Top 20 - 50 fri kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Linda Skar 1971 26.41 21.02.87 Stavanger Svømmehall
2 Marie Heines Pettersen 1996 27.10 19.03.15 NM Kristiansand
3 Jeanett Aasland 1961 27.23 01.02.86 Stavanger Svømmehall
4 Eline Vik 2002 27.41 25.05.19 Stavanger Svømmehall
5 Johanne Heines Pettersen 1999 27.43 06.12.15 Stavanger Svømmehall
6 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 27.49 16.11.19 NM Stavanger
7 Siri Bowitz Nedregaard 2000 27.55 06.12.15 Stavanger Svømmehall
8 Millie French 2003 27.75 26.09.20 Stavanger Svømmehall
9 Line Nyman 1976 27.77 31.12.92
10 Isabelle Pedersen 2002 27.94 04.11.17 Kristiansand
11 Tone Danielsen 1971 28.10 31.12.88
12 Emily Lane 2000 28.35 11.12.16 Stavanger Svømmehall
13 Jeanette Samuelsen 1973 28.40 31.12.90
14 Nicole Egeland 1993 28.46 13.11.09 Stavanger Svømmehall
15 Anne Larsen 1964 28.50 31.12.82
16 Siril Therese Follo Bårtvedt 1997 28.55 07.12.14 Stavanger Svømmehall
17 Thea Bowitz Nedregaard 1996 28.60 07.12.14 Stavanger Svømmehall
18 Andrea Skeie 2000 28.64 06.12.15 Stavanger Svømmehall
19 Live Tjemsland 2002 28.66 19.11.17 NM Kristiansand
20 Sunniva Volden 1996 28.68 29.11.13 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 100 fri kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 57.95 26.05.19 Stavanger Svømmehall
2 Marie Heines Pettersen 1996 58.53 21.03.15 NM Kristiansand
3 Linda Skar 1971 59.00 24.05.87 England
4 Jeanett Aasland 1961 59.07 05.04.81 Stavanger Svømmehall
5 Millie French 2003 59.42 15.11.19 NM Stavanger
6 Johanne Heines Pettersen 1999 1:00.04 18.11.16 NM Bergen
7 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 1:00.16 02.02.20 Stavanger Svømmehall
8 Isabelle Pedersen 2002 1:00.29 17.11.17 NM Kristiansand
9 Line Nyman 1976 1:00.45 31.12.92
10 Siri Bowitz Nedregaard 2000 1:00.57 09.04.16 Giskehallen
11 Jeanette Samuelsen 1973 1:00.93 31.12.90
12 Emily Lane 2000 1:01.13 05.11.16 Stavanger Svømmehall
13 Anne Larsen 1964 1:01.28 31.12.81
14 Trine Aasland 1967 1:01.50 31.12.81
15 Martine Hallberg 2002 1:01.56 17.11.17 NM Kristiansand
16 Live Tjemsland 2002 1:02.06 17.03.17 NM Bergen
17 Tone Danielsen 1971 1:02.16 31.12.87
18 Kari Larsen 1969 1:02.30 31.12.84
19 Eva Malmanger 1972 1:02.34 31.12.89
20 Birgitte Mjøs Brattelid 1989 1:02.44 10.06.06 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 200 fri kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 2:04.17 25.05.19 Stavanger Svømmehall
2 Millie French 2003 2:07.17 14.11.19 NM Stavanger
3 Martine Hallberg 2002 2:07.81 01.12.17
4 Jeanett Aasland 1961 2:07.87 02.04.82 Sunndal
5 Johanne Heines Pettersen 1999 2:08.01 17.11.16 NM Bergen
6 Emily Lane 2000 2:09.16 17.11.16 NM Bergen
7 Anne Larsen 1964 2:10.11 04.04.81 Stavanger Svømmehall
8 Linda Skar 1971 2:10.17 04.02.89 Stavanger Svømmehall
9 Marie Heines Pettersen 1996 2:10.55 25.10.14 Stavanger Svømmehall
10 Trine Aasland 1967 2:10.90 31.05.81 Sola
11 Live Tjemsland 2002 2:11.02 05.11.17 Kristiansand
12 Isabelle Pedersen 2002 2:11.19 16.11.17 NM Kristiansand
13 Line Nyman 1976 2:11.37 31.12.93
14 Caroline Hallberg 2004 2:12.35 16.11.17 NM Kristiansand
15 Aasa Lie-Ersdal 2004 2:12.67 17.10.20 UM Tromsø
16 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 2:13.74 15.11.18 NM Holmen
17 Laila Larsen 1967 2:13.80 31.12.83
18 Anne Siri Kvia 1975 2:13.87 31.12.92
Siri Bowitz Nedregaard 2000 2:13.87 17.10.15 Stavanger Svømmehall
20 Eva Malmanger 1972 2:13.90 31.12.88

Top 20 - 400 fri kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 4:18.90 03.12.17 Reykjavik, Island
2 Martine Hallberg 2002 4:24.27 04.11.17 Kristiansand
3 Millie French 2003 4:26.47 15.11.18 NM Holmen
4 Line Nyman 1976 4:29.70 19.11.93 Stavanger Svømmehall
5 Live Tjemsland 2002 4:31.18 06.04.18 ÅM Lambertseter
6 Anne Larsen 1964 4:32.80 31.12.81
7 Benedicte Vrolijk 2003 4:33.09 16.11.17 NM Kristiansand
8 Emily Lane 2000 4:33.15 04.11.16 Stavanger Svømmehall
9 Trine Aasland 1967 4:33.40 12.09.81 Stavanger Svømmehall
10 Jeanett Aasland 1961 4:35.20 28.09.89 Kristiansand
11 Caroline Hallberg 2004 4:37.12 04.11.17 Kristiansand
12 Astrid Sofie Berland 2005 4:37.20 16.10.20 UM Tromsø
13 Elin Meling 2002 4:37.21 06.04.18 ÅM Lambertseter
14 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 4:37.24 09.02.18 Bergen
15 Marie Alle 2003 4:37.25 24.05.19 Stavanger Svømmehall
16 Andrea Skeie 2000 4:37.30 05.02.16 Stavanger Svømmehall
17 Jeanette samuelsen 1973 4:37.52 31.12.91
18 Oddny Eide 1962 4:38.30 31.12.77
19 Anne Siri Kvia 1975 4:42.00 31.12.93
20 Mina Krog Gausel 2000 4:42.74 11.06.16 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 800 fri kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Martine Hallberg 2002 8:48.84 01.12.17 Reykjavik, Island
2 Eline Vik 2002 9:08.09 17.03.18 NM Nadderud
3 Line Nyman 1976 9:11.70 23.05.93 Stavanger Svømmehall
4 Emily Lane 2000 9:12.17 04.11.16 Stavanger Svømmehall
5 Millie French 2003 9:14.11 02.11.18 Kristiansand
6 Astrid Sofie Berland 2005 9:18.82 16.10.20 UM Tromsø
7 Benedicte Vrolijk 2003 9:20.60 17.11.17 NM Kristiansand
8 Anne Larsen 1964 9:20.73 31.12.81
9 Live Tjemsland 2002 9:21.04 17.11.17 NM Kristiansand
10 Trine Aasland 1967 9:23.60 04.04.82 Sunndal
11 Caroline Hallberg 2004 9:26.27 03.11.17 Kristiansand
12 Andrea Skeie 2000 9:27.06 21.10.16 Stavanger Svømmehall
13 Marie Alle 2003 9:28.64 26.05.19 Stavanger Svømmehall
14 Elin Meling 2002 9:28.87 03.11.17 Kristiansand
15 Oddny Eide 1962 9:31.10 31.12.77
16 Aasa Lie-Ersdal 2004 9:32.79 18.10.19 UM Bergen
17 Jeanett Aasland 1961 9:35.89 04.10.81 Haraldshallen
18 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 9:38.97 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
19 Mina Krog Gausel 2000 9:40.78 12.06.16 Stavanger Svømmehall
20 Sunniva Volden 1996 9:41.26 15.09.13 Haraldshallen

Top 20 - 1500 fri kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Martine Hallberg 2002 16:57.09 20.10.17 Hundvåg Svømmehall
2 Eline Vik 2002 17:08.17 17.03.18 NM Nadderud
3 Millie French 2003 17:44.84 17.03.18 NM Nadderud
4 Benedicte Vrolijk 2003 17:45.37 19.11.17 NM Kristiansand
5 Live Tjemsland 2002 17:47.24 19.11.17 NM Kristiansand
6 Astrid Sofie Berland 2005 17:47.99 25.09.20 Stavanger Svømmehall
7 Andrea Skeie 2000 17:57.45 10.06.16 Stavanger Svømmehall
8 Marie Alle 2003 17:57.63 25.09.20 Stavanger Svømmehall
9 Caroline Hallberg 2004 18:04.07 19.11.17 NM Kristiansand
10 Elin Meling 2002 18:06.23 19.11.17 NM Kristiansand
11 Sunniva Volden 1996 18:17.16 02.06.13 Stavanger Svømmehall
12 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 18:40.13 11.06.17 Kvernevik Svømmehall
13 Line Nyman 1976 18:43.20 13.10.91 Giskehallen
14 Aasa Lie-Ersdal 2004 18:49.22 19.10.18 Hundvåg Svømmehall
15 Hanna Årsvoll Ryen 1997 18:50.12 28.09.13 Stavanger Svømmehall
16 Mina Krog Gausel 2000 18:51.50 16.10.15 Stavanger Svømmehall
17 Vilde Bentzen 2004 18:53.51 25.05.19 Stavanger Svømmehall
18 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2003 19:06.73 10.06.16 Stavanger Svømmehall
19 Birgitte Mjøs Brattelid 1989 19:08.71 19.05.06 Stavanger Svømmehall
20 Freja Christensen Oftedal 2005 19:27.27 19.10.18 Hundvåg Svømmehall

Top 20 - 50 bryst kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Johanne Heines Pettersen 1999 32.40 18.11.16 NM Bergen
2 Camilla Skar Talberg 2002 33.99 04.11.18 Kristiansand
3 Line Nyman 1976 34.38 16.02.93 Sheffield
4 Live Tjemsland 2002 34.44 14.12.19 Dublin
5 Freja Christensen Oftedal 2005 34.63 08.12.19 Stavanger Svømmehall
6 Eline Vik 2002 35.15 25.05.19 Stavanger Svømmehall
7 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 35.27 03.11.19 Stavanger Svømmehall
8 Aasa Lie-Ersdal 2004 35.48 08.12.19 Stavanger Svømmehall
9 Emilie Bentzen 2007 35.84 22.08.20 Stavanger Svømmestadion Gamlin
10 Alvilde Morken 1989 35.85 11.11.07 Stavanger Svømmehall
11 Marie S. D. Voll 1984 35.95 31.12.01
12 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2003 36.33 05.11.17 Kristiansand
13 Linda Skar 1971 36.35 31.12.87
14 Jeanett Aasland 1961 36.40 31.12.81
15 Siri Bowitz Nedregaard 2000 36.52 06.12.15 Stavanger Svømmehall
16 Marianne Fuglestad 1986 36.56 31.12.04
17 Marie Alle 2003 36.57 08.12.19 Stavanger Svømmehall
18 Bergljot Anda 1966 36.70 31.12.83
19 Anne Siri Kvia 1975 36.82 31.12.92
Hanna Årsvoll Ryen 1997 36.82 01.12.13 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 100 bryst kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Johanne Heines Pettersen 1999 1:10.53 04.11.16 Stavanger Svømmehall
2 Line Nyman 1976 1:12.82 20.01.91 Bergen
3 Live Tjemsland 2002 1:13.96 13.12.19 Dublin
4 Eline Vik 2002 1:14.04 15.12.19 Dublin
5 Camilla Skar Talberg 2002 1:14.96 01.11.19 Stavanger Svømmehall
6 Freja Christensen Oftedal 2005 1:16.88 01.02.20 Stavanger Svømmehall
7 Anne Siri Kvia 1975 1:16.92 31.12.92
8 Emilie Bentzen 2007 1:17.27 18.10.20 UM Tromsø
9 Jeanette Samuelsen 1973 1:17.87 31.12.90
10 Linda Skar 1971 1:18.00 31.12.87
11 Aasa Lie-Ersdal 2004 1:18.37 20.10.19 UM Bergen
12 Hanna Årsvoll Ryen 1997 1:18.54 29.11.13 Stavanger Svømmehall
13 Jeanett Aasland 1961 1:19.00 31.12.82
14 Marianne Fuglestad 1986 1:19.12 31.12.03
15 Emily Lane 2000 1:19.16 23.10.16 Stavanger Svømmehall
Millie French 2003 1:19.16 27.09.20 Stavanger Svømmehall
17 Edle K. Strømland 1982 1:19.84 31.12.97
18 Marie S. D. Voll 1984 1:19.99 31.12.01
19 Martine Hallberg 2002 1:20.18 22.04.17 Levanger
20 Laila Larsen 1967 1:20.40 31.12.82

Top 20 - 200 bryst kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Line Nyman 1976 2:35.60 30.01.94 Kristiansand
2 Eline Vik 2002 2:36.36 15.12.19 Dublin
3 Johanne Heines Pettersen 1999 2:39.01 10.06.17 Kvernevik Svømmehall
4 Live Tjemsland 2002 2:39.60 07.04.18 ÅM Lambertseter
5 Anne Siri Kvia 1975 2:42.97 31.12.92
6 Camilla Skar Talberg 2002 2:43.75 25.05.19 Stavanger Svømmehall
7 Martine Hallberg 2002 2:45.18 22.04.17 Levanger
8 Millie French 2003 2:47.31 20.10.18 Hundvåg Svømmehall
9 Hanna Årsvoll Ryen 1997 2:47.53 30.11.13 Stavanger Svømmehall
10 Linda Skar 1971 2:49.05 31.12.89
11 Laila Larsen 1967 2:49.12 31.12.83
12 Elisabeth Førland 1988 2:49.31 31.12.02
13 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 2:49.90 10.02.18 Bergen
14 Jeanett Aasland 1961 2:50.10 31.12.81
15 Aasa Lie-Ersdal 2004 2:51.29 03.11.18 Kristiansand
16 Vilde Bentzen 2004 2:51.99 20.01.18 Time Ungdomskule
17 Marianne Fuglestad 1986 2:52.01 31.12.04
18 Emilie Bentzen 2007 2:52.31 26.09.20 Stavanger Svømmehall
19 Siri Bowitz Nedregaard 2000 2:52.36 11.04.15 ÅM Lambertseter
20 Julie Amdal 2006 2:52.39 13.09.20 Haraldshallen

Top 20 - 50 rygg kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 29.78 14.11.19 NM Stavanger
2 Thea Bowitz Nedregaard 1996 31.42 07.12.14 Stavanger Svømmehall
3 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 31.43 08.12.19 Stavanger Svømmehall
4 Siri Bowitz Nedregaard 2000 31.65 06.12.15 Stavanger Svømmehall
5 Freja Christensen Oftedal 2005 31.85 12.09.20 Haraldshallen
6 Siril Therese Follo Bårtvedt 1997 32.19 20.11.14 NM Nadderud
7 Linda Skar 1971 32.29 08.05.88 Giskehallen
8 Nicole Egeland 1993 32.33 15.11.09 Stavanger Svømmehall
9 Johanne Heines Pettersen 1999 32.49 23.10.16 Stavanger Svømmehall
10 Hanna Riska 2001 32.69 13.06.15 Stavanger Svømmehall
11 Line Nyman 1976 32.86 11.03.94 Kristiansand
12 Marie Emilie E. Evanger 2005 33.11 26.09.20 Stavanger Svømmehall
13 Inger Lise Kittelsen 1986 33.18 18.09.04 Haraldshallen
14 Millie French 2003 33.20 08.12.19 Stavanger Svømmehall
15 Anette Kvalbein 1972 33.25 31.12.88
16 Martine Hallberg 2002 33.29 16.03.18 NM Nadderud
17 Caroline Hallberg 2004 33.33 14.11.19 NM Stavanger
18 Isabelle Pedersen 2002 33.44 17.11.16 NM Bergen
19 Live Tjemsland 2002 33.54 28.04.18 Giskehallen
20 Marie Emilie Evanger 2005 33.64 08.12.19 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 100 rygg kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 1:04.40 17.11.18 NM Holmen
2 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 1:07.28 02.02.20 Stavanger Svømmehall
3 Line Nyman 1976 1:08.33 29.01.94 Kristiansand
4 Siri Bowitz Nedregaard 2000 1:08.52 21.11.15 NM Alta
5 Martine Hallberg 2002 1:08.96 18.11.17 NM Kristiansand
6 Freja Christensen Oftedal 2005 1:09.07 27.09.20 Stavanger Svømmehall
7 Thea Bowitz Nedregaard 1996 1:09.11 08.11.14 Stavanger Svømmehall
8 Linda Skar 1971 1:09.80 31.12.87
9 Hanna Riska 2001 1:09.83 12.03.17 Haraldshallen
10 Johanne Heines Pettersen 1999 1:10.10 22.10.16 Stavanger Svømmehall
11 Caroline Hallberg 2004 1:10.44 17.11.18 NM Holmen
12 Anette Kvalbein 1972 1:10.92 31.12.90
13 Laila Larsen 1967 1:11.20 31.12.84
14 Siril Therese Follo Bårtvedt 1997 1:11.64 15.09.13 Haraldshallen
15 Marie Emilie E. Evanger 2005 1:12.19 13.09.20 Haraldshallen
16 Isabelle Pedersen 2002 1:12.20 24.09.17 Time Ungdomskole
17 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2003 1:12.48 21.10.17 Hundvåg Svømmehall
18 Mariann Seldal 1969 1:12.70 31.12.86
19 Andrea Skeie 2000 1:12.83 10.04.16 Giskehallen
20 Nicole Egeland 1993 1:13.12 01.03.09 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 200 rygg kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 2:18.86 15.11.19 NM Stavanger
2 Martine Hallberg 2002 2:23.64 11.02.18 Bergen
3 Caroline Hallberg 2004 2:26.68 09.06.19 Klepp
4 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 2:26.77 07.04.18 ÅM Lambertseter
5 Siri Bowitz Nedregaard 2000 2:26.92 07.02.16 Stavanger Svømmehall
6 Thea Bowitz Nedregaard 1996 2:27.17 21.11.14 NM Nadderud
7 Hanna Riska 2001 2:27.59 11.03.17 Haraldshallen
8 Live Tjemsland 2002 2:28.02 07.04.18 ÅM Lambertseter
9 Line Nyman 1976 2:28.13 22.05.93 Stavanger Svømmehall
10 Millie French 2003 2:31.21 11.02.18 Bergen
11 Linda Skar 1971 2:32.02 31.12.89
12 Benedicte Vrolijk 2003 2:32.04 03.12.17 Nadderudhallen
13 Siril Therese Follo Bårtvedt 1997 2:33.11 14.09.13 Haraldshallen
14 Laila Larsen 1967 2:33.90 31.12.84
15 Isabelle Pedersen 2002 2:34.36 05.11.17 Kristiansand
16 Cecilie Holstad 1977 2:34.50 31.12.92
17 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2003 2:34.53 21.01.17 Time Ungdomskule
18 Eline Hetland 2006 2:34.85 03.11.19 Stavanger Svømmehall
19 Anette Kvalbein 1972 2:35.00 31.12.88
20 Andrea Skeie 2000 2:35.27 07.02.16 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 50 butterfly kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 28.03 16.11.18 NM Holmen
2 Millie French 2003 28.53 15.11.19 NM Stavanger
3 Eline Vik 2002 29.33 13.09.20 Haraldshallen
4 Johanne Heines Pettersen 1999 29.61 05.11.16 Stavanger Svømmehall
5 Elin Meling 2002 30.04 16.11.18 NM Holmen
6 Siri Bowitz Nedregaard 2000 30.19 06.12.15 Stavanger Svømmehall
7 Linda Skar 1971 30.27 13.12.86 Stavanger Svømmehall
8 Emily Lane 2000 30.40 11.12.16 Stavanger Svømmehall
9 Siril Therese Follo Bårtvedt 1997 30.70 07.12.14 Stavanger Svømmehall
10 Jeanett Aasland 1961 30.76 31.12.82
11 Line Nyman 1976 30.89 31.12.93
12 Freja Christensen Oftedal 2005 30.97 27.09.20 Stavanger Svømmehall
13 Marie Heines Pettersen 1996 31.00 08.11.14 Stavanger Svømmehall
14 Alvilde Morken 1989 31.06 22.09.07 Stavanger Svømmehall
15 Camilla Skar Talberg 2002 31.16 03.11.18 Kristiansand
16 Live Tjemsland 2002 31.18 03.11.18 Kristiansand
17 Marie Andersen 1970 31.19 31.12.85
18 Nicole Egeland 1993 31.20 14.11.09 Stavanger Svømmehall
19 Jeanette Samuelsen 1973 31.36 31.12.90
20 Katrin Alle 2005 31.50 13.09.20 Haraldshallen

Top 20 - 100 butterfly kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Millie French 2003 1:02.18 18.10.19 UM Bergen
2 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 1:02.30 15.11.18 NM Holmen
3 Eline Vik 2002 1:04.18 12.09.20 Haraldshallen
4 Johanne Heines Pettersen 1999 1:04.40 22.10.16 Stavanger Svømmehall
5 Emily Lane 2000 1:06.13 17.11.16 NM Bergen
6 Elin Meling 2002 1:06.17 15.11.18 NM Holmen
7 Linda Skar 1971 1:06.56 04.02.89 Stavanger Svømmehall
8 Jeanett Aasland 1961 1:06.70 31.12.81
9 Siri Bowitz Nedregaard 2000 1:06.97 03.04.16 ÅM Mandal
10 Live Tjemsland 2002 1:07.54 08.04.18 ÅM Lambertseter
11 Line Nyman 1976 1:07.80 31.12.94
12 Martine Hallberg 2002 1:07.90 10.02.18 Bergen
13 Brit Brustveit 1968 1:08.70 31.12.84
14 Katrin Alle 2005 1:09.00 03.10.20 Stavanger Svømmehall
15 Jeanette Samuelsen 1973 1:09.10 31.12.90
16 Marie Heines Pettersen 1996 1:09.30 20.11.14 NM Nadderud
17 Mariann Seldal 1969 1:09.65 31.12.86
18 Marie Andersen 1970 1:09.96 31.12.85
19 Anne Bollestad 1972 1:10.00 31.12.90
20 Camilla Skar Talberg 2002 1:10.46 10.02.18 Bergen

Top 20 - 200 butterfly kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 2:14.31 12.12.19 Dublin
2 Millie French 2003 2:15.79 20.10.19 UM Bergen
3 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 2:22.27 19.11.17 NM Kristiansand
4 Emily Lane 2000 2:26.17 17.03.17 NM Bergen
5 Elin Meling 2002 2:27.27 19.11.17 NM Kristiansand
6 Anne Bollestad 1972 2:30.80 04.06.89 Stavanger Svømmehall
7 Martine Hallberg 2002 2:31.16 04.11.16 Stavanger Svømmehall
8 Katrin Alle 2005 2:32.06 13.09.20 Haraldshallen
9 Live Tjemsland 2002 2:32.61 24.02.18 Hundvåg Svømmehall
10 Brit Brustveit 1968 2:32.64 26.11.83 Sarpsborg
11 Line Nyman 1976 2:34.64 31.12.94
12 Mariann Seldal 1969 2:35.01 31.12.85
13 Marie Andersen 1970 2:35.70 31.12.85
14 Åshild Rønneberg Bustnes 2004 2:36.15 01.11.19 Stavanger Svømmehall
15 Jeanette Samuelsen 1973 2:36.66 31.12.90
16 Jeanett Aasland 1961 2:37.30 31.12.82
17 Elin R. Hagen 1968 2:37.60 31.12.83
18 Karina Samuelsen 1965 2:42.70 31.12.80
19 Emilie Bentzen 2007 2:46.68 27.09.20 Stavanger Svømmehall
20 Oddny Eide 1962 2:47.80 31.12.76

Top 20 - 100 medley kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 1:04.65 16.11.19 NM Stavanger
2 Johanne Heines Pettersen 1999 1:05.26 11.03.16 NM Stavanger
3 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 1:06.75 14.12.19 Dublin
4 Millie French 2003 1:07.51 19.10.19 UM Bergen
5 Marie Heines Pettersen 1996 1:07.89 08.12.13 Stavanger Svømmehall
6 Line Nyman 1976 1:08.19 24.09.94 Haraldshallen
7 Live Tjemsland 2002 1:08.71 28.04.18 Giskehallen
8 Emily Lane 2000 1:08.76 06.11.16 Stavanger Svømmehall
9 Siri Bowitz Nedregaard 2000 1:08.90 08.11.15 Stavanger Svømmehall
10 Alvilde Morken 1989 1:08.91 11.11.07 Stavanger Svømmehall
11 Camilla Skar Talberg 2002 1:09.06 04.11.18 Kristiansand
12 Linda Skar 1971 1:09.30 31.12.88
13 Freja Christensen Oftedal 2005 1:09.56 17.10.20 UM Tromsø
14 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2003 1:10.15 11.11.17 Klepphallen
15 Anne Siri Kvia 1975 1:10.65 31.12.92
16 Emilie Bentzen 2007 1:10.92 03.10.20 Stavanger Svømmehall
17 Martine Hallberg 2002 1:11.33 27.08.17 Stavanger Svømmestadion
18 Thea Bowitz Nedregaard 1996 1:11.37 07.12.14 Stavanger Svømmehall
19 Marie Andersen 1970 1:11.40 31.12.85
20 Jeanett Aasland 1961 1:11.49 05.06.82 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 200 medley kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 2:15.98 15.11.19 NM Stavanger
2 Johanne Heines Pettersen 1999 2:18.70 18.11.16 NM Bergen
3 Line Nyman 1976 2:21.41 29.01.94 Kristiansand
4 Live Tjemsland 2002 2:22.64 08.04.18 ÅM Lambertseter
5 Millie French 2003 2:24.06 15.03.18 NM Nadderud
6 Emily Lane 2000 2:24.27 04.11.16 Stavanger Svømmehall
7 Martine Hallberg 2002 2:25.10 23.04.17 Levanger
8 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 2:26.99 12.12.19 Dublin
9 Linda Skar 1971 2:28.47 31.12.87
10 Marie Heines Pettersen 1996 2:29.05 07.11.14 Stavanger Svømmehall
11 Siri Bowitz Nedregaard 2000 2:29.35 03.04.16 ÅM Mandal
12 Jeanett Aasland 1961 2:29.80 26.04.81 Peterhead
13 Jeanette Samuelsen 1973 2:29.94 31.12.91
14 Camilla Skar Talberg 2002 2:30.77 11.02.18 Bergen
15 Alvilde Morken 1989 2:30.86 23.11.07 Nadderud
16 Anne Siri Kvia 1975 2:31.64 31.12.92
17 Elin Meling 2002 2:31.79 11.02.18 Bergen
18 Laila Larsen 1967 2:32.44 31.12.84
19 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2003 2:32.99 03.11.17 Kristiansand
20 Mariann Seldal 1969 2:33.02 31.12.86

Top 20 - 400 medley kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 4:50.42 03.11.19 Stavanger Svømmehall
2 Johanne Heines Pettersen 1999 4:52.86 19.11.16 NM Bergen
3 Millie French 2003 4:58.39 19.10.19 UM Bergen
4 Emily Lane 2000 5:00.18 19.11.16 NM Bergen
5 Line Nyman 1976 5:02.04 13.03.94 Kristiansand
6 Martine Hallberg 2002 5:04.62 02.12.17 Reykjavik, Island
7 Live Tjemsland 2002 5:04.99 18.03.18 NM Nadderud
8 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 5:11.84 18.11.17 NM Kristiansand
9 Jeanette Samuelsen 1973 5:16.37 31.12.90
10 Jeanett Aasland 1961 5:19.06 21.03.81 Stavanger Svømmehall
11 Anne Siri Kvia 1975 5:19.53 31.12.92
12 Laila Larsen 1967 5:22.19 31.12.83
13 Katrin Alle 2005 5:23.97 03.10.20 Stavanger Svømmehall
14 Marie Heines Pettersen 1996 5:24.76 01.06.14 Stavanger Svømmehall
15 Elin Meling 2002 5:25.04 11.06.16 Stavanger Svømmehall
16 Julie Amdal 2006 5:25.78 03.10.20 Stavanger Svømmehall
17 Anette Kvalbein 1972 5:27.30 31.12.90
18 Mariann Seldal 1969 5:28.83 31.12.86
19 Benedicte Vrolijk 2003 5:29.05 01.12.17 Nadderudhallen
20 Anne Larsen 1964 5:29.80 31.12.82