Top 20 - 50 fri kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Linda Skar 1971 26.41 21.02.87 Stavanger
2 Marie Heines Pettersen 1996 27.10 19.03.15 NM Kristiansand
3 Jeanett Aasland 1961 27.23 01.02.86 Stavanger
4 Johanne Heines Pettersen 1999 27.43 06.12.15 Stavanger
5 Eline Vik 2002 27.52 24.05.19 Stavanger Svømmehall
6 Siri Bowitz Nedregaard 2000 27.55 06.12.15 Stavanger
7 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 27.56 17.11.18 NM Holmen
8 Line Nyman 1976 27.77 31.12.92
9 Isabelle Pedersen 2002 27.94 04.11.17 Kristiansand
10 Tone Danielsen 1971 28.10 31.12.88
11 Emily Lane 2000 28.35 11.12.16 Stavanger
12 Millie French 2003 28.36 20.10.18 Hundvåg Svømmehall
13 Jeanette Samuelsen 1973 28.40 31.12.90
14 Nicole Egeland 1993 28.46 13.11.09 Stavanger
15 Anne Larsen 1964 28.50 31.12.82
16 Siril Therese Follo Bårtvedt 1997 28.55 07.12.14 Stavanger
17 Thea Bowitz Nedregaard 1996 28.60 07.12.14 Stavanger
18 Andrea Skeie 2000 28.64 06.12.15 Stavanger
19 Live Tjemsland 2002 28.66 19.11.17 NM Kristiansand
20 Sunniva Volden 1996 28.68 29.11.13 Stavanger

Top 20 - 100 fri kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Marie Heines Pettersen 1996 58.53 21.03.15 NM Kristiansand
2 Linda Skar 1971 59.00 24.05.87 England
3 Jeanett Aasland 1961 59.07 05.04.81 Stavanger
4 Eline Vik 2002 59.40 03.11.18 Kristiansand
5 Johanne Heines Pettersen 1999 1:00.04 18.11.16 NM Bergen
6 Millie French 2003 1:00.10 16.11.18 NM Holmen
7 Isabelle Pedersen 2002 1:00.29 17.11.17 NM Kristiansand
8 Line Nyman 1976 1:00.45 31.12.92
9 Siri Bowitz Nedregaard 2000 1:00.57 09.04.16 Giskehallen
10 Jeanette Samuelsen 1973 1:00.93 31.12.90
11 Emily Lane 2000 1:01.13 05.11.16 Stavanger
12 Anne Larsen 1964 1:01.28 31.12.81
13 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 1:01.37 04.11.18 Kristiansand
14 Trine Aasland 1967 1:01.50 31.12.81
15 Martine Hallberg 2002 1:01.56 17.11.17 NM Kristiansand
16 Live Tjemsland 2002 1:02.06 17.03.17 NM Bergen
17 Tone Danielsen 1971 1:02.16 31.12.87
18 Kari Larsen 1969 1:02.30 31.12.84
19 Eva Malmanger 1972 1:02.34 31.12.89
20 Birgitte Mjøs Brattelid 1989 1:02.44 10.06.06 Stavanger

Top 20 - 200 fri kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 2:04.46 17.11.18 NM Holmen
2 Martine Hallberg 2002 2:07.81 01.12.17
3 Jeanett Aasland 1961 2:07.87 02.04.82 Sunndal
4 Johanne Heines Pettersen 1999 2:08.01 17.11.16 NM Bergen
5 Millie French 2003 2:08.21 15.11.18 NM Holmen
6 Emily Lane 2000 2:09.16 17.11.16 NM Bergen
7 Anne Larsen 1964 2:10.11 04.04.81 Stavanger
8 Linda Skar 1971 2:10.17 04.02.89 Stavanger
9 Marie Heines Pettersen 1996 2:10.55 25.10.14 Stavanger
10 Trine Aasland 1967 2:10.90 31.05.81 Sola
11 Live Tjemsland 2002 2:11.02 05.11.17 Kristiansand
12 Isabelle Pedersen 2002 2:11.19 16.11.17 NM Kristiansand
13 Line Nyman 1976 2:11.37 31.12.93
14 Caroline Hallberg 2004 2:12.35 16.11.17 NM Kristiansand
15 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 2:13.74 15.11.18 NM Holmen
16 Laila Larsen 1967 2:13.80 31.12.83
17 Anne Siri Kvia 1975 2:13.87 31.12.92
Siri Bowitz Nedregaard 2000 2:13.87 17.10.15 Stavanger
19 Eva Malmanger 1972 2:13.90 31.12.88
20 Andrea Skeie 2000 2:14.56 22.10.16 Stavanger

Top 20 - 400 fri kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 4:18.90 03.12.17 Reykjavik, Island
2 Martine Hallberg 2002 4:24.27 04.11.17 Kristiansand
3 Millie French 2003 4:26.47 15.11.18 NM Holmen
4 Line Nyman 1976 4:29.70 19.11.93 Stavanger
5 Live Tjemsland 2002 4:31.18 06.04.18 ÅM Lambertseter
6 Anne Larsen 1964 4:32.80 31.12.81
7 Benedicte Vrolijk 2003 4:33.09 16.11.17 NM Kristiansand
8 Emily Lane 2000 4:33.15 04.11.16 Stavanger
9 Trine Aasland 1967 4:33.40 12.09.81 Stavanger
10 Jeanett Aasland 1961 4:35.20 28.09.89 Kristiansand
11 Caroline Hallberg 2004 4:37.12 04.11.17 Kristiansand
12 Elin Meling 2002 4:37.21 06.04.18 ÅM Lambertseter
13 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 4:37.24 09.02.18 Bergen
14 Marie Alle 2003 4:37.25 24.05.19 Stavanger Svømmehall
15 Andrea Skeie 2000 4:37.30 05.02.16 Stavanger
16 Jeanette samuelsen 1973 4:37.52 31.12.91
17 Oddny Eide 1962 4:38.30 31.12.77
18 Anne Siri Kvia 1975 4:42.00 31.12.93
19 Mina Krog Gausel 2000 4:42.74 11.06.16 Stavanger
20 Sunniva Volden 1996 4:43.03 30.11.13 Stavanger

Top 20 - 800 fri kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Martine Hallberg 2002 8:48.84 01.12.17 Reykjavik, Island
2 Eline Vik 2002 9:08.09 17.03.18 NM Nadderud
3 Line Nyman 1976 9:11.70 23.05.93 Stavanger
4 Emily Lane 2000 9:12.17 04.11.16 Stavanger
5 Millie French 2003 9:14.11 02.11.18 Kristiansand
6 Benedicte Vrolijk 2003 9:20.60 17.11.17 NM Kristiansand
7 Anne Larsen 1964 9:20.73 31.12.81
8 Live Tjemsland 2002 9:21.04 17.11.17 NM Kristiansand
9 Trine Aasland 1967 9:23.60 04.04.82 Sunndal
10 Caroline Hallberg 2004 9:26.27 03.11.17 Kristiansand
11 Andrea Skeie 2000 9:27.06 21.10.16 Stavanger
12 Elin Meling 2002 9:28.87 03.11.17 Kristiansand
13 Oddny Eide 1962 9:31.10 31.12.77
14 Marie Alle 2003 9:34.20 27.04.19 Giskehallen
15 Jeanett Aasland 1961 9:35.89 04.10.81 Haraldshallen
16 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 9:38.97 09.06.17 Kvernevik Svømmehall
17 Mina Krog Gausel 2000 9:40.78 12.06.16 Stavanger
18 Sunniva Volden 1996 9:41.26 15.09.13 Haraldshallen
19 Anne Siri Kvia 1975 9:41.40 31.12.92
20 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2003 9:48.16 12.06.16 Stavanger

Top 20 - 1500 fri kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Martine Hallberg 2002 16:57.09 20.10.17 Hundvåg Svømmehall
2 Eline Vik 2002 17:08.17 17.03.18 NM Nadderud
3 Millie French 2003 17:44.84 17.03.18 NM Nadderud
4 Benedicte Vrolijk 2003 17:45.37 19.11.17 NM Kristiansand
5 Live Tjemsland 2002 17:47.24 19.11.17 NM Kristiansand
6 Andrea Skeie 2000 17:57.45 10.06.16 Stavanger
7 Caroline Hallberg 2004 18:04.07 19.11.17 NM Kristiansand
8 Marie Alle 2003 18:04.18 27.04.19 Giskehallen
9 Elin Meling 2002 18:06.23 19.11.17 NM Kristiansand
10 Sunniva Volden 1996 18:17.16 02.06.13 Stavanger
11 Astrid Sofie Berland 2005 18:29.40 27.04.19 Giskehallen
12 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 18:40.13 11.06.17 Kvernevik Svømmehall
13 Line Nyman 1976 18:43.20 13.10.91 Giskehallen
14 Aasa Lie-Ersdal 2004 18:49.22 19.10.18 Hundvåg Svømmehall
15 Hanna Årsvoll Ryen 1997 18:50.12 28.09.13 Stavanger
16 Mina Krog Gausel 2000 18:51.50 16.10.15 Stavanger
17 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2003 19:06.73 10.06.16 Stavanger
18 Birgitte Mjøs Brattelid 1989 19:08.71 19.05.06 Stavanger
19 Vilde Kvilekval Bentzen 2004 19:16.92 19.10.18 Hundvåg Svømmehall
20 Freja Christensen Oftedal 2005 19:27.27 19.10.18 Hundvåg Svømmehall

Top 20 - 50 bryst kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Johanne Heines Pettersen 1999 32.40 18.11.16 NM Bergen
2 Camilla Skar Talberg 2002 33.99 04.11.18 Kristiansand
3 Line Nyman 1976 34.38 16.02.93 Sheffield
4 Live Tjemsland 2002 34.49 28.04.18 Giskehallen
5 Eline Vik 2002 35.40 11.12.16 Stavanger
6 Aasa Lie-Ersdal 2004 35.77 09.12.18 Hundvåg Svømmehall
7 Alvilde Morken 1989 35.85 11.11.07 Stavanger
8 Marie S. D. Voll 1984 35.95 31.12.01
9 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2003 36.33 05.11.17 Kristiansand
10 Linda Skar 1971 36.35 31.12.87
11 Jeanett Aasland 1961 36.40 31.12.81
12 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 36.41 03.12.17 Hundvåg Svømmehall
13 Siri Bowitz Nedregaard 2000 36.52 06.12.15 Stavanger
14 Marianne Fuglestad 1986 36.56 31.12.04
Freja Christensen Oftedal 2005 36.56 28.04.19 Giskehallen
16 Bergljot Anda 1966 36.70 31.12.83
17 Anne Siri Kvia 1975 36.82 31.12.92
Hanna Årsvoll Ryen 1997 36.82 01.12.13 Stavanger
19 Marita Bruun Berg 2002 36.89 06.11.16 Stavanger
20 Marie Heines Pettersen 1996 36.90 11.05.14 Giskehallen

Top 20 - 100 bryst kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Johanne Heines Pettersen 1999 1:10.53 04.11.16 Stavanger
2 Line Nyman 1976 1:12.82 20.01.91 Bergen
3 Live Tjemsland 2002 1:14.22 18.11.18 NM Holmen
4 Camilla Skar Talberg 2002 1:15.33 02.11.18 Kristiansand
5 Eline Vik 2002 1:15.41 22.10.17 Hundvåg Svømmehall
6 Anne Siri Kvia 1975 1:16.92 31.12.92
7 Jeanette Samuelsen 1973 1:17.87 31.12.90
8 Linda Skar 1971 1:18.00 31.12.87
9 Hanna Årsvoll Ryen 1997 1:18.54 29.11.13 Stavanger
10 Jeanett Aasland 1961 1:19.00 31.12.82
11 Aasa Lie-Ersdal 2004 1:19.01 02.11.18 Kristiansand
12 Marianne Fuglestad 1986 1:19.12 31.12.03
13 Emily Lane 2000 1:19.16 23.10.16 Stavanger
14 Edle K. Strømland 1982 1:19.84 31.12.97
15 Marie S. D. Voll 1984 1:19.99 31.12.01
16 Martine Hallberg 2002 1:20.18 22.04.17 Levanger
17 Millie French 2003 1:20.37 10.02.18 Bergen
18 Laila Larsen 1967 1:20.40 31.12.82
19 Marita Bruun Berg 2002 1:20.43 11.06.16 Stavanger
20 Elisabeth Førland 1988 1:20.58 31.12.01

Top 20 - 200 bryst kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Line Nyman 1976 2:35.60 30.01.94 Kristiansand
2 Eline Vik 2002 2:37.19 10.02.18 Bergen
3 Johanne Heines Pettersen 1999 2:39.01 10.06.17 Kvernevik Svømmehall
4 Live Tjemsland 2002 2:39.60 07.04.18 ÅM Lambertseter
5 Anne Siri Kvia 1975 2:42.97 31.12.92
6 Martine Hallberg 2002 2:45.18 22.04.17 Levanger
7 Camilla Skar Talberg 2002 2:45.19 15.11.18 NM Holmen
8 Millie French 2003 2:47.31 20.10.18 Hundvåg Svømmehall
9 Hanna Årsvoll Ryen 1997 2:47.53 30.11.13 Stavanger
10 Linda Skar 1971 2:49.05 31.12.89
11 Laila Larsen 1967 2:49.12 31.12.83
12 Elisabeth Førland 1988 2:49.31 31.12.02
13 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 2:49.90 10.02.18 Bergen
14 Jeanett Aasland 1961 2:50.10 31.12.81
15 Aasa Lie-Ersdal 2004 2:51.29 03.11.18 Kristiansand
16 Vilde Kvilekval Bentzen 2004 2:51.99 20.01.18 Time Ungdomskule
17 Marianne Fuglestad 1986 2:52.01 31.12.04
18 Siri Bowitz Nedregaard 2000 2:52.36 11.04.15 ÅM Lambertseter
19 Edle K. Strømland 1982 2:53.34 31.12.97
20 Caroline Hallberg 2004 2:53.88 16.03.19 Karmøy

Top 20 - 50 rygg kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 30.69 15.11.18 NM Holmen
2 Thea Bowitz Nedregaard 1996 31.42 07.12.14 Stavanger
3 Siri Bowitz Nedregaard 2000 31.65 06.12.15 Stavanger
4 Siril Therese Follo Bårtvedt 1997 32.19 20.11.14 NM Nadderud
5 Linda Skar 1971 32.29 08.05.88 Giskehallen
6 Nicole Egeland 1993 32.33 15.11.09 Stavanger
7 Johanne Heines Pettersen 1999 32.49 23.10.16 Stavanger
8 Hanna Riska 2001 32.69 13.06.15 Stavanger
9 Line Nyman 1976 32.86 11.03.94 Kristiansand
10 Inger Lise Kittelsen 1986 33.18 18.09.04 Haraldshallen
11 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 33.22 03.12.17 Hundvåg Svømmehall
12 Anette Kvalbein 1972 33.25 31.12.88
13 Martine Hallberg 2002 33.29 16.03.18 NM Nadderud
14 Caroline Hallberg 2004 33.39 16.11.17 NM Kristiansand
15 Isabelle Pedersen 2002 33.44 17.11.16 NM Bergen
16 Live Tjemsland 2002 33.54 28.04.18 Giskehallen
17 Sunniva Volden 1996 33.80 01.06.13 Stavanger
18 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2003 33.82 03.11.17 Kristiansand
19 Camilla Skar Talberg 2002 33.91 06.11.15 Stavanger
20 Benedicte Vrolijk 2003 33.97 04.11.17 Kristiansand

Top 20 - 100 rygg kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 1:04.40 17.11.18 NM Holmen
2 Line Nyman 1976 1:08.33 29.01.94 Kristiansand
3 Siri Bowitz Nedregaard 2000 1:08.52 21.11.15 NM Alta
4 Martine Hallberg 2002 1:08.96 18.11.17 NM Kristiansand
5 Thea Bowitz Nedregaard 1996 1:09.11 08.11.14 Stavanger
6 Linda Skar 1971 1:09.80 31.12.87
7 Hanna Riska 2001 1:09.83 12.03.17 Haraldshallen
8 Johanne Heines Pettersen 1999 1:10.10 22.10.16 Stavanger
9 Caroline Hallberg 2004 1:10.44 17.11.18 NM Holmen
10 Anette Kvalbein 1972 1:10.92 31.12.90
11 Laila Larsen 1967 1:11.20 31.12.84
12 Siril Therese Follo Bårtvedt 1997 1:11.64 15.09.13 Haraldshallen
13 Isabelle Pedersen 2002 1:12.20 24.09.17 Time Ungdomskole
14 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2003 1:12.48 21.10.17 Hundvåg Svømmehall
15 Mariann Seldal 1969 1:12.70 31.12.86
16 Andrea Skeie 2000 1:12.83 10.04.16 Giskehallen
17 Nicole Egeland 1993 1:13.12 01.03.09 Stavanger
18 Anne Larsen 1964 1:13.40 31.12.81
19 Cecilie Holstad 1977 1:13.50 31.12.92
20 Tone Lise Nevland 1977 1:13.81 31.12.93

Top 20 - 200 rygg kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 2:18.97 16.11.18 NM Holmen
2 Martine Hallberg 2002 2:23.64 11.02.18 Bergen
3 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 2:26.77 07.04.18 ÅM Lambertseter
4 Caroline Hallberg 2004 2:26.91 05.11.17 Kristiansand
5 Siri Bowitz Nedregaard 2000 2:26.92 07.02.16 Stavanger
6 Thea Bowitz Nedregaard 1996 2:27.17 21.11.14 NM Nadderud
7 Hanna Riska 2001 2:27.59 11.03.17 Haraldshallen
8 Live Tjemsland 2002 2:28.02 07.04.18 ÅM Lambertseter
9 Line Nyman 1976 2:28.13 22.05.93 Stavanger
10 Millie French 2003 2:31.21 11.02.18 Bergen
11 Linda Skar 1971 2:32.02 31.12.89
12 Benedicte Vrolijk 2003 2:32.04 03.12.17 Nadderudhallen
13 Siril Therese Follo Bårtvedt 1997 2:33.11 14.09.13 Haraldshallen
14 Laila Larsen 1967 2:33.90 31.12.84
15 Isabelle Pedersen 2002 2:34.36 05.11.17 Kristiansand
16 Cecilie Holstad 1977 2:34.50 31.12.92
17 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2003 2:34.53 21.01.17 Time Ungdomskule
18 Anette Kvalbein 1972 2:35.00 31.12.88
19 Andrea Skeie 2000 2:35.27 07.02.16 Stavanger
20 Elin Meling 2002 2:35.67 07.04.18 ÅM Lambertseter

Top 20 - 50 butterfly kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 28.03 16.11.18 NM Holmen
2 Millie French 2003 29.21 16.11.18 NM Holmen
3 Eline Vik 2002 29.36 24.05.19 Stavanger Svømmehall
4 Johanne Heines Pettersen 1999 29.61 05.11.16 Stavanger
5 Elin Meling 2002 30.04 16.11.18 NM Holmen
6 Siri Bowitz Nedregaard 2000 30.19 06.12.15 Stavanger
7 Linda Skar 1971 30.27 13.12.86 Stavanger
8 Emily Lane 2000 30.40 11.12.16 Stavanger
9 Siril Therese Follo Bårtvedt 1997 30.70 07.12.14 Stavanger
10 Jeanett Aasland 1961 30.76 31.12.82
11 Line Nyman 1976 30.89 31.12.93
12 Marie Heines Pettersen 1996 31.00 08.11.14 Stavanger
13 Alvilde Morken 1989 31.06 22.09.07 Stavanger
14 Camilla Skar Talberg 2002 31.16 03.11.18 Kristiansand
15 Live Tjemsland 2002 31.18 03.11.18 Kristiansand
16 Marie Andersen 1970 31.19 31.12.85
17 Nicole Egeland 1993 31.20 14.11.09 Stavanger
18 Jeanette Samuelsen 1973 31.36 31.12.90
19 Silje Nyman 1973 31.69 31.12.91
20 Thea Bowitz Nedregaard 1996 31.85 07.12.14 Stavanger

Top 20 - 100 butterfly kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 1:02.30 15.11.18 NM Holmen
2 Eline Vik 2002 1:04.26 10.02.18 Bergen
3 Johanne Heines Pettersen 1999 1:04.40 22.10.16 Stavanger
4 Millie French 2003 1:05.19 10.02.18 Bergen
5 Emily Lane 2000 1:06.13 17.11.16 NM Bergen
6 Elin Meling 2002 1:06.17 15.11.18 NM Holmen
7 Linda Skar 1971 1:06.56 04.02.89 Stavanger
8 Jeanett Aasland 1961 1:06.70 31.12.81
9 Siri Bowitz Nedregaard 2000 1:06.97 03.04.16 ÅM Mandal
10 Live Tjemsland 2002 1:07.54 08.04.18 ÅM Lambertseter
11 Line Nyman 1976 1:07.80 31.12.94
12 Martine Hallberg 2002 1:07.90 10.02.18 Bergen
13 Brit Brustveit 1968 1:08.70 31.12.84
14 Jeanette Samuelsen 1973 1:09.10 31.12.90
15 Marie Heines Pettersen 1996 1:09.30 20.11.14 NM Nadderud
16 Mariann Seldal 1969 1:09.65 31.12.86
17 Marie Andersen 1970 1:09.96 31.12.85
18 Anne Bollestad 1972 1:10.00 31.12.90
19 Camilla Skar Talberg 2002 1:10.46 10.02.18 Bergen
20 Laila Larsen 1967 1:11.40 31.12.83

Top 20 - 200 butterfly kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 2:19.71 03.11.17 Kristiansand
2 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 2:22.27 19.11.17 NM Kristiansand
3 Millie French 2003 2:22.56 18.11.18 NM Holmen
4 Emily Lane 2000 2:26.17 17.03.17 NM Bergen
5 Elin Meling 2002 2:27.27 19.11.17 NM Kristiansand
6 Anne Bollestad 1972 2:30.80 04.06.89 Stavanger
7 Martine Hallberg 2002 2:31.16 04.11.16 Stavanger
8 Live Tjemsland 2002 2:32.61 24.02.18 Hundvåg Svømmehall
9 Brit Brustveit 1968 2:32.64 26.11.83 Sarpsborg
10 Line Nyman 1976 2:34.64 31.12.94
11 Mariann Seldal 1969 2:35.01 31.12.85
12 Marie Andersen 1970 2:35.70 31.12.85
13 Jeanette Samuelsen 1973 2:36.66 31.12.90
14 Jeanett Aasland 1961 2:37.30 31.12.82
15 Elin R. Hagen 1968 2:37.60 31.12.83
16 Karina Samuelsen 1965 2:42.70 31.12.80
17 Oddny Eide 1962 2:47.80 31.12.76
18 Trine Aasland 1967 2:48.00 31.12.81
19 Sylvia Skar 1967 2:49.90 31.12.80
20 Hanna Riska 2001 2:51.11 13.06.15 Stavanger

Top 20 - 100 medley kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 1:05.14 17.11.18 NM Holmen
2 Johanne Heines Pettersen 1999 1:05.26 11.03.16 NM Stavanger
3 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 1:06.96 17.11.18 NM Holmen
4 Marie Heines Pettersen 1996 1:07.89 08.12.13 Stavanger
5 Line Nyman 1976 1:08.19 24.09.94 Haraldshallen
6 Live Tjemsland 2002 1:08.71 28.04.18 Giskehallen
7 Emily Lane 2000 1:08.76 06.11.16 Stavanger
8 Siri Bowitz Nedregaard 2000 1:08.90 08.11.15 Stavanger
9 Alvilde Morken 1989 1:08.91 11.11.07 Stavanger
10 Camilla Skar Talberg 2002 1:09.06 04.11.18 Kristiansand
11 Millie French 2003 1:09.27 28.04.19 Giskehallen
12 Linda Skar 1971 1:09.30 31.12.88
13 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2003 1:10.15 11.11.17 Klepphallen
14 Anne Siri Kvia 1975 1:10.65 31.12.92
15 Martine Hallberg 2002 1:11.33 27.08.17 Stavanger Svømmestadion
16 Thea Bowitz Nedregaard 1996 1:11.37 07.12.14 Stavanger
17 Marie Andersen 1970 1:11.40 31.12.85
18 Jeanett Aasland 1961 1:11.49 05.06.82 Stavanger
19 Isabelle Pedersen 2002 1:11.89 05.11.17 Kristiansand
20 Laila Larsen 1967 1:12.00 31.12.83

Top 20 - 200 medley kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Eline Vik 2002 2:18.39 02.11.18 Kristiansand
2 Johanne Heines Pettersen 1999 2:18.70 18.11.16 NM Bergen
3 Line Nyman 1976 2:21.41 29.01.94 Kristiansand
4 Live Tjemsland 2002 2:22.64 08.04.18 ÅM Lambertseter
5 Millie French 2003 2:24.06 15.03.18 NM Nadderud
6 Emily Lane 2000 2:24.27 04.11.16 Stavanger
7 Martine Hallberg 2002 2:25.10 23.04.17 Levanger
8 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 2:27.90 11.02.18 Bergen
9 Linda Skar 1971 2:28.47 31.12.87
10 Marie Heines Pettersen 1996 2:29.05 07.11.14 Stavanger
11 Siri Bowitz Nedregaard 2000 2:29.35 03.04.16 ÅM Mandal
12 Jeanett Aasland 1961 2:29.80 26.04.81 Peterhead
13 Jeanette Samuelsen 1973 2:29.94 31.12.91
14 Camilla Skar Talberg 2002 2:30.77 11.02.18 Bergen
15 Alvilde Morken 1989 2:30.86 23.11.07 Nadderud
16 Anne Siri Kvia 1975 2:31.64 31.12.92
17 Elin Meling 2002 2:31.79 11.02.18 Bergen
18 Laila Larsen 1967 2:32.44 31.12.84
19 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2003 2:32.99 03.11.17 Kristiansand
20 Mariann Seldal 1969 2:33.02 31.12.86

Top 20 - 400 medley kortbane - Jenter
Plass Navn Født Tid Dato Sted
1 Johanne Heines Pettersen 1999 4:52.86 19.11.16 NM Bergen
2 Eline Vik 2002 4:53.17 17.11.18 NM Holmen
3 Emily Lane 2000 5:00.18 19.11.16 NM Bergen
4 Line Nyman 1976 5:02.04 13.03.94 Kristiansand
5 Martine Hallberg 2002 5:04.62 02.12.17 Reykjavik, Island
6 Live Tjemsland 2002 5:04.99 18.03.18 NM Nadderud
7 Millie French 2003 5:11.58 18.03.18 NM Nadderud
8 Eva Sofie Larsen Stangeland 2002 5:11.84 18.11.17 NM Kristiansand
9 Jeanette Samuelsen 1973 5:16.37 31.12.90
10 Jeanett Aasland 1961 5:19.06 21.03.81 Stavanger
11 Anne Siri Kvia 1975 5:19.53 31.12.92
12 Laila Larsen 1967 5:22.19 31.12.83
13 Marie Heines Pettersen 1996 5:24.76 01.06.14 Stavanger
14 Elin Meling 2002 5:25.04 11.06.16 Stavanger
15 Anette Kvalbein 1972 5:27.30 31.12.90
16 Mariann Seldal 1969 5:28.83 31.12.86
17 Benedicte Vrolijk 2003 5:29.05 01.12.17 Nadderudhallen
18 Anne Larsen 1964 5:29.80 31.12.82
19 Maren Sofia Osorio Årsvoll 2003 5:32.38 01.12.17 Nadderudhallen
20 Brit Brustveit 1968 5:32.53 31.12.84