Top 20 - 50 fri kortbane - Gutter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Martin Skar Talberg 2000 24.11 21.12.17 Lausanne, Sveits
2 Simen Vik 1999 24.15 02.02.20 Stavanger Svømmehall
3 Joar Skien Grannes 1990 24.60 10.11.06 Stavanger Svømmehall
4 Rune Skien Grannes 1988 24.72 24.11.07 Nadderud
5 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 24.88 08.12.19 Stavanger Svømmehall
6 Marius Holm 1999 25.07 21.11.15 NM Alta
7 Glenn Skjæveland 1992 25.22 25.08.19 Gamlingen
8 Bjørn Jacques 1973 25.49 25.03.90 Giskehallen
9 Thor Billington 1990 25.61 03.12.06 Stavanger Svømmehall
10 Henry Ravndal 1993 25.69 30.01.10 Kristiansand
11 Kristoffer von Brandis 2000 25.70 03.11.17 Kristiansand
12 Jørgen Vestly 2001 25.79 28.09.19 Stavanger Svømmehall
13 Stein Danielsen 1968 25.86 16.01.88 Stavanger Svømmehall
14 Tor Olav Brustveit 1965 25.98 04.12.83 Kristiansand
15 Glenn Skjæveland 2020 25.99 21.10.17 Stord Kulturhus
16 Rolf Kristoffersen 1965 26.07 31.12.89
17 Thomas Brustveit 1993 26.12 04.12.11 Stavanger Svømmehall
18 Lars Erik Berland 1999 26.14 17.03.18 NM Nadderud
19 Linus Klepp Vik 2001 26.15 02.11.19 Stavanger Svømmehall
20 Andreas Vold 1962 26.19 31.12.82

Top 20 - 100 fri kortbane - Gutter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 52.55 01.02.20 Stavanger Svømmehall
2 Martin Skar Talberg 2000 52.84 05.11.17 Kristiansand
3 Joar Skien Grannes 1990 53.81 01.03.07 Asker
4 Kristoffer von Brandis 2000 54.91 04.11.17 Kristiansand
5 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 55.16 28.09.19 Stavanger Svømmehall
6 Rune Skien Grannes 1988 55.40 17.04.08 Stavanger Svømmehall
7 Marius Holm 1999 55.79 09.04.16 Giskehallen
8 Lars Erik Berland 1999 55.98 27.04.19 Giskehallen
9 Linus Klepp Vik 2001 56.35 01.02.20 Stavanger Svømmehall
10 Jørgen Vestly 2001 56.39 12.06.16 Stavanger Svømmehall
11 Henry Ravndal 1993 56.41 09.01.11 Kamøyhallen
12 Thomas Brustveit 1993 56.64 28.10.11 Lambertseter
13 Thor Billington 1990 56.83 08.06.08 Stavanger Svømmehall
14 Tor Olav Brustveit 1965 56.90 31.12.84
Glenn Skjæveland 1992 56.90 12.06.16 Stavanger Svømmehall
16 Lasse Dickhausen 2001 57.02 04.11.17 Kristiansand
17 Hans Emil Torgersen 1995 57.11 26.10.14 Stavanger Svømmehall
18 Kjartan Jespersen 2000 57.48 05.11.17 Kristiansand
19 Bjørn Berge 1967 57.50 31.12.84
20 Eirik Rønneberg Bustnes 1998 57.64 22.11.14 NM Nadderud

Top 20 - 200 fri kortbane - Gutter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 1:52.41 17.11.17 NM Kristiansand
2 Martin Skar Talberg 2000 1:58.48 18.11.16 NM Bergen
3 Linus Klepp Vik 2001 1:59.48 16.11.18 NM Holmen
4 Eirik Rønneberg Bustnes 1998 2:00.51 21.11.14 NM Nadderud
5 Marius Holm 1999 2:00.53 18.11.16 NM Bergen
6 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 2:00.68 25.05.19 Stavanger Svømmehall
7 Jørgen Vestly 2001 2:02.21 11.06.17 Kvernevik Svømmehall
8 Henry Ravndal 1993 2:02.32 19.02.11 Haraldshallen
9 Steffen French 2005 2:03.20 26.09.20 Stavanger Svømmehall
10 Kristoffer von Brandis 2000 2:03.83 05.11.17 Kristiansand
11 Glenn Skjæveland 1992 2:05.02 19.02.11 Haraldshallen
12 Einar Ramsland 1971 2:05.14 14.05.88 Stavanger Svømmehall
13 Ole André Wigestrand 1999 2:05.61 25.10.14 Stavanger Svømmehall
14 Lars Erik Berland 1999 2:05.66 21.10.17 Hundvåg Svømmehall
15 Thomas Brustveit 1993 2:05.68 14.05.11 Stavanger Svømmehall
16 Ivar Idsøe Flaten 1989 2:06.27 04.02.07 Kristiansand
17 Bjørn Berge 1967 2:06.58 31.12.84
18 Kjartan Jespersen 2000 2:07.13 12.03.17 Haraldshallen
19 Hans Emil Torgersen 1995 2:07.37 17.10.15 Stavanger Svømmehall
20 Markus Messmer 2004 2:07.43 26.09.20 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 400 fri kortbane - Gutter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 4:03.88 11.03.16 NM Stavanger
2 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 4:10.46 02.11.19 Stavanger Svømmehall
3 Linus Klepp Vik 2001 4:11.95 03.11.18 Kristiansand
4 Jørgen Vestly 2001 4:17.33 05.02.16 Stavanger Svømmehall
5 Eirik Rønneberg Bustnes 1998 4:17.76 21.11.14 NM Nadderud
6 Martin Skar Talberg 2000 4:18.31 05.02.16 Stavanger Svømmehall
7 Thomas Brustveit 1993 4:18.66 10.09.11 Haraldshallen
8 Steffen French 2005 4:18.97 16.10.20 UM Tromsø
9 Ole André Wigestrand 1999 4:19.29 30.11.13 Stavanger Svømmehall
10 Lars Erik Berland 1999 4:19.69 03.11.18 Kristiansand
11 Henry Ravndal 1993 4:21.52 24.10.10 Stavanger Svømmehall
12 Einar Ramsland 1971 4:23.12 15.05.88 Stavanger Svømmehall
13 Marius Holm 1999 4:23.27 07.02.14 Førde
14 Kjartan Jespersen 2000 4:26.02 11.03.17 Haraldshallen
15 Erlend Anfinsen 1997 4:27.03 08.02.13 Stavanger Svømmehall
16 Fredrik Holm 2003 4:27.48 15.03.19 Karmøy
17 Hans Emil Torgersen 1995 4:29.09 16.10.15 Stavanger Svømmehall
18 Kristoffer von Brandis 2000 4:29.17 05.02.16 Stavanger Svømmehall
19 Paal Frode Larsen 1965 4:29.78 31.12.82
20 Bjørn Berge 1967 4:30.20 25.09.82 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 800 fri kortbane - Gutter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 8:22.29 16.03.17 NM Bergen
2 Linus Klepp Vik 2001 8:37.03 17.11.18 NM Holmen
3 Eirik Rønneberg Bustnes 1998 8:43.67 20.11.14 NM Nadderud
4 Steffen French 2005 8:44.03 16.10.20 UM Tromsø
5 Ole André Wigestrand 1999 8:45.65 12.06.15 Stavanger Svømmehall
6 Lars Erik Berland 1999 8:53.09 19.10.18 Hundvåg Svømmehall
7 Henry Ravndal 1993 9:06.51 29.05.11 Stavanger Svømmehall
8 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 9:08.07 08.06.18 Kvernevik Svømmehall
9 Hans Emil Torgersen 1995 9:09.25 16.10.15 Stavanger Svømmehall
10 Kjartan Jespersen 2000 9:09.28 20.10.17 Hundvåg Svømmehall
11 Ole Riska 2005 9:15.39 02.02.20 Stavanger Svømmehall
12 Joar Skien Grannes 1990 9:21.83 12.05.07 Klepphallen
13 Erlend Anfinsen 1997 9:22.84 17.03.12 Stavanger Svømmehall
14 Paal Frode Larsen 1965 9:27.10 22.06.80 Trondheim
15 Bjørn Berge 1967 9:27.80 01.07.81 Giskehallen
16 Axel Ravndal 1998 9:27.92 17.03.12 Stavanger Svømmehall
17 Espen Mangor Skretting 2006 9:29.16 27.09.20 Stavanger Svømmehall
18 Arne L. Norheim 1969 9:38.08 31.12.84
19 Håvard Lapin 1995 9:41.77 02.06.12 Stavanger Svømmehall
20 Martin Skar Talberg 2000 9:46.08 02.06.14 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 1500 fri kortbane - Gutter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 16:01.01 12.03.16 NM Stavanger
2 Linus Klepp Vik 2001 16:22.61 17.11.18 NM Holmen
3 Ole André Wigestrand 1999 16:30.97 24.10.14 Stavanger Svømmehall
4 Eirik Rønneberg Bustnes 1998 16:34.47 21.03.15 NM Kristiansand
5 Lars Erik Berland 1999 16:42.28 19.10.18 Hundvåg Svømmehall
6 Steffen French 2005 17:04.81 02.02.20 Stavanger Svømmehall
7 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 17:13.17 08.06.18 Kvernevik Svømmehall
8 Henry Ravndal 1993 17:20.30 29.05.11 Stavanger Svømmehall
9 Hans Emil Torgersen 1995 17:21.74 16.10.15 Stavanger Svømmehall
10 Kjartan Jespersen 2000 17:24.04 20.10.17 Hundvåg Svømmehall
11 Ole Riska 2005 17:26.42 02.02.20 Stavanger Svømmehall
12 Paal Frode Larsen 1965 17:44.60 22.06.80 Trondheim
13 Arne L. Norheim 1969 18:11.98 31.12.84
14 Bjørn Berge 1967 18:20.20 31.12.82
15 Asgeir Kvalbein 1972 18:21.80 26.05.89 Time Ungdomskule
16 Håvard Lapin 1995 18:21.94 03.06.12 Stavanger Svømmehall
17 Håvard Meling 2000 18:41.97 24.10.14 Stavanger Svømmehall
18 Tobias Fjellheim 2006 18:51.92 25.09.20 Stavanger Svømmehall
19 Einar Ramsland 1971 18:56.06 31.12.86
20 Tom Mostue 1966 18:58.50 31.12.82

Top 20 - 50 bryst kortbane - Gutter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Martin Skar Talberg 2000 29.29 16.11.17 NM Kristiansand
2 Simen Vik 1999 30.41 01.02.20 Stavanger Svømmehall
3 Erling Mjøs Brattelid 1991 30.57 08.03.19 NM Masters, Bergen
4 Andreas Vold 1962 30.90 31.12.81
5 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 31.01 03.11.19 Stavanger Svømmehall
6 Glenn Skjæveland 1992 31.19 09.11.14 Stavanger Svømmehall
7 Hans Emil Torgersen 1995 31.36 14.06.15 Stavanger Svømmehall
8 Marek Ziolkowski 1979 32.22 26.11.96 Stavanger Svømmehall
9 Petter Magnus Ledsaak 1990 32.26 02.12.07 Stavanger Svømmehall
10 Stian Konstad 1974 32.30 31.12.92
11 Fredrik Holm 2003 32.41 08.12.19 Stavanger Svømmehall
12 Lasse Dickhausen 2001 32.61 05.11.17 Kristiansand
13 Kristoffer von Brandis 2000 33.23 06.11.16 Stavanger Svømmehall
14 Steffen French 2005 33.25 08.12.19 Stavanger Svømmehall
15 Tomas Eiane 2006 33.27 18.10.20 UM Tromsø
16 Erling Asserson 1985 33.41 31.12.02
17 Tor Olav Brustveit 1965 33.50 31.12.85
18 Rune Skien Grannes 1988 33.51 02.02.07 Kristiansand
19 Christian Ramsland 1971 33.54 31.12.89
20 Jørgen Vestly 2001 33.55 30.04.17 Giskehallen

Top 20 - 100 bryst kortbane - Gutter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Martin Skar Talberg 2000 1:04.16 18.03.18 NM Nadderud
2 Andreas Vold 1962 1:04.49 15.11.81 Stavanger Svømmehall
3 Simen Vik 1999 1:05.25 20.06.20 Corona Stavanger Svømmestadion Gamlin
4 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 1:07.27 16.11.19 NM Stavanger
5 Hans Emil Torgersen 1995 1:07.45 13.06.15 Stavanger Svømmehall
6 Glenn Skjæveland 1992 1:08.52 29.11.13 Stavanger Svømmehall
7 Stian Konstad 1974 1:09.08 31.12.93
8 Petter Magnus Ledsaak 1990 1:10.70 10.11.06 Stavanger Svømmehall
9 Fredrik Hansen 1966 1:10.90 31.12.83
10 Tomas Eiane 2006 1:11.53 18.10.20 UM Tromsø
11 Marek Ziolkowski 1979 1:11.57 31.12.97
12 Lasse Dickhausen 2001 1:11.87 03.11.17 Kristiansand
13 Fredrik Holm 2003 1:12.16 01.11.19 Stavanger Svømmehall
14 Kristoffer von Brandis 2000 1:12.45 04.11.16 Stavanger Svømmehall
15 Christian Ramsland 1971 1:12.57 31.12.89
16 Steffen French 2005 1:12.58 02.02.20 Stavanger Svømmehall
17 Lars Erik Berland 1999 1:12.86 27.04.19 Giskehallen
18 Tor Olav Brustveit 1965 1:12.90 31.12.83
19 Erling Asserson 1985 1:12.92 31.12.01
20 Gang Ni 1977 1:13.27 07.12.91 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 200 bryst kortbane - Gutter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 2:18.73 15.12.19 Dublin
2 Andreas Vold 1962 2:20.07 04.04.82 Sunndal
3 Martin Skar Talberg 2000 2:24.10 04.11.17 Kristiansand
4 Stian Konstad 1974 2:26.31 22.05.91 Kristiansand
5 Hans Emil Torgersen 1995 2:28.29 12.06.16 Stavanger Svømmehall
6 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 2:28.49 16.03.19 Karmøy
7 Glenn Skjæveland 1992 2:29.03 30.11.13 Stavanger Svømmehall
8 Tomas Eiane 2006 2:35.96 26.09.20 Stavanger Svømmehall
9 Petter Magnus Ledsaak 1990 2:37.68 24.05.08 Stavanger Svømmehall
10 Christian Ramsland 1971 2:37.78 31.12.89
11 Steffen French 2005 2:38.21 28.09.19 Stavanger Svømmehall
12 Kristoffer von Brandis 2000 2:38.60 02.04.16 ÅM Mandal
13 Tor Olav Brustveit 1965 2:39.00 31.12.83
14 Fredrik Holm 2003 2:39.15 16.03.19 Karmøy
15 Fredrik Hansen 1966 2:39.48 31.12.83
Marek Ziolkowski 1979 2:39.48 31.12.96
17 Jørgen Vestly 2001 2:39.79 06.02.16 Stavanger Svømmehall
18 Erling Asserson 1985 2:40.02 31.12.00
19 Espen Mangor Skretting 2006 2:41.37 26.09.20 Stavanger Svømmehall
20 Erlend Anfinsen 1997 2:41.98 09.02.13 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 50 rygg kortbane - Gutter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 26.86 17.11.17 NM Kristiansand
2 Joar Skien Grannes 1990 27.62 10.11.06 Stavanger Svømmehall
3 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 27.93 17.11.19 NM Stavanger
4 Thomas Brustveit 1993 28.22 25.11.11 Trondheim
5 Glenn Skjæveland 1992 28.27 07.11.14 Stavanger Svømmehall
6 Martin Skar Talberg 2000 28.74 03.12.17 Hundvåg Svømmehall
7 Ole André Wigestrand 1999 29.26 26.10.14 Stavanger Svømmehall
8 Steffen French 2005 29.60 08.12.19 Stavanger Svømmehall
9 Jørgen Vestly 2001 29.68 06.11.15 Stavanger Svømmehall
10 Kristoffer von Brandis 2000 30.07 03.11.17 Kristiansand
11 Fredrik Holm 2003 30.08 08.12.19 Stavanger Svømmehall
12 Stein Gundersen 1965 30.20 31.12.85
13 Marius Holm 1999 30.29 18.10.15 Stavanger Svømmehall
14 Rune Skien Grannes 1988 30.46 14.04.07 Giskehallen
15 Thor Billington 1990 30.66 03.12.06 Stavanger Svømmehall
16 Erling Mjøs Brattelid 1991 30.78 09.03.19 NM Masters, Bergen
17 Bjørn Jacques 1973 30.90 31.12.90
18 Linus Klepp Vik 2001 31.08 08.12.19 Stavanger Svømmehall
19 Bjørn Berge 1967 31.26 04.12.83 Kristiansand
20 Hans Emil Torgersen 1995 31.40 06.12.15 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 100 rygg kortbane - Gutter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 57.56 12.12.19 Dublin
2 Joar Skien Grannes 1990 59.16 25.11.07 Nadderud
3 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 59.62 20.10.19 UM Bergen
4 Thomas Brustveit 1993 1:00.23 29.10.11 Lambertseter
5 Ole André Wigestrand 1999 1:01.87 23.11.14 NM Nadderud
6 Jørgen Vestly 2001 1:02.11 22.11.15 NM Alta
7 Glenn Skjæveland 1992 1:02.43 21.11.10 Bergen
8 Martin Skar Talberg 2000 1:03.50 10.06.18 Kvernevik Svømmehall
9 Steffen French 2005 1:04.87 01.02.20 Stavanger Svømmehall
10 Trond Andersen 1974 1:05.26 02.02.97 Kristiansand
11 Stein Gundersen 1965 1:05.59 31.12.84
12 Amund Bjerkeseth 1974 1:05.96 25.05.92 Tromsø
13 Fredrik Holm 2003 1:06.20 27.04.19 Giskehallen
14 Kristoffer von Brandis 2000 1:06.42 10.04.16 Giskehallen
15 Marius Holm 1999 1:06.59 11.05.14 Giskehallen
16 Linus Klepp Vik 2001 1:06.97 27.04.19 Giskehallen
17 Bjørn Berge 1967 1:07.00 06.11.83 Stavanger Svømmehall
18 Erlend Anfinsen 1997 1:07.69 22.04.12 Giskehallen
19 Eirik Vågshaug 1959 1:07.70 31.12.80
20 Erik William Ravndal 1990 1:09.19 13.05.07 Klepphallen

Top 20 - 200 rygg kortbane - Gutter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 2:07.19 16.11.17 NM Kristiansand
2 Joar Skien Grannes 1990 2:07.46 26.03.09 Kristiansund
3 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 2:07.65 18.10.19 UM Bergen
4 Thomas Brustveit 1993 2:10.03 24.03.11 Nadderud
5 Ole André Wigestrand 1999 2:10.11 20.11.14 NM Nadderud
6 Jørgen Vestly 2001 2:13.57 12.06.16 Stavanger Svømmehall
7 Steffen French 2005 2:16.07 26.09.20 Stavanger Svømmehall
8 Glenn Skjæveland 1992 2:20.12 26.03.11 Stavanger Svømmehall
9 Fredrik Holm 2003 2:20.43 17.03.19 Karmøy
10 Eirik Rønneberg Bustnes 1998 2:20.70 26.04.14 Stavanger Svømmehall
11 Marius Holm 1999 2:20.75 09.02.14 Førde
12 Kristoffer von Brandis 2000 2:21.19 07.02.16 Stavanger Svømmehall
13 Amund Bjerkeseth 1974 2:21.80 19.05.92 Stavanger Svømmehall
14 Martin Skar Talberg 2000 2:21.97 11.04.15 ÅM Lambertseter
15 Erlend Anfinsen 1997 2:23.47 14.04.12 Mandal
16 Ole Riska 2005 2:24.66 03.11.19 Stavanger Svømmehall
17 Eirik Vågshaug 1960 2:25.10 16.02.80 Egersundhallen
18 Bjørn Berge 1967 2:25.60 31.12.82
19 Isach Kamfjord 2005 2:26.49 26.09.20 Stavanger Svømmehall
20 Stein Gundersen 1965 2:27.60 31.12.84

Top 20 - 50 butterfly kortbane - Gutter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 26.46 14.12.19 Dublin
2 Kristoffer von Brandis 2000 26.50 05.11.17 Kristiansand
3 Marius Holm 1999 26.64 17.11.16 NM Bergen
4 Martin Skar Talberg 2000 26.80 17.11.16 NM Bergen
5 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 26.88 08.12.19 Stavanger Svømmehall
6 Thor Billington 1990 27.11 22.11.07 Nadderud
7 Joar Skien Grannes 1990 27.46 29.01.06 Kristiansand
8 Fredrik Holm 2003 27.52 14.11.19 NM Stavanger
9 Rune Skien Grannes 1988 27.95 02.12.07 Stavanger Svømmehall
10 Isach Kamfjord 2005 28.03 27.09.20 Stavanger Svømmehall
11 Glenn Skjæveland 1992 28.11 28.04.19 Giskehallen
12 Linus Klepp Vik 2001 28.15 08.12.19 Stavanger Svømmehall
13 Bjørn Berge 1967 28.30 31.12.83
14 Steffen French 2005 28.32 27.09.20 Stavanger Svømmehall
15 Stein Danielsen 1968 28.40 31.12.87
16 Hans Emil Torgersen 1995 28.42 09.04.16 Giskehallen
17 Lars Erik Berland 1999 28.53 16.11.19 NM Stavanger
18 Eirik Vågshaug 1959 28.60 31.12.83
Bjørn Jacques 1973 28.60 31.12.89
20 Stian Konstad 1974 28.74 07.11.92 Sarpsborg

Top 20 - 100 butterfly kortbane - Gutter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 56.62 14.12.19 Dublin
2 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 58.60 15.11.19 NM Stavanger
3 Marius Holm 1999 58.61 18.11.16 NM Bergen
4 Fredrik Holm 2003 1:00.11 18.10.19 UM Bergen
5 Kristoffer von Brandis 2000 1:00.48 05.11.17 Kristiansand
6 Linus Klepp Vik 2001 1:00.78 15.11.19 NM Stavanger
7 Lars Erik Berland 1999 1:00.98 16.11.19 NM Stavanger
8 Martin Skar Talberg 2000 1:01.89 09.06.18 Kvernevik Svømmehall
9 Thor Billington 1990 1:02.60 21.10.07 Egersundhallen
10 Isach Kamfjord 2005 1:02.71 16.10.20 UM Tromsø
11 Joar Skien Grannes 1990 1:03.14 09.06.07 Randaberghallen
12 Steffen French 2005 1:03.32 22.08.20 Stavanger Svømmestadion Gamlin
13 Bjørn Berge 1967 1:03.70 11.03.84 Sola
14 Erik Andre Klepp Vik 1996 1:03.77 01.06.13 Stavanger Svømmehall
15 Henry Ravndal 1993 1:04.03 28.05.11 Stavanger Svømmehall
16 Asgeir Kvalbein 1972 1:04.04 06.01.91 Stavanger Svømmehall
17 Eirik Vågshaug 1959 1:04.10 31.12.82
18 Rolf Kristoffersen 1974 1:04.13 19.06.90 Bergen
19 Ole André Wigestrand 1999 1:04.71 10.05.15 Giskehallen
20 Erik William Ravndal 1990 1:04.80 24.05.08 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 200 butterfly kortbane - Gutter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 2:02.21 13.12.19 Dublin
2 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 2:08.83 20.10.19 UM Bergen
3 Linus Klepp Vik 2001 2:10.38 01.11.19 Stavanger Svømmehall
4 Marius Holm 1999 2:11.72 11.03.16 NM Stavanger
5 Lars Erik Berland 1999 2:12.59 16.11.19 NM Stavanger
6 Steffen French 2005 2:13.10 18.10.20 UM Tromsø
7 Fredrik Holm 2003 2:16.03 20.10.19 UM Bergen
8 Erik Andre Klepp Vik 1996 2:18.57 16.11.13 Asker
9 Asgeir Kvalbein 1972 2:23.42 18.07.92 Hamar
10 Isach Kamfjord 2005 2:23.55 18.10.20 UM Tromsø
11 Ole André Wigestrand 1999 2:24.13 26.10.14 Stavanger Svømmehall
12 Markus Messmer 2004 2:26.71 03.10.20 Stavanger Svømmehall
13 Stein Danielsen 1968 2:28.50 31.12.84
14 Henry Ravndal 1993 2:28.55 06.06.09 Stavanger Svømmehall
15 Eirik Vågshaug 1959 2:29.30 31.12.82
16 Bjørn Berge 1967 2:30.50 29.11.82 Stavanger Svømmehall
17 Glenn Skjæveland 1992 2:31.14 27.03.11 Stavanger Svømmehall
18 Paal Frode Larsen 1965 2:31.50 31.12.82
19 Håvard Meling 2000 2:33.35 26.10.14 Stavanger Svømmehall
20 Ole Riska 2005 2:33.96 27.09.20 Stavanger Svømmehall

Top 20 - 100 medley kortbane - Gutter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Martin Skar Talberg 2000 57.66 19.11.17 NM Kristiansand
2 Simen Vik 1999 57.85 14.12.19 Dublin
3 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 59.25 19.10.19 UM Bergen
4 Glenn Skjæveland 1992 1:02.22 16.11.13 Køge
5 Fredrik Holm 2003 1:03.01 19.10.19 UM Bergen
6 Joar Skien Grannes 1990 1:03.04 03.12.06 Stavanger Svømmehall
7 Marius Holm 1999 1:03.30 09.04.16 Giskehallen
8 Thomas Brustveit 1993 1:04.34 04.12.11 Stavanger Svømmehall
9 Trond Andersen 1974 1:04.51 17.04.96 Giskehallen
10 Hans Emil Torgersen 1995 1:04.58 06.12.15 Stavanger Svømmehall
11 Steffen French 2005 1:04.85 03.11.19 Stavanger Svømmehall
12 Kristoffer von Brandis 2000 1:05.21 06.11.16 Stavanger Svømmehall
13 Lars Erik Berland 1999 1:05.28 28.04.19 Giskehallen
14 Jørgen Vestly 2001 1:05.39 06.12.15 Stavanger Svømmehall
15 Lasse Dickhausen 2001 1:05.89 03.12.17 Hundvåg Svømmehall
16 Thor Billington 1990 1:06.63 03.12.06 Stavanger Svømmehall
17 Eirik Rønneberg Bustnes 1998 1:06.69 24.05.14 Bergen
18 Ivar Idsøe Flaten 1989 1:06.71 22.09.07 Stavanger Svømmehall
19 Henry Ravndal 1993 1:06.77 05.12.10 Stavanger Svømmehall
20 Rune Skien Grannes 1988 1:06.93 10.06.07 Randaberghallen

Top 20 - 200 medley kortbane - Gutter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 2:05.63 16.11.17 NM Kristiansand
2 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 2:07.82 18.10.19 UM Bergen
3 Marius Holm 1999 2:15.57 19.11.15 NM Alta
4 Steffen French 2005 2:17.44 01.11.19 Stavanger Svømmehall
5 Fredrik Holm 2003 2:18.63 17.03.19 Karmøy
6 Lars Erik Berland 1999 2:18.64 09.06.18 Kvernevik Svømmehall
7 Jørgen Vestly 2001 2:19.19 07.02.16 Stavanger Svømmehall
8 Andreas Vold 1962 2:19.60 04.10.81 Haraldshallen
9 Kristoffer von Brandis 2000 2:20.23 07.02.16 Stavanger Svømmehall
10 Stian Konstad 1974 2:20.77 31.12.93
11 Glenn Skjæveland 1992 2:21.39 23.01.11 Time Ungdomskule
12 Martin Skar Talberg 2000 2:21.58 07.02.16 Stavanger Svømmehall
13 Joar Skien Grannes 1990 2:22.25 17.09.06 Haraldshallen
14 Ole André Wigestrand 1999 2:22.50 27.04.14 Stavanger Svømmehall
15 Erlend Anfinsen 1997 2:22.62 15.04.12 Mandal
16 Hans Emil Torgersen 1995 2:23.48 31.05.14 Stavanger Svømmehall
17 Eirik Rønneberg Bustnes 1998 2:23.74 09.02.14 Førde
18 Eirik Vågshaug 1959 2:24.40 31.12.82
19 Bjørn Berge 1967 2:25.30 16.05.82 Stavanger Svømmehall
20 David Haynes 1964 2:26.10 31.12.79

Top 20 - 400 medley kortbane - Gutter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Simen Vik 1999 4:25.99 13.12.19 Dublin
2 Dennis Gjesdal Hillesund 2004 4:35.35 19.10.19 UM Bergen
3 Steffen French 2005 4:43.40 17.10.20 UM Tromsø
4 Lars Erik Berland 1999 4:52.64 04.11.18 Kristiansand
5 Glenn Skjæveland 1992 5:02.53 24.10.10 Stavanger Svømmehall
6 Jørgen Vestly 2001 5:07.02 13.06.15 Stavanger Svømmehall
7 Paal Frode Larsen 1965 5:07.30 23.05.82 Stavanger Svømmehall
8 Bjørn Berge 1967 5:09.30 12.05.82 Stavanger Svømmehall
9 Tomas Eiane 2006 5:10.58 25.09.20 Stavanger Svømmehall
10 Sindre Sele 2005 5:11.62 03.10.20 Stavanger Svømmehall
11 Asgeir Kvalbein 1972 5:12.44 27.05.90 Stavanger Svømmehall
12 Fredrik Holm 2003 5:12.55 01.12.17 Nadderudhallen
13 Eirik Vågshaug 1959 5:14.40 31.12.78
14 Marius Holm 1999 5:14.79 28.09.13 Stavanger Svømmehall
15 Espen Mangor Skretting 2006 5:17.92 25.09.20 Stavanger Svømmehall
16 Erlend Anfinsen 1997 5:18.36 21.10.12 Egersundhallen
17 Ole Riska 2005 5:18.96 01.02.20 Stavanger Svømmehall
18 Ole Andre Wigestrand 1999 5:21.13 05.01.13 Kamøyhallen
19 Håvard Meling 2000 5:21.39 25.10.14 Stavanger Svømmehall
20 Henry Ravndal 1993 5:22.15 25.10.09 Egersundhallen