Aktivitetskalender2019-01-04T11:12:29+00:00

Aktivitetskalender 2019

Med forbehold om endringer.

januar 2019

04jan(jan 4)1:00 am06(jan 6)12:00 amLÅMØ samling ForsandLÅMØ deltagere født 2006-2008

12jan(jan 12)1:00 am13(jan 13)1:00 amHaugaland open (Karmøy)Konkurranse A pg Konkurranse B

25jan(jan 25)1:00 am27(jan 27)1:00 amSkagerak svømElite og Elite hospitanter

februar 2019

09febAll DayInstruktør konferansenKursledere

16feb(feb 16)1:00 am17(feb 17)1:00 amHundvåg openKonkurranse A og Konkurranse B

17feb1:00 amRIL KruttenSjøløve, Delfin og Hai

19feb(feb 19)1:00 am05mar(mar 5)1:00 amVinterleirToppidrett

23feb01marVinterleir (Giskehallen)Konkurranse A , Konkurranse B og hospitanter

24feb(feb 24)1:00 am03mar(mar 3)1:00 amVinterleirElite

mars 2019

19feb(feb 19)1:00 am05mar(mar 5)1:00 amVinterleirToppidrett

23feb01marVinterleir (Giskehallen)Konkurranse A , Konkurranse B og hospitanter

24feb(feb 24)1:00 am03mar(mar 3)1:00 amVinterleirElite

15mar(mar 15)1:00 am17(mar 17)1:00 amLÅMØ (Karmøy)Kvalifiserte

23mar1:00 amSSK KruttenDelfin og Hai

31mar1:00 am1:00 amSola OpenKonkurranse B + ikke låmø kvalifiserte konkurranse A

april 2019

04apr(apr 4)1:00 am14(apr 14)1:00 amDansih Open/Stockholm Swim OpenKvalifiserte toppidrett (frist 1.2.19)

07apr1:00 amKlepp stevneSjøløve, Delfin og Hai

11apr(apr 11)1:00 am14(apr 14)1:00 amStockholm Swim OpenKvalifiserte Elite (frist 1.2.19)

26apr(apr 26)5:30 pm28(apr 28)2:00 pmKompetansehelgSvømmeskolen

27apr(apr 27)1:00 am28(apr 28)1:00 amSandnes SprintenAlle konkurransegrupper

mai 2019

24mai(mai 24)1:00 am26(mai 26)1:00 amStavanger OpenAlle konkurransegrupper

juni 2019

08jun(jun 8)1:00 am10(jun 10)1:00 amÅM (Klepp)Kvalifiserte

13jun(jun 13)1:00 am04jul(jul 4)1:00 amNM leir (Toppidrett)Toppidrett

20jun(jun 20)1:00 am04jul(jul 4)1:00 amNM leirNM kvalifiserte (frist 1.5.19)

22jun1:00 am1:00 amSommerstevnetKonkurranse B

23jun01julSommerleir/Stevne (Sverige)Konkurranse A, Elite uten NM krav

juli 2019

13jun(jun 13)1:00 am04jul(jul 4)1:00 amNM leir (Toppidrett)Toppidrett

20jun(jun 20)1:00 am04jul(jul 4)1:00 amNM leirNM kvalifiserte (frist 1.5.19)

23jun01julSommerleir/Stevne (Sverige)Konkurranse A, Elite uten NM krav

04jul(jul 4)1:00 am07(jul 7)1:00 amNM Langbane (Drammen)Kvalifiserte

august 2019

10aug(aug 10)1:00 am17(aug 17)1:00 amOppstartsleir (Løkken)Konkurranse B

Aktivitetskalender 2018

januar 2018

20jan(jan 20)12:00 am21(jan 21)11:59 pmLÅMØ Kvalik, BryneElite, Konkurranse A, Konkurranse B

26jan(jan 26)12:00 am28(jan 28)11:59 pmSkagerak Swim, KristiansandElite, Elite Hospitanter

februar 2018

08feb(feb 8)12:00 am11(feb 11)11:59 pmLandsdel Årsklasse Mønstring (LÅMØ), BergenKvalifiserte

24feb(feb 24)12:00 am04mar(mar 4)11:59 pmTreningsleir, CalellaToppidrett

24feb(feb 24)12:00 am25(feb 25)11:59 pmHundvåg Open, HundvågElite, Konkurranse A, Konkurranse B

mars 2018

24feb(feb 24)12:00 am04mar(mar 4)11:59 pmTreningsleir, CalellaToppidrett

10marAll DaySSC Rekruttstevne, HundvågRekrutter

15mar(mar 15)12:00 am18(mar 18)11:59 pmNM senior, NadderudKvalifiserte

16mar(mar 16)12:00 am18(mar 18)11:59 pmTreningshelg, GiskehallenRekrutter

18marAll DaySola Open, DysjalandElite (ikke NM svømmere), Konkurranse A, Konkurranse B, Konkurranse B hospitanter

24mar01aprTreningsleir, NørresundbyElite, Konkurranse A

april 2018

24mar01aprTreningsleir, NørresundbyElite, Konkurranse A

05apr(apr 5)12:00 am08(apr 8)11:59 pmSwedish Open, StockholmToppidrett

06apr(apr 6)12:00 am08(apr 8)11:59 pmÅrsklasse Mønstring, LambertseterKvalifiserte

08apr12:00 am11:59 pmKSSK Rekruttsevne, KleppRekrutter

13apr(apr 13)12:00 am15(apr 15)11:59 pmBergen Swimfestival, BergenElite

28apr(apr 28)12:00 am29(apr 29)11:59 pmSandnessprinten, GiskehallenElite, Konkurranse A, Konkurranse B

juni 2018

01jun12:00 am03(jun 3)11:59 amAquarama Open, KristiansandElite, Konkurranse A

09jun(jun 9)12:00 am10(jun 10)11:59 pmStavanger Open, KvernavikElite, Konkurranse A, Konkurranse B

17junAll DaySSC SommerstevneAlle som ikke skal til NM

21jun(jun 21)12:00 am11jul(jul 11)11:59 pmNM Treningsleir, CallelaKvalifiserte

juli 2018

21jun(jun 21)12:00 am11jul(jul 11)11:59 pmNM Treningsleir, CallelaKvalifiserte

12jul(jul 12)12:00 am15(jul 15)11:59 pmNM Langbane Jr/SrKvalifiserte

august 2018

06aug(aug 6)1:00 am13(aug 13)1:00 amOppstartsleirKonkurranse A, Konkurranse B, Elite uten NM krav

26aug1:00 am1:00 amGamlingen bassengfestivalElite, Konkurranse A, Konkurranse B

september 2018

15sep(sep 15)1:00 am16(sep 16)1:00 amArabersvømKonkurranse A, Elite (ikke NM svømmere)

30sep1:00 am1:00 amÅpent stevne, BryneKonkurranse A, Konkurranse B

oktober 2018

04okt(okt 4)1:00 am11(okt 11)1:00 amNM Um/Jr høstleirElite

05okt(okt 5)1:00 am12(okt 12)1:00 amHøstleir, GiskehallenKonkurranse A, Konkurranse B

19okt(okt 19)1:00 am21(okt 21)1:00 amSSK KvallikenElite, Konkurranse A

20okt(okt 20)1:00 am21(okt 21)1:00 amStord SwimcupKonkurranse B

28okt1:00 am1:00 amSandneskruttenRekrutter

november 2018

02nov(nov 2)1:00 am04(nov 4)1:00 amNordsjøstevnetKvalifiserte

10nov(nov 10)1:00 am11(nov 11)1:00 amKSSK Open, KleppKonkurranse A, Konkurranse B

15nov(nov 15)7:40 pm18(nov 18)7:40 pmNM Jr/UM, AskerKvalifiserte

desember 2018

01des1:00 am1:00 amJulestevnetElite, Konkurranse A, Konkurranse B, Svømmeskolen

09des1:00 am1:00 amJulesprinten, HundvågElite, Konkurranse A, Konkurranse B


X