Aktivitetskalender 2020

Med forbehold om endringer.

januar 2020

24jan(jan 24)8:00 am26(jan 26)6:00 pmSkagerak Swim (Aquarama, Kristiansand)Alle Konkurransegrupper

31jan(jan 31)6:00 am02feb(feb 2)1:00 amSSK Open (Stavanger svømmehall)Utvalgte Elite/NM, Utfordrer, Låmø og Konkurranse

februar 2020

31jan(jan 31)6:00 am02feb(feb 2)1:00 amSSK Open (Stavanger svømmehall)Utvalgte Elite/NM, Utfordrer, Låmø og Konkurranse

15feb(feb 15)8:00 am16(feb 16)4:59 pmLÅMØ Kvalik (Bryne)De som trenger LÅMØ krav

16feb1:00 am1:00 amRIL Rekrutten (Randaberghallen)Sjøløve, Delfin og Hai

22feb(feb 22)12:00 am29(feb 29)11:59 pmVinterferieleir (Giskehallen)NM, Utfordrer, LÅMØ, Konkurranse

22feb(feb 22)6:00 am07mar(mar 7)6:00 pmVinterferieleir (Tenerife)Elite/Toppidrett

mars 2020

22feb(feb 22)6:00 am07mar(mar 7)6:00 pmVinterferieleir (Tenerife)Elite/Toppidrett

07mar1:00 am1:00 amSola rekrutten (Dysjalandshallen)Sjøløve, Delfin og Hai

13mar(mar 13)10:00 am15(mar 15)6:00 pmLåmø Vest 2020 (Førde)Kvalifiserte

21mar1:00 am1:00 amSSK Rekrutten (Kvernevik svømmehall)Sjøløve, Delfin og Hai

25mar(mar 25)12:00 am26(mar 26)11:59 pmNordic Tour Finland (Helsinki)Elite

28mar(mar 28)6:00 am30(mar 30)6:00 pmNordic Tour Norge (Bergen/BSF)Elite/NM

april 2020

03apr(apr 3)6:00 am06(apr 6)6:00 pmNordic Tour Sverige (Stockholm)Elite/Toppidrett (Deltakere tas ut av Hovedtrener)

03apr(apr 3)6:00 am12(apr 12)6:00 pmPåskeleir (Danmark)NM (unntatt Toppidrett)/Utfordrer/LÅMØ

17apr(apr 17)6:00 am19(apr 19)6:00 pmKompetansehelg (Oslo)Trenere

18apr(apr 18)6:00 am19(apr 19)6:00 pmSandnessprinten (Giskehallen)Alle

mai 2020

08mai(mai 8)6:00 am10(mai 10)6:00 pmTechouse Open (Stavanger)Alle

30mai01junÅrsklassemesterskap ÅM 2020 (Nordtvet, Oslo)Kvalifiserte

juni 2020

30mai01junÅrsklassemesterskap ÅM 2020 (Nordtvet, Oslo)Kvalifiserte

05jun(jun 5)6:00 am07(jun 7)6:00 pmAquarama Open (Kristiansand)Elite/Toppidrett/NM/Utfordrer (Unntatt ÅM svømmere med NM krav)

15jun(jun 15)12:00 am30(jun 30)11:59 pmNM Leir (Callela)NM Deltakere

20junAll DaySSK Sommerstevne (Stavanger)Utfordrer/LÅMØ/Konkurranse

22jun(jun 22)12:00 am27(jun 27)11:59 pmSommerleir (Sandnes)NM/Utfordrer/LÅMØ

juli 2020

02jul(jul 2)12:00 am05(jul 5)11:59 pmNM Langbane (Bergen)Elite/Toppidrett/NM (Kvalifiserte)

27julAll DayOppstart (Sandnes)Elite/Toppidrett/NM

august 2020

03augAll DayOppstart (Sandnes)Utfordrer/LÅMØ/Konkurranse

07aug(aug 7)12:00 am15(aug 15)11:59 pmOppstartsleir - Oswiecim/Auschwitz PolenUtfordrer/LÅMØ

07aug(aug 7)6:00 am15(aug 15)6:00 pmOppstartsleir (Danmark)Konkurranse

23augAll DayGamlingen Bassengfestival (Gamlingen)Utfordrer/LÅMØ/Konkurranse

28aug(aug 28)12:00 am30(aug 30)11:59 pmTrener/LederkonferanseTrenere/Ledere

september 2020

12sep(sep 12)12:00 am13(sep 13)11:59 pmAraberswim (Haugesund)Utfordrer/LÅMØ

25sep(sep 25)6:00 am27(sep 27)6:00 pmSSK Kvalikken (Stavanger)Alle

29sep(sep 29)6:00 am10okt(okt 10)6:00 pmHøstleir (Danmark)Elite/Toppidrett

oktober 2020

29sep(sep 29)6:00 am10okt(okt 10)6:00 pmHøstleir (Danmark)Elite/Toppidrett

02okt(okt 2)12:00 am10(okt 10)11:59 pmHøstleir (Sandnes)NM/Utfordrer/LÅMØ/Konkurranse

02okt(okt 2)6:00 am10(okt 10)6:00 pmHøstleir (Danmark)NM/UM deltakere Utfordrer

16okt(okt 16)12:00 am18(okt 18)11:59 pmHelgeleir (TBD)Konkurranse

16okt(okt 16)6:00 am18(okt 18)6:00 pmUM (Tromsø)NM/Utfordrer (Kvalifiserte)

25okt1:00 am1:00 amSandneskruttenSel, Sjøløve, Delfin og Hai

30okt01novNorth Sea Swim Meet (Stavanger)Kvalifiserte

november 2020

30okt01novNorth Sea Swim Meet (Stavanger)Kvalifiserte

12nov(nov 12)6:00 am15(nov 15)6:00 pmNM Kortbane (Porsgrunn)Kvalifiserte

14nov(nov 14)12:00 am15(nov 15)11:59 pmKlepp Open (Klepp)Alle (Unntatt NM og UM svømmere)

27nov(nov 27)12:00 am29(nov 29)11:59 pmSandnes Open (Austrått svømmehall)Alle

desember 2020

06des6:00 am6:00 pmJulesprinten (Stavanger)Alle

23des(des 23)6:00 am31(des 31)6:00 pmJuleferieleirAlle

 

Aktivitetskalender 2019

Med forbehold om endringer.

januar 2019

04jan(jan 4)1:00 am06(jan 6)12:00 amLÅMØ samling ForsandLÅMØ deltagere født 2006-2008

12jan(jan 12)1:00 am13(jan 13)1:00 amHaugaland open (Karmøy)Konkurranse A pg Konkurranse B

25jan(jan 25)1:00 am27(jan 27)1:00 amSkagerak svømElite og Elite hospitanter

februar 2019

09febAll DayInstruktør konferansenKursledere

16feb(feb 16)1:00 am17(feb 17)1:00 amHundvåg openKonkurranse A og Konkurranse B

17feb1:00 amRIL KruttenSjøløve, Delfin og Hai

19feb(feb 19)1:00 am05mar(mar 5)1:00 amVinterleirToppidrett

23feb01marVinterleir (Giskehallen)Konkurranse A , Konkurranse B og hospitanter

24feb(feb 24)1:00 am03mar(mar 3)1:00 amVinterleirElite

mars 2019

19feb(feb 19)1:00 am05mar(mar 5)1:00 amVinterleirToppidrett

23feb01marVinterleir (Giskehallen)Konkurranse A , Konkurranse B og hospitanter

24feb(feb 24)1:00 am03mar(mar 3)1:00 amVinterleirElite

15mar(mar 15)12:00 am17(mar 17)11:59 pmTreningshelgRekrutter

15mar(mar 15)1:00 am17(mar 17)1:00 amLÅMØ (Karmøy)Kvalifiserte

23mar1:00 amSSK KruttenDelfin og Hai

31mar1:00 am1:00 amSola OpenKonkurranse B + ikke låmø kvalifiserte konkurranse A

april 2019

04apr(apr 4)1:00 am14(apr 14)1:00 amDansih Open/Stockholm Swim OpenKvalifiserte toppidrett (frist 1.2.19)

07apr1:00 amKlepp stevneSjøløve, Delfin og Hai

11apr(apr 11)1:00 am14(apr 14)1:00 amStockholm Swim OpenKvalifiserte Elite (frist 1.2.19)

26apr(apr 26)5:30 pm28(apr 28)2:00 pmKompetansehelgSvømmeskolen

27apr(apr 27)1:00 am28(apr 28)1:00 amSandnes SprintenAlle konkurransegrupper

mai 2019

24mai(mai 24)1:00 am26(mai 26)1:00 amTreningshelgRekrutter

24mai(mai 24)1:00 am26(mai 26)1:00 amStavanger OpenAlle konkurransegrupper

juni 2019

08jun(jun 8)1:00 am10(jun 10)1:00 amÅM (Klepp)Kvalifiserte

13jun(jun 13)1:00 am04jul(jul 4)1:00 amNM leir (Toppidrett)Toppidrett

20jun(jun 20)1:00 am04jul(jul 4)1:00 amNM leirNM kvalifiserte (frist 1.5.19)

22jun1:00 am1:00 amSommerstevnetKonkurranse B

23jun01julSommerleir/Stevne (Sverige)Konkurranse A, Elite uten NM krav

juli 2019

13jun(jun 13)1:00 am04jul(jul 4)1:00 amNM leir (Toppidrett)Toppidrett

20jun(jun 20)1:00 am04jul(jul 4)1:00 amNM leirNM kvalifiserte (frist 1.5.19)

23jun01julSommerleir/Stevne (Sverige)Konkurranse A, Elite uten NM krav

04jul(jul 4)1:00 am07(jul 7)1:00 amNM Langbane (Drammen)Kvalifiserte

august 2019

05aug8:00 am9:30 amOppstart trening etter sommerenElite, Konkurranse A, Konkurranse B

10aug(aug 10)1:00 am17(aug 17)1:00 amOppstartsleir (Løkken)Konkurranse B

25aug6:00 am6:00 pmGamlingen bassengfestival (Stavanger)Konkurranse A, Konkurranse B

26aug3:02 pm6:02 pmOppstart Svømmeskolen (fra vanntilvenning til Hai)Fra Vanntilvenning til Hai

september 2019

06sep(sep 6)5:30 pm08(sep 8)2:00 pmTrener- og lederkonferansen (Oslo)

14sep(sep 14)6:00 am15(sep 15)10:00 pmAraberswim (Haugesund)Konkurranse A

27sep(sep 27)1:00 am28(sep 28)11:59 pmRekrutt SamlingDelfin, Hai

27sep(sep 27)8:00 am29(sep 29)6:00 pmSSK Kvaliken (Stavanger)Alle konkurransegrupper

oktober 2019

02okt(okt 2)1:00 am16(okt 16)1:00 amHøstleir (Nørresundby)Toppidrett

05okt(okt 5)1:00 am12(okt 12)1:00 amHøstleir (Nørresundby)Elite, Konkurranse A

05okt(okt 5)1:00 am12(okt 12)1:00 amHøstleir (Giskehallen)Konkurranse B

07okt(okt 7)8:00 am11(okt 11)4:00 pmBarnehage Svømmeopplæring (Giskehallen)

18okt(okt 18)1:00 am20(okt 20)1:00 amNM Ungdom (Bergen)Kvalifiserte

26okt(okt 26)6:00 am27(okt 27)9:00 pmBømlo stevne (Bremnes)Konkurranse B

27okt8:00 am4:00 pmSandneskrutten (Riskahallen)Sel, Sjøløve, Delfin, Hai

november 2019

01nov12:00 am03(nov 3)6:00 pmNordsjøstevnet (Stavanger)Kvalifiserte

09nov(nov 9)8:00 am10(nov 10)6:00 pmKSSK Open (Klepp)Elite (ikke NM svømmere), Deltakere Norsjøstevnet etter avtale med trener, Konkurranse A, Konkurranse B

14nov(nov 14)8:00 am17(nov 17)6:00 pmNM Kortbane (Stavanger)Kvalifiserte

23nov8:00 am4:00 pmSSK Rekrutten (Stavanger)Sjøløve, Delfin, Hai

24nov6:41 pm6:41 pmSola Open (Dysjalandshallen)LÅMØ/Utfordrer (unntatt LÅMØ deltakere)

29nov01desBærum Open (Bekkestua, Bærum)Konkurranse A

30nov3:00 pm5:00 pmJulestevnet (Giskehallen)Svømmeskolen, Konkurranse B, Konkurranse A, Elite

desember 2019

29nov01desBærum Open (Bekkestua, Bærum)Konkurranse A

08des8:00 am4:00 pmJulesprinten (Stavanger)Alle konkurransegrupper

23des01janJuleleir (Giskehallen)Alle konkurransegrupper