200m butterfly K 02.11.18 Kristiansand 2:15.32 2:17.81
200m medley L 15.04.19 Stockholm 2:17.49 2:19.11
400m medley K 26.05.19 Stavanger Svømmehall 4:45.43 4:47.34
Elin Meling 100m butterfly K 15.11.18 NM Holmen 1:06.17 1:07.08
200m butterfly K 18.11.18 NM Holmen 2:29.44 2:32.11
Eline Vik 50m fri K 25.05.19 Stavanger Svømmehall 27.41 28.00
100m fri K 26.05.19 Stavanger Svømmehall 57.95 1:00.90
200m fri K 25.05.19 Stavanger Svømmehall 2:04.17 2:09.95
400m fri K 24.05.19 Stavanger Svømmehall 4:20.42 4:34.95
50m bryst L 26.01.19 Kristiansand 35.05 36.16
200m bryst K 25.05.19 Stavanger Svømmehall 2:38.54 2:43.22
50m rygg K 25.05.19 Stavanger Svømmehall 30.56 31.56
100m rygg K 17.11.18 NM Holmen 1:04.40 1:07.81
200m rygg K 16.11.18 NM Holmen 2:18.97 2:26.13
50m butterfly L 26.01.19 Kristiansand 29.30 30.50
100m butterfly K 27.04.19 Giskehallen 1:04.84 1:07.08
200m butterfly K 25.05.19 Stavanger Svømmehall 2:18.04 2:32.11
200m medley K 02.11.18 Kristiansand 2:18.39 2:27.52
400m medley K 08.12.18 Oulu, Finland 4:52.91 5:14.87
Erling Mjøs Brattelid 50m bryst K 08.03.19 NM Masters, Bergen 30.57 31.11
Eva Sofie Larsen Stangeland 50m fri K 17.11.18 NM Holmen 27.56 28.00
50m bryst L 25.01.19 Kristiansand 35.88 36.16
50m butterfly K 16.11.18 NM Holmen 28.03 29.59
100m butterfly K 15.11.18 NM Holmen 1:02.30 1:07.08
200m butterfly K 02.11.18 Kristiansand 2:24.36 2:32.11
Fredrik Holm 50m butterfly L 12.04.19 Stockholm 27.96 27.99
100m butterfly L 13.04.19 Stockholm 1:01.44 1:02.94
200m butterfly L 14.04.19 Stockholm 2:20.54 2:22.10
Johanne Heines Pettersen 200m fri L 14.07.18 NM Tøyen 2:10.31 2:11.66
50m bryst L 14.07.18 NM Tøyen 33.30 35.47
100m bryst L 12.07.18 NM Tøyen 1:14.96 1:17.80
200m bryst L 15.07.18 NM Tøyen 2:45.86 2:49.40
400m medley L 12.07.18 NM Tøyen 5:06.16 5:24.79
Lars Erik Berland 200m butterfly K 17.11.18 NM Holmen 2:12.73 2:16.78
Linus Klepp Vik 1500m fri K 17.11.18 NM Holmen 16:22.61 16:36.91
100m butterfly L 12.07.18 NM Tøyen 1:02.65 1:02.94
200m butterfly K 25.05.19 Stavanger Svømmehall 2:12.02 2:17.81
Live Tjemsland 50m bryst K 16.11.18 NM Holmen 34.55 34.96
100m bryst K 18.11.18 NM Holmen 1:14.22 1:14.99
200m bryst K 03.11.18 Kristiansand 2:42.23 2:43.22
200m medley L 14.07.18 NM Tøyen 2:29.59 2:32.97
400m medley K 17.11.18 NM Holmen 5:10.98 5:14.87
Marie Alle 1500m fri K 27.04.19 Giskehallen 18:04.18 18:09.24
Martin Skar Talberg 50m fri L 15.07.18 NM Tøyen 25.64 25.92
100m fri L 13.07.18 NM Tøyen 55.97 56.62
50m bryst L 12.07.18 NM Tøyen 31.28 32.53
100m bryst L 14.07.18 NM Tøyen 1:10.21 1:11.24
50m butterfly L 13.07.18 NM Tøyen 27.39 27.99
Martine Hallberg 400m fri K 24.05.19 Stavanger Svømmehall 4:24.80 4:34.95
800m fri K 16.11.18 NM Holmen 9:05.37 9:20.66
1500m fri K 18.11.18 NM Holmen 17:15.84 18:09.24
400m medley K 17.11.18 NM Holmen 5:12.00 5:14.87
Millie French 100m fri K 16.11.18 NM Holmen 1:00.10 1:00.90
200m fri K 15.11.18 NM Holmen 2:08.21 2:09.95
400m fri K 15.11.18 NM Holmen 4:26.47 4:34.95
800m fri K 02.11.18 Kristiansand 9:14.11 9:20.66
1500m fri L 15.07.18 NM Tøyen 18:13.92 18:28.77
50m butterfly K 16.11.18 NM Holmen 29.21 29.59
100m butterfly K 15.11.18 NM Holmen 1:05.20 1:07.08
200m butterfly K 18.11.18 NM Holmen 2:22.56 2:32.11
200m medley K 20.10.18 Hundvåg Svømmehall 2:27.05 2:27.52
400m medley K 26.05.19 Stavanger Svømmehall 5:07.27 5:14.87
Simen Vik 200m fri K 25.05.19 Stavanger Svømmehall 1:57.04 1:57.18
100m bryst K 27.04.19 Giskehallen 1:07.26 1:07.68
200m bryst K 24.05.19 Stavanger Svømmehall 2:28.86 2:29.90
50m rygg K 25.05.19 Stavanger Svømmehall 27.41 28.28
100m rygg L 15.07.18 NM Tøyen 1:01.28 1:03.24
200m rygg L 13.07.18 NM Tøyen 2:13.69 2:18.24
100m butterfly K 27.04.19 Giskehallen 58.45 58.55
200m butterfly L 15.07.18 NM Tøyen 2:12.18 2:22.08
200m medley L 12.07.18 NM Tøyen 2:12.24 2:19.11
400m medley L 14.07.18 NM Tøyen 4:47.57 4:55.66
NM Ungdom 2019
Navn Distanse K/L Dato Sted Tid Krav
Aasa Lie-Ersdal 100m bryst K 02.11.18 Kristiansand 1:19.01 1:19.80
Astrid Sofie Berland 800m fri K 26.05.19 Stavanger Svømmehall 9:38.85 9:44.50
Caroline Hallberg 200m rygg K 09.06.19 Klepp 2:26.68 2:27.50
Dennis Gjesdal Hillesund 50m fri K 24.05.19 Stavanger Svømmehall 25.50 26.10
100m fri K 26.05.19 Stavanger Svømmehall 55.73 57.10
200m fri K 25.05.19 Stavanger Svømmehall 2:00.68 2:05.20
400m fri K 08.06.19 Klepp 4:12.57 4:21.50
100m bryst K 26.05.19 Stavanger Svømmehall 1:10.34 1:13.90
200m bryst K 16.03.19 Karmøy 2:28.49 2:35.00
100m rygg K 03.11.18 Kristiansand 1:00.20 1:05.40
200m rygg K 04.11.18 Kristiansand 2:08.82 2:17.70
100m butterfly K 08.06.19 Klepp 1:00.05 1:03.20
200m butterfly K 02.11.18 Kristiansand 2:15.32 2:30.50
100m medley K 26.05.19 Stavanger Svømmehall 1:02.62 1:06.20
200m medley K 17.03.19 Karmøy 2:13.28 2:19.10
400m medley K 26.05.19 Stavanger Svømmehall 4:45.43 5:07.70
Fredrik Holm 100m bryst K 27.04.19 Giskehallen 1:13.26 1:13.90
100m butterfly K 16.11.18 NM Holmen 1:00.63 1:03.20
200m butterfly L 14.04.19 Stockholm 2:20.54 2:36.00
100m medley K 28.04.19 Giskehallen 1:04.09 1:06.20
200m medley K 17.03.19 Karmøy 2:18.63 2:19.10
Marie Alle 400m fri K 24.05.19 Stavanger Svømmehall 4:37.25 4:39.20
800m fri K 26.05.19 Stavanger Svømmehall 9:28.64 9:44.50
Millie French 50m fri L 26.01.19 Kristiansand 28.91 29.15
100m fri K 16.11.18 NM Holmen 1:00.10 1:01.88
200m fri K 15.11.18 NM Holmen 2:08.21 2:14.10
400m fri K 15.11.18 NM Holmen 4:26.47 4:39.20
800m fri K 02.11.18 Kristiansand 9:14.11 9:44.50
100m butterfly K 15.11.18 NM Holmen 1:05.20 1:08.80
200m butterfly K 18.11.18 NM Holmen 2:22.56 2:39.50
100m medley K 28.04.19 Giskehallen 1:09.27 1:10.80
200m medley K 20.10.18 Hundvåg Svømmehall 2:27.05 2:29.27
400m medley K 26.05.19 Stavanger Svømmehall 5:07.27 5:21.70
Steffen French 200m butterfly K 25.05.19 Stavanger Svømmehall 2:30.39 2:30.50
NM Kortbane 2019
Navn Distanse K/L Dato Sted Tid Krav
Camilla Skar Talberg 50m bryst K 25.05.19 Stavanger Svømmehall 34.04 35.16
Dennis Gjesdal Hillesund 200m bryst K 16.03.19 Karmøy 2:28.49 2:29.70
50m rygg K 25.05.19 Stavanger Svømmehall 28.53 28.80
100m rygg K 18.11.18 NM Holmen 1:00.47 1:01.49
200m rygg K 17.03.19 Karmøy 2:09.62 2:12.20
50m butterfly L 12.04.19 Stockholm 27.83 27.99
100m butterfly K 08.06.19 Klepp 1:00.05 1:00.50
200m butterfly K 17.11.18 NM Holmen 2:16.03 2:16.40
200m medley K 17.03.19 Karmøy 2:13.28 2:14.40
400m medley K 26.05.19 Stavanger Svømmehall 4:45.43 4:48.95
Elin Meling 50m butterfly K 16.11.18 NM Holmen 30.04 30.10
100m butterfly K 15.11.18 NM Holmen 1:06.17 1:07.30
200m butterfly K 18.11.18 NM Holmen 2:29.44 2:32.00
Eline Vik 50m fri K 25.05.19 Stavanger Svømmehall 27.41 28.00
100m fri K 26.05.19 Stavanger Svømmehall 57.95 1:00.90
200m fri K 25.05.19 Stavanger Svømmehall 2:04.17 2:09.57
400m fri K 24.05.19 Stavanger Svømmehall 4:20.42 4:32.10
50m bryst L 26.01.19 Kristiansand 35.05 36.16
200m bryst K 25.05.19 Stavanger Svømmehall 2:38.54 2:43.60
50m rygg K 25.05.19 Stavanger Svømmehall 30.56 31.73
100m rygg K 17.11.18 NM Holmen 1:04.40 1:08.10
200m rygg K 16.11.18 NM Holmen 2:18.97 2:23.90
50m butterfly L 26.01.19 Kristiansand 29.30 30.80
100m butterfly K 27.04.19 Giskehallen 1:04.84 1:07.30
200m butterfly K 25.05.19 Stavanger Svømmehall 2:18.04 2:32.00
100m medley K 17.11.18 NM Holmen 1:05.14 1:09.00
200m medley K 16.11.18 NM Holmen 2:19.04 2:25.40
400m medley K 08.12.18 Oulu, Finland 4:52.91 5:13.60
Erling Mjøs Brattelid 50m bryst K 08.03.19 NM Masters, Bergen 30.57 30.58
Eva Sofie Larsen Stangeland 50m fri K 17.11.18 NM Holmen 27.56 28.00
50m bryst L 25.01.19 Kristiansand 35.88 36.16
50m rygg K 25.05.19 Stavanger Svømmehall 31.73 31.73
50m butterfly K 16.11.18 NM Holmen 28.03 30.10
100m butterfly K 15.11.18 NM Holmen 1:02.30 1:07.30
200m butterfly K 18.11.18 NM Holmen 2:26.02 2:32.00
100m medley K 17.11.18 NM Holmen 1:06.96 1:09.00
Fredrik Holm 50m butterfly L 12.04.19 Stockholm 27.96 27.99
100m butterfly L 13.04.19 Stockholm 1:01.44 1:01.90
200m butterfly L 14.04.19 Stockholm 2:20.54 2:21.90
Lars Erik Berland 200m butterfly K 17.11.18 NM Holmen 2:12.73 2:13.58
Linus Klepp Vik 1500m fri K 17.11.18 NM Holmen 16:22.61 16:34.60
200m butterfly K 25.05.19 Stavanger Svømmehall 2:12.02 2:16.40
Live Tjemsland 50m bryst K 16.11.18 NM Holmen 34.55 35.16
100m bryst K 18.11.18 NM Holmen 1:14.22 1:15.00
400m medley K 17.11.18 NM Holmen 5:10.98 5:13.60
Marie Alle 1500m fri K 27.04.19 Giskehallen 18:04.18 18:06.40
Martine Hallberg 400m fri K 24.05.19 Stavanger Svømmehall 4:24.80 4:32.10
800m fri K 16.11.18 NM Holmen 9:05.37 9:21.00
1500m fri K 18.11.18 NM Holmen 17:15.84 18:06.40
400m medley K 17.11.18 NM Holmen 5:12.00 5:13.60
Millie French 100m fri K 16.11.18 NM Holmen 1:00.10 1:00.90
200m fri K 15.11.18 NM Holmen 2:08.21 2:09.57
400m fri K 15.11.18 NM Holmen 4:26.47 4:32.10
50m butterfly K 16.11.18 NM Holmen 29.21 30.10
100m butterfly K 15.11.18 NM Holmen 1:05.20 1:07.30
200m butterfly K 18.11.18 NM Holmen 2:22.56 2:32.00
400m medley K 26.05.19 Stavanger Svømmehall 5:07.27 5:13.60
Simen Vik 100m bryst K 27.04.19 Giskehallen 1:07.26 1:07.40
50m rygg K 25.05.19 Stavanger Svømmehall 27.41 28.40
100m butterfly K 27.04.19 Giskehallen 58.45 59.38
100m medley K 26.05.19 Stavanger Svømmehall 59.94 1:00.64